Langyho fotky ze Syndicate 2015

Letošní rok patřil k těm, kdy jsme se rozhodli, že opět navštívíme německou hardcore halovku Syndicate. A důvodů bylo hned několik. Bohatý line-up, který nabízel více jak 50 vystupujících jmen.

7.10.2015 03:10:59 | fotky | Langy

Dále místo konání, kterým je naprosto ideální prostor - komplex několika hal včetně velké arény - Westfalenhallen, kvalitní organizace, zvuk, fantastická lasershow a čtyři scény nabízející hudební směry hardcore, hardstyle, hardtechno a early classics sound. To vše v režii pořádající I-Motion nabízel v sobotu 3. října německý Dortmund. Něco málo po desáté hodině jsme vstoupili do prostor megapárty. Kromě hudby Syndicate nabízela bohatý oficiální merchandising, který se zde prodával celkem na třech místech, dále zde byl zastoupen i hardcore shop a stánek německého rádia Sunshine live. Během setu Noize Suppressor vs. Outblast jsme se přesunuli do lounge prostor, odkud jsme sledovalii vystoupení sympatické brunetky Miss K8. Na dancefloor jsme se vrátili až s příchodem hardcore královny Korsakoff, která si zde střihla společný b2b set s Re-Stylem. O půl jedné tuto dvojici vystřídal Dyprax, autor letošního Syndicate anthemu - Posse of The Hard, který zazněl hned z jeho startu. Slušná jízda, ve které následně zazněly takové kousky jako "Dione - Beat Is Pumpin" nebo "Dyprax - The Statement of Disorder". Během několika dalších minut jsme zastihli další b2b, tentokrát na hardtechno scéně Rough Zone, kde se předháněli O.B.I. a Viper XXL. Tady jsme zaslechli Tiëstovu klasiku "Lethal Industry" v hardtechno verzi Franka Kvitty. Prošli jsme i Classic District a dalí pár minut Ruffnecka, následovalo omrknutí Hardtstyle Kingdom za decibelů Digital Punk a po občerstvení jsme nabrali směr zpět do Masters of Hardcore arény. Nosferata právě střídali pánové Negative A a Counterfeit se svým live projektem Negative Audio. Třicetiminutová show složená pouze z jejich produkce obsahovala např. "Raw Over Bassdrum" nebo "Present Danger". A právě při posledním tracku se hlavní stage pomalu plnila dalšími návštěvníky. Následovalo další třicetimunutové "live"ko, tentokrát projektu Angerfist, který se v anketě DJ Mag Top 100 umístil v loňském roce na 37 pozici. My si tak mohli vychutnat věci jako "Strange Man In Mask, Shadowman, The Deadfaced Dimension, Bad Attitude" a mnoho dalších. Následující půlhodinku jsme zastihli Candy Cox na HT stagei a na závěr letošní Syndicate jsme zvolili opět MOH arénu s vystoupením Destructive Tendencies a Unexist. Za tónů Pappenheimera jsme si vyzvedli věci v šatně a vyrazili na zpáteční cestu domů. Syndicate 2015 byla dalším luxusním zářezem v našem párty kalendáři.

PARTYINFO

Syndicate

03.10.2015 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Korsakoff + Re-Style, Angerfist, Neophyte Records Allstars, Dr. Peacock, Nosferatu, Negative Audio, Miss K8, BMG, O.B.I. + Viper XXL, Pappenheimer, Candy Cox, Mental Theo, Buzz Fuzz, Pavo, Bass-D, Vince, Ruffneck, Predator, J.D.A. a další
Cena: 49 / 57 €
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA