Jedna z posledních párty v legendárním Cocoonu ve fotkách

Cocoon, Extravelt live! a název akce Techno!

29.11.2012 08:08:07 | fotky | 32nd May

Z takových ingrediencí se dá uvařit jen ta nejlepší párty a taky že ano. Pojďte se podívat, jak taková legendární noc v legendárním Cocoonu vypadala!

Navštívit Cocoon bylo mým tajným snem již od chvíle, kdy se otevřel. Ja by taky ne, pověst ho předcházela ještě před otevřením a klub, který si otevře jeden z nejlépe placených DJs světa, prostě musí stát za to.

Inspiraci (především pro majitele klubů) zde naleznete opravdu ve všem. Designem a uspořádáním prostoru počínaje a drobnými vychytávkami jako jsou vlastní skleničky konče. Kapitolou samou pro sebe byl zvuk. Reproduktory zde naleznete opravdu na každém kroku.

V hlavním sále jsem napočítal 10 velkých závěsných systémů a dalších 10 malých reproduktorů, namířených přímo na taneční parket. Výsledkem byl hutný, čistý a přitom nepřeřvaný zvuk, ať jste byli kdekoliv. Prostě nejlepší zvuk není v Cocoonu u zvukaře, tak jak tomu bývá obvykle, nýbrž všude!

To má za následek jediné - chce se Vám tančit, ať stojíte, kde stojíte. Toto by měl zažít každý, kdo si chce otevřít (nebo už otevřel) klub. A samozřejmě i všichni párty people. Bohužel se mi můj sen navštívit Cocoon splnil v hodině dvanácté, protože příští pátek se v tomto legendárním klubu odehraje poslední závěrečná párty.

Pro ty, kteří už se do Cocoonu již nestihnou podívat jsem připravil jeden neplánovaný fotoreport. Buďte mými hosty...

VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně