Nee`ovy fotky ze Svojšic s Ninou Kraviz

Malé ohlédnutí za letošním festivalem Svojšice ve znamení tance v dešti. Zlí jazykové tvrdí, že letošní Svojšice byly hudebně nudné. To ale rozhodně nebyl náš pohled. Do areálu jsme dorazili kolem sedmé a zamířili rovnou na hardtechno stage, kde to od začátku tepalo v rytmu hardgroove a oldschoolu.

24.7.2018 09:19:06 | fotky | _neeo

Před hardtechno smrští tam totiž úřadovali Aghi, Peca a slovinský Gumja. Skvělým obsazením Golpe ukázal, že hardgroove není jen Du`ArT a Moleon, za což mu patří velký dík!

Na hlavní stage jsme se dostali až o půl dvanácté, kdy zrovna nastupoval Eric Cloutier, ze kterého mi spadla brada! Nečekal jsem, že tohle někdy na Svojškách uslyším.

Skvělý zvuk!

Famózní Eric sázel tech-funk jak Dave Angel před 20 lety... K tomu naprosto excelentní zvuk, který podle mě pevně jistil festival počasí navzdory. Pánům zvukařům klobouček, pukrle, ten zvuk byl prostě bomba!

No, a éterická Nina? Řekněme, že zahrála líp, než jsem čekal. Začátek po rozjetém Ericovi pojala Nina dost experimentálně, postupně ale působil její set soudržněji a hlavně v druhé polovině to víc rozjela.

VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA