Nee`ovy fotky z Maxrave: Westbam`s 50 Y Birthday Bash

14. března slavil v berlínské Columbiahalle své 50. narozeniny legendární Westbam a my jsme u toho nesměli chybět!

25.3.2015 06:49:24 | fotky | _neeo

Při vstupu do haly nám hned učaroval pompézní zvuk a světelná show. Columbiahalle připomíná svým prostorem s balkony trochu brněnské SONO Centrum, jen je o něco větší.

Za pultem právě úřadovalo duo Moonbootica, od kterého jsem čekal uklikanou diskotéku, ale mile mě překvapili docela chytlavým tech-housem. Moonbooticu střídal španěl Gabi Delgado, který ve dvaceti minutách předvedl svou tvorbu v rytmech disco funku. Na něm nás ovšem zaujaly především jeho grimasy... Gabi dohrál a začal se loučit, v tu dobu už dav skandoval přání k narozeninám, protože se na podiu objevil Westbam.

Ten nám další hodinu nakládal jeho typické electro breaky. Následovalo další německé duo, Beatkind, ti dali Westbamovi dárek v podobě remixu jeho pecky Beatbox Rocker. Po nich nastoupil Moguai, který hrál electro-house, ale nebyl to takovej ten vyloženě nevkusnej Tabák... Nezapomněl ani na jeho staré klasiky jako U Know Y.

Cca o půl páté nastoupil Westbam společně s Afrikou Islamem jako Mr. X & Mr. Y, pro mě vrchol večera, odlet, proskákaná půl hodinka v první řadě. Představili i zpěvačku Boo Boo, která naživo zazpívala hymnu k Love Parade 2006.

PARTYINFO

Maxrave

14.03.2015 Columbiahalle, Berlin
DJs: Westbam, Moguai, Moonbootica, Takkyu Ishino, Hardy Hard, Gabi Delgado (live), Mr.X & Mr. Y (live), Beatkind (live), Becky Boo aka Boo Boo (live), Woody, Dick, Cherry
Cena: 20 / 80 (VIP) €
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA



REKLAMA