Nee`ovy fotky z Beats for Love 2015

Třetí ročník Beats For Love byl prostě strop. Za pár kaček jsme dostali festival na špičkové úrovni v čarovných prostorách a hromadu skvělých zážitků.

27.7.2015 07:38:20 | fotky | _neeo

Organizačně perfektně zvládnuté, nezaznamenali jsme žádné zásadní problémy, nikde jsme se nesetkali v podstatě se žádnými frontami. Stánky s pivem a jídlem na každém rohu, pivo za tři pětky, kropící vůz neustále osvěžoval a všude mraky krásných, spoře oděných slečen... Techno stage nabídla přátelům dunivých basů opravdu širokou škálu techna na výborném zvuku. První den, čtvrtek, byl především o oldschoolu, kterému vévodil veterán Ortin Cam.

My jsme na B4L dorazili v pátek. V ten večer si přišli na své hlavně fanoušci dravého hardgroovu, který přiletěl z Portugalska prezentovat můj favorit Goncalo M. To byl flašinet panečku, konečně ho někdo dovezl do ČR, díky za něj! Atmosféra B4L nás nakonec schvátila a rozhodli jsme se neplánovaně zůstat i na sobotu. Třídenní maraton techno stage završili Tools Project, které následoval famózní A.Paul a vynikající Makarov se Steenem.

Oba dva dny mě techno stage prostě bavila a vše kolem ní bylo organizačně na 1*. Všichni milí a vstřícní po celou dobu, na backstagi vládla vyloženě rodinná atmosféra a jako vystupující jsme se tam měli jako v bavlnce. A to díky tomu, jakým způsobem k tomu pánové organizátoři No-On, Marcus Hector Loco a všichni jejich asistenti přistupovali. Takže pánové, klobouček dolů a pukrle hodně hluboké! Takto se to dělat má. Děkuju za perfektní víkend a přiště zas!

PARTYINFO

Beats for Love 2015

02.07.2015 - 05.07.2015 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
DJs: Pendulum DJs + MC Verse, Drumsound + Bassline Smith, Zardonic, A.M.C, L Plus, Tonka, Sonny Wharton, PHNTM, Mark Sixma, Sem Thomasson, A.Paul, Ortin Cam, Alex di Stefano, Goncalo M, Sebastian Morgentau, Zardonic, DJ Tonka, L Plus, Forbidden Society, Orbith, Papa Django & Swing Think, BonTrip, Messenjah, Cocoman, Dr.Kary, Tools Projeckt, Driftmoon, Makarov & Steen etc.
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně