Fotky z křestu desky brněnské kapely Ghost Of You na Melodce

V sobotu 2. března 2013 mělo brněnské hudební publikum možnost zavítat na Melodku, kde odehráli svůj koncert rovnou tři brněnské kapely. Vstupné nebylo vůbec vysoké a podle informací, které všude po facebooku kolovaly, to vypadalo na docela pohodovou párty. To se nakonec potvrdilo jak výkonem účinkující ch, tak i počtem lidí, kteří na tuto akci dorazili.

5.3.2013 06:39:19 | fotky | Bruno Fingen

Jako první se představila kapela Soundtraps, která představila publiku hudební styl, který nese název electronica - triphop a musím osobně potvrdit, že to bylo do slova výborný. Příchozí divácí si navíc mohli všimnout, že s Frainkem Sobotkou, Jakubem Adámkem a Jitkou Zemanovou nehraje jako host baskytarista Jiří Svoboda, ale kytarista Ondřej Novotný (oba členové kapely Professor Leopard). Druzí vystoupili Luis Buňuel. Na tuto kapelu jsem se osobně těšil nejvíce, už jen proto, že zpívají česky a podle informací přímo od kapely chtějí vytvořit novou generaci českých kapel. Nakonec předvedli to co prezentují a to solidní dark - pop, za který slyšeli zasloužený potlesk.

Jako zlatý hřeb večera vystoupila kapela Ghost Of You, která se věnuje převážně psychedelickému popu a indie. Navíc kluci představili svoje nové EP s názvem Ocean K., které si můžete poslechnout na jejich bandzone profilu a nebo si jej koupit buď na CD nebo MC. Já bych osobně preferoval právě MC, už jen kvůli tomu, že je to v dnešní době taková rarita. Otázkou však zůstává, kdo má doma ještě funkční kazeťák že? Na závěr tohoto malého reportu přikládám i pár fotek, se kterými pomohla Kateřina Mezenská, které bych tímto rád poděkoval. Velké poděkování patří i Lukášovi Palánovi z Luis Buňuel / Professor Leopard.

PARTYINFO

Mental Disorder

02.03.2013 , Radovesnice II
DJs: Granko ss, Matik, Hitman, Rododen (live)
Cena: 80
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA