Přijď na párty plnou světel a vyhraj iPhone

Rozsviť párty s Becherovkou Lemond. Vyber si v květnu z osmi vyvolených klubů, kde se rozjede show plná světel, pokusů o zvládnutí Lemond shotboard, čerstvých majitelů luxusních iPodů, adeptů na novou „Lemondstar“ a přepychovou hračku iPhone. Lemond Light Up the Party se právě rozjíždí.

3.5.2013 10:00:58 | placená inzerce | rave

Přijď na párty plnou světel a vyhraj iPhone

placená inzerce

Rozsviť párty s Becherovkou Lemond. Vyber si v květnu z osmi vyvolených klubů, kde se rozjede show plná světel, pokusů o zvládnutí Lemond shotboard, čerstvých majitelů luxusních iPodů, adeptů na novou „Lemondstar“ a přepychovou hračku iPhone. Lemond Light Up the Party se právě rozjíždí.

Čeká tě volba „Lemondstar“. Na každé svítící akci vyhraje jeden kluk a jedna holka vychytaný iPod Shuffle. Pro největší „lemondí“ hvězdy, kluk a holka, je připravený iPhone.

Podpoř je na webu a Facebooku Becherovky Lemond. Buď nejaktivnější hlasující a vyhraj stejnou hračku jako hvězdy. Hlasování startuje 3. června.

Zažij na vlastní kůži legendární rituál „Lemond shotboard“ - vezmi šest kámošů a vychutnejte si panáka Lemondu společně.

Tím ale nášup zábavy nekončí. Průběh večera rozzáří světelná show v podání mistrů žonglérského umění. Uvidíš to nejlepší ze světové žonglérské scény.

Čeká tě welcome drink. Vyfotíš se u tematických fotostěn nebo vyzkoušíš parádní UV tetování na tělo. Odnes si originální svítící tričko, frisbee a hromady dalších svítících cen

Zažij párty plnou světel. S Becherovkou Lemond to bude osvěžující zábava.

Seznam klubů:

3. 5., Chrudim, Total Inferno, www.totalinferno.eu
10.5., Havlíčkův Brod, Dance Diamond Club, www.dance-diamond.cz
10. 5., Pardubice, Hobe Music Hall, www.hobe.cz
15. 5., Liberec, S-Club, www.sclub-liberec.cz
17. 5., Praha 7, Tacata Music Club, www.tacata.cz
17. 5., České Budějovice, Paradox Dance Bar, www.bar-paradox.cz
24. 5., Rožnov pod Radhoštěm, City Club, www.cityclubroznov.cz
24. 5., Valtice, Kinopolis, www.kinopolis.cz

Začátky jednotlivých akcí, pravidla soutěže a stav hlasování Lemondstar, fotoreporty a další info najdeš na stránkách www.lemond.cz, www.facebook.com/lemond.cz a na webech jednotlivých klubů. www.pijsrozumem.cz

VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA