lUkeho fotky z Apokalypsy 37: 15 Years Anniversary

Výroční díl Apokalypsy s podtitulem 15 YearsAnniversary je již minulostí a nezbývá než krátce zrekapitulovat mé dojmy, které jsem si za večer odnesl. Začnu menšími mínusy, abych to měl hned zkraje za sebou.

5.3.2014 12:59:17 | fotky | lUke

Zázemí a rozmístění stage - nikoho moc nepřekvapilo, protože jej nalezl na stejných místech, jako poslední díly. Šatny - neustále omílané téma večera, které se bohužel neslo dlouhou dobu mezi naštvanými a nedočkavými lidmi čekajícími v nekončících frontách. Dekorace - nezasvěcený návštěvník by možná ani nezpozoroval, že tu nějaká oslava vůbec probíhala.

Abych ale nehanil... Zvuk byl obstojný a po hudební stránce si jistě každý přišel na své. Osobně sem se těšil nejvíce na německé duo PAN-POT, které mě ani teď po několikáté, kdy jsem je slyšel, nezklamalo. Velký palec nahoru dávám ale předcházejícím djs Egbert & Secret Cinema Live jejichž vystoupení bylo dynamicky našlápnuté od první do poslední vteřiny jejich setu. Ken Ishii - ať si říká, kdo chce, co chce, tohle je Pán s velkým P! Old school tracky a nádherné soundy mi znějí v uších ještě dnes. Objevil se však další mistr v řadě po Ishiim Gary Beck a ten dle mého řádně rozpumpoval obecenstvo. Track Video Sirens jsem napjatě očekával a dočkal jsem se. Cari, Cari, Cari Lekebusch pro mě další hvězda večera, která nemohla zklamat, a také že nezklamala. Tohle bylo pořádné techno, dámy a pánové. Snad mě jen mrzí, že jsem nestihl vystoupení Valentina Kanzyaniho, jehož výkon vám tu nemohu nabídnout. Snad postačí zachycené záběry či report jiného nadšence do techna.

Takže pro mě byla Vážení suma sumárum Apokalypsa dobře odpařená a snad i dobře nafocená. Už se těším do Boby. Díky za shlédnutí fotek a reportu. Tak zase někdy ;).

PARTYINFO

Apokalypsa 37: 15 Years Anniversary

28.02.2014 BVV, Brno
DJs: Pan-Pot, Cari Lekebusch, Ken Ishii, Egbert + Secret Cinema (live), Gary Beck, Spiros Kaloumenos, Nois
2nd: Frank Kvitta, Buchecha, Fernanda Martins + Sheefit, Malke, Golpe
3rd: Valentino Kanzyani, Lucca, Orbith, Subgate, Misa Salacova, Sebastian Deluca, Michael J, Fly
Cena: 499 / 2.499 (VIP)
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA