lUkeho fotky ze Svojšic 2013

Tradiční hudební festival Svojšice 2013 je za námi. Ačkoliv hojnost příchozích nebyla taková jako před rokem na Svenu Väthovi a Adamu Beyerovi, po hudební stránce mohl být každý návštěvník spokojený.

25.6.2013 06:02:06 | fotky | lUke

Nejvíce mě zaujal Rodriguez JR., který hrál na Radost FX stagi (doufám, že u nás nehrál naposledy :)!). Na hlavní stagi musím vyzvednout Garyho Becka, překvapivě i Chrise Liebinga, který po chvíli tápání rozjel svůj set na plné pecky, a perfektní mejdan zakončil argentinský temperament Adrian Hour. Avizovaný východ sluníčka vystřídal letos bohužel déšť. Po hudební stránce byl i letos festival výborný...

Jediným výrazným černým puntíkem večera byly problémy s akreditací a zjištění rozdílu mezi zelenou a oranžovou páskou, kdy jsem si připadal jako zedník, který má udělat fasádu, ale nesmí na lešení. A celý večer tak poslouchal: Sem nemůžeš, sem nesmíš, sem Tě nemůžu pustit... Nedostal jsem se tak k nabíječce do blesku, ani na místa, kde baterky do blesku nebyly třeba. Tímto se omlouvám za kvalitu i počet fotek. Snad příště :).

PARTYINFO

Svojšice 2013

21.06.2013 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Chris Liebing, David Tort, Ida Engberg, Gary Beck, Marc Romboy, Rodriguez JR. (live), Adrian Hour, Dosem (live), Lucca, Toky, Boss, Jaqullin, Orbith, Brian, Chris Sadler, Wilda, Subgate, Marty Fish, Schwing, Tokátko, Adam Cloud, JB, Flesh, Taada, Marcus Cooper, TGT, Enrico etc.
Cena: 549 / 599 / 649 / 700
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně