Nee`ovy fotky z Boris Brejcha - Fckng Serious We Are

Minulou sobotu zahrál Boris Brejcha po roce opět v Praze pod hlavičkou Bevip. Pohádkovou lokaci Křižíkovy fontány s výjimečnou audiovizuální show letos vystřídal areál nákupního centra Prague The Style Outlets.

23.6.2018 06:29:40 | fotky | _neeo

Oproti minulému roku lokace nenabídla tak pompézní vizuální show, Brejcha kázal z balkonu obchoďáku, svítil jen nápis nad ním a lampy dole na place. To ale nebylo nijak zásadní, lokace se mi přesto zamlouvala, jelikož to bylo netradiční místo pro party.

Nedotažená akce

Líbilo se mi i umístění druhé stage v těch imitacích klasicismu ve vnitřních kulisách obchoďáku a hlavně umístění té třetí stage v garážích. Hudebně fajn, Brejcha od začátku nasadil tempo. I na dalších stagích se pak hrálo výborně, Ladida to strašně rozibla. Co bych ještě vyzdvihl byly ty toalety :)) Bohužel v mnoha dalších ohledech působila akce dost nedotaženě.

Zvuk na hlavní byl během Subgateova setu otřesnej, zvukaři spali? Na Brejchu už to naštěstí bylo OK. Zvuk v gárážích ok, ale v obchoďáku minimálně do setu Ladidy stál za pendrek. Co mě trklo u vstupu byla absence jakýchkoliv kontrol, rly? To jako fakt?... Ze slibovaného posílení dopravy nic nebylo, po vystání 15 minutové fronty nám autobus zavřel před nosem, další jel za 30 minut. Cesta nám tak z vlaku zabrala dobrých 90 minut. Avizované taxi za 100,- taky ráno nehrozilo a organizátoři v areálu něměli vůbec páru, jak to s těmi spoji teda je.

Řada nedodržených slibů

Že bylo umístění akce v nákupáku nouzovým řešením bylo zřejmé a ani by to nevadilo, pokud by se ale organizátoři nehodledbali v události řadou slibů, které pak nebyli schopni splnit. Že se při pořádání takové akce může něco pokazit je pochopitelné. Ale naslibovat hory doly a pak dělat mrtvýho brouka je prostě fail.

PARTYINFO

Boris Brejcha

16.06.2018 , Praha
DJs: Boris Brejcha + hosti
Cena: 590 / 1.490
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA