lUkeho fotky ze Svojšic 2015

Již po prvním zveřejnění termínu si kroužkuji v diáři předposlední víkend v červnu a vím, že ani letos nebudu na legendárním elektronickém hudebním festivalu chybět. Vždyť je to skoro rodinná akce.

25.6.2015 11:14:41 | fotky | lUke

lUkeho fotky ze Svojšic 2015

Rozhodli jsme se rozloučit s milovaným festivalem ve velkém stylu, a tak jsme se s nejvěrnějšími domluvili, že zvládneme Svojšice jako tenkrát poprvé, hezky vlakem a kyvadlovou dopravou. Je sobota po poledni a vyrážíme z brněnského nádraží směr Pardubice a následně Svojšice.

Cesta uběhla neskutečně rychle, vesele a již vysedáme na Pardubickém nádraží, aby nás autobus dopravil na místo činu. Hned po příchodu na mě dýchla nostalgie vzpomínek, jaké to bylo tenkrát poprvé. U vchodu potkávám další a další přátele a již mě naplno zasahuje dunivý zvuk, vybízející k pohybu.

Během noci přišla slabší přeháňka a dokonce i nahlášená bomba, na kterou věřím, že si většina návštěvníků ráno ve zlém ani nevzpomněla. Všichni DJs hráli srdcem a publikum jim to ochotně vracelo neskutečným kotlem. Celým večerem se nesly emoce, které vygradovaly, když dohrál Petr a publikum pískalo, tleskalo a volalo „Petře děkujeme!

Takže jaký byl závěrečný ročník?? Byl o citu k hudbě, dlouholetém a vzdělaném publiku, o výborných DJs, kteří pařili v publiku, o výborných lidech, bombě i o řádění do posledních sil a velkých emocích. Taneční party u nás vznikají a zanikají, ale Svojšice? Posledních patnáct let zahajují letní festivalovou sezónu. Areál je zasazen do malebného údolí uprostřed přírody. Za ty roky vychovala několik generací party people, kteří se rok, co rok s láskou vrací na místo činu. Ti se potkávají třeba jen jednou do roka a to právě tady. Napadá mě, že s tolika známými už na jednom místě asi nikdy nezapařím.

Vše jednou končí, ale já věřím, že se v tom malebném údolíčku ještě někdy v budoucnu setkáme, protože Svojšice mají duši. Ten východ slunce ráno nad amfiteátrem… Ještě jednou „Děkujeme Petře!

PS: Poctivý nálezče blesku Metz s bílým difuzorem a nalepkou rave.cz, ozvi se prosím!

PARTYINFO

Svojšice 2015

20.06.2015 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Adrian Hour, Steve Mulder, Roberto Capuano, Toky + Boss + Energy X, Aiffel, Lucca, Chris Sadler, Kaisersoze, Elektrabel (live), Džejár, Tools Project, Luke Sun, Airto, Fly, Carl W
2nd: Zardonic, Forbidden Society, Bifidus Aktiv, Suki, Twisted Minds, Krop-@tko, Halbax, Snookey
3rd: Golpe, Hungry Beats, B.UNQ!, Sepromatiq, T-Mass + Dazy, No-On
Cena: 390 - 450
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA