Michalovy fotky z brněnského Majálesu 2012

Účastníci Majálesu 2012 zvířili prach v městské části Brno-Jih. Brněnský Majáles 2012 aka "Operace Pouštní Bouře" zdá se proběhl podle očekávání pořadatelů. Prach asi nemůžeme v tomto počasí organizátorům vyčítat, ale aspoň z toho nebyly zápasy v bahně, jako jinde...

14.5.2012 09:48:31 | fotky | Michal V

Omlouvám se předem za chybějící fotky dříve hrajících skupiná a taky Monkey Business a Tomáše Kluse. Harmonogram byl celkem nabitý, nedá se nic dělat, ale dvě vystoupení začínající pět minut po sobě jako fotograf prostě nestíhám. U druhé zmiňované formace se mi pro změnu nepodařilo překonat hordy fanynek, tvořící nepropustnou bariéru.

Ale teď už jen pozitiva: Ve fotkách najdete fotky kapel v tomto pořadí: Skyline, Wohnout, Sto Zvířat, sardinkové publikum Tomáše Kluse, Vypsanou Fixu, řádně barevnou MIG21ku s Jirkou Macháčkem, Iné Kafe, Nightwork, Horkýže Slíže a Tata Bojs.

A kdybyste potkali cestou fotky, které do tohoto výčtu nezapadaly, tak vězte, že se v něm objevily také záběry z korunovace Miss a krále Majálesu. No a samozřejmě vy - publikum. Je vás tam dost, kdo se najde jako první?

PARTYINFO

Brněnský Majáles 2012

11.05.2012 Sportovní areál Hněvkovského, Brno
Live: Horkýže Slíže, Nightwork, Iné Kafé, Mig 21, Tomáš Klus, Monkey Business, Wohnout, Vypsaná Fixa, Skyline, Sto Zvířat, Tleskač, Midi Lidi, Polemic, Pipes and Pints, ČokoVoko, Fast Food Orchestra, PSH, Prago Union, UDG
Cena: 299 / 350 / 399
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně