Langyho fotky z Intents Festivalu 2016

Od pátka 3. června až do neděle 4. června proběhla v Nizozemsku další obří taneční událost - Intents Festival. Akce se pyšní titulem „Best Dance Festival 2015“ a s letošní změnou místa konání jsme tuto událost navštívili i my. Vše se odehrálo v prostorách Sportpark den Donk na okraji městečka Oisterwijk nedaleko Tilburgu.

15.6.2016 12:38:43 | fotky | Langy

Celý areál nabízel celkem osm scén a navštěvníci mohli přebíhat mezi takovými hudebními směry jako hardstyle, raw hardstyle, hardcore, freestyle, early sound, house music atd. Pro celovíkendové návštěvníky bylo připavené stanové městečmko Intents City s veškerým potřebným zázemím. Pokud jste před akcí neměli dostatek času na úpravu zevnějšku, dámy mohli vše dohnat v kadeřnickém salónku přímo na festivalu.

K dispozici byly i masáže a další vychytávky. Na barech takřka žádné čekání, personál makal o sto šest a ještě si u toho zapařili. V sobotu jsme nevynechali vystoupení Bass Modulators, stihli jsme i krásnou Anime a Frequencerz. Nejvíce času jsme pobývali na Outrageous! Freestyle stage nabídla hudbu více směrů a užili jsme si tak luxusní sety od lidí jako Mental Theo, Ruthless, Zany a Vince v závěru. V neděli jsme si poslechli houseového borce, který si říká La Fuente, během dne procházeli celým areálem a opět jsme zvolili freestyle, kde zněly klasiky a early sound.

Takže Genius, Mark With a K, Critical Mass, Korsakoff s naprosto fantastickým setem, dále Rob & MC Joe. Po začátku vystoupení Buzz Fuzz jsme přešli na Dynamite stage. Nemohli jsme vynechat mistra Partyraisera, který se předvedl v jednou z nejlepších hardcore setů, jaké jsem od něj osobně slyšel. Dále Noisekick vs. SRB vs The Vizitor byl mazec o další level rychlejší. Po chvíli ještě zpět na Paula Elstaka. Před závěrem festivalu jsme mrkli na plážový house v podobě setu od Nouveaubeats.

A nedělní závěr patřil legendární dvojici Charly Lownoise & Mental Theo na mainstagei. Lasery, ohňostroje a spousta legendárních hardcore hitovek v nezapomenutelném zážitku. Intents Festival patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co nizozemská taneční scéna nabízí. A že toho není zrovna málo... Další skvělý víkend za námi.

PARTYINFO

Intents Festival 2016

03.06.2016 - 05.06.2016 , Oisterwijk
DJs: Brennan Heart, Bass Modulators, Partyraiser, Miss K8, Ran-D, Adaro vs. Radical redemption, B-Front, E-Force vs Chain Reaction, Mental Theo, Paul Elstak, Dr. Peacock, Frequencerz vs Digital Punk, Charly Lownoise & Mental Theo, Buzz Fuzz, Angerfist vs Miss K8, Paul Elstak vs Panic, Adaro vs E-Force, Mark with a K, Tha Playah vs Nosferatu, Deepack, Josh & Wesh, La Fuente, Dyna, Jay Hardway, D-Blosk & S-Te-Fan, Wardace, Korsakoff etc.
Cena: 27,5 - 47,5 (VIP) €
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně