Langyho fotky z MayDay 2013 Never Stop Raving

Never Stop Raving - Tak znělo heslo letošního ročníku legendární halovky MayDay. Německá párty, která existuje už dvaadvacet let, každoročně potěší srdce mnoha fandů elektronické taneční hudby. A nejinak tomu bylo i letos, kdy dortmundský komplex Westfalenhallen navštívilo celkem 23.000 návštěvníků.

1.5.2013 07:48:54 | fotky | Langy

MayDay je pro mě srdcová záležitost. Doby, kdy jsem jako středoškolák tuto párty sledoval pouze v živých přenosech na Vivě, jsou už pryč. Nyní jsem měl tu možnost navštívit tento večer již pošesté. A pokaždé to stojí za to!

Hlavním tahákem pro nás byl Armin van Buuren, který v Aréně odehrál naprosto fantastické vystoupení, ve kterém nechyběly takové věci jako D# Fat,The Expedition, I´ll Listen, Humming The Lights (Gaia) , Airport Shivers (AvB Mashup), Burned with Desire a na konci novinka This Is What It Feels Like. O start večera se nám postaral ATB, skvěle jsme si užili také hraní Ferryho Corstena a nenechali jsme si ujít ani každoroční přehlídku hymen v podání Members of MayDay.

Táta Westbam nás překvapil. Jeho set laděný více do techna nám letos sedl přímo na míru. Velmi příjemně se poslouchalo i hraní Klaudie Gawlas. Během noci se nám podařilo zaslechnout i taková jména jako Sven Väth v Empire, hardstylové Psyko Punkz ve Factory. Nad ránem jsme nevynechali hardcore královnu Korsakoff, která mě ale v sobotu svým závěrem setu moc neoslovila. Twenty Dome stage byla letos oproti loňsku ještě větší. Bohužel jsme zaslechli akorát část vystoupení Dr. Motteho.

Pořádající I-Motion tak opět nabídla další z nezapomenutelných ročníků, skvělou hudební a audiovizuální show, bohatý merchandising a dokonale fungující organizaci. I proto pro nás platí - Never Stop Raving!

PARTYINFO

MayDay 2013 Never Stop Raving

27.04.2013 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Carl Cox, Len Faki, The Advent, Sven Väth, AnGy Kore, Danny Avila, Sean Tyas, Ravers Nature (live), Gareth Emergy, Chris Liebing, Westbam, Members of Mayday, Dr. Motte, Pet Duo etc.
Cena: 61,6 €
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA