Langyho fotky z MayDay: Made in Germany

Jako každý rok se tradičně poslední dubnovou noc odehrála v dortmundském komplexu Westfalenhallen asi nejzásadnější halová událost, matka všech rave parties - MayDay!

4.5.2012 12:23:20 | fotky | Langy

Letošní ročník byl mou pátou návštěvou této legendární párty a zároveň taky asi mým nejlepším ročníkem. A to tam ani nemusí vystupovat zrovna ten můj neoblíbenější DJ. I-Motion je zárukou kvality a každoročně pro MayDay připravují line-up plný atraktivních jmen. Po tom, co jsme si prošli celý areál, o kterém už můžu napsat, že ho dobře známe :), jsme dorazili na mainstage a poslechli si část ATBho setu.

Pak následoval přesun a na remember stagei Twenty Young Dome jsme zaslechli od sunshine live DJ Teamu takové dancefloorové vypalovačky, jako byla "Mr. Vain" od "Culture Beat" a další. Velkým lákadlem byl pro mě holandský Ferry Corsten. Jeho set byl plný novinek z jeho nového alba WKND a tenhle energický styl mi sedí. Má to energii a skvěle se na to pařilo. Hudební zážitky po celou noc dokreslovala fantastická lasershow, která nebyla jen o blikání laserů, ale po celou noc byla dokonale sesynchronizovaná.

Jedním z vrcholů každé MayDay je bezpochyby live vystoupení Members of MayDay. Když dali "Save The Robots" a "Sonic Empire", jako by ta doba před pár lety byla zpátky. A opět přesun. Skvělým technem nás bavil Carl Cox, klasikami Mark´Oh a progressive trance setem nás potěšil berlínský Paul van Dyk. Pokud takto zahraje i u nás v Brně, mají se lidi na co těšit. Nemohli jsme vynechat ani hardcore set Partyraisera a na závěr jsme zavzpomínali při remember setu Kai Tracida.

Je jasné, že ani příští rok si matku všech rave nenecháme ujít. Made in Germany byla parádní edicí!

PARTYINFO

MayDay 2012

30.04.2012 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Ferry Corsten, Paul van Dyk, Carl Cox, Chris Liebing, Dabruck & Klein, Endymion (live), Partyraiser, Rotterdam Terror Corps, Coone, Marcus Schössow, Tomcraft, Mark´Oh etc.
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně