Langyho fotky z Dream Village 2016

Nizozenská Eye4Dance uspořádala o víkendu 3. a 4. září 2016 festival Dream Village. Tuhle parádní událost jsme navštívili letos poprvé a doufáme, že ne naposledy.

8.9.2016 06:39:56 | fotky | Langy

Po oba víkendové dny jsme si užívaly hudby v hudebních stylech jako House, Techno, Hardstyle, Raw, Hardcore, Freestyle a trochu i toho současného mainstreamu. V sobotu nás bavila jména jako Ruthless, Funkerman, Bass Modulators, Frequencerz, Lucas & Steve, Mark With A K, DBSTF, Sander van Doorn a mnoho dalších. V neděli zas např. The Prophet, B-Front, Ran-D, DJ DNA, Rose, Geraldo, Jasper Clash, Pat Baker, Frank Kvita nebo Korsakoff. V neděli jsme dali přednost jménům, která jsme ještě neměli možnost slyšet a ačkoliv nás bavili všichni, top sety odehrály určitě DJane DNA a Rose. Následující jména byla taktéž hudebně parádní. Celý festival hodnotím po všech stránkách kladně a určitě se jednalo o jeden z nejlepších letošních zážitků. Jako poslední letošní festival jsme si nemohli vybrat lépe. Mrkněte na pár neoficiálních snímků, které jsme během víkendu pořídili.

PARTYINFO

Dream Village

02.09.2016 - 04.09.2016 , Breda
DJs: Funkerman, Sander van Doorn, Firebeatz, Bass Modulators, Frequencerz, Bass D, Ruthless, Vince, Zany, Angerfist, Miss K8, Secret Cinema, Roog, La Fuente, Vato Gonzalez, Dr. Rude, Tha Playah, Delete, E-Force, DNA atd
Cena: 37,8 - 62,5 (VIP) €
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně