Hrr.necovy fotky z Break4Beats s London Elektricity

V pátek se na Flédu vrátil Tony Colman aka London Elektricity, aby nám osobně představil své nové album Yikes!

18.5.2011 06:27:38 | fotky | Hrr.nec

Ale pěkně popořádku. Olomoucké duo Shede & MC Trchi jsem nestihl, dorazil jsem až na mého stájového kolegu z Redrumu Mystiqua, který hýbal již pěkně zaplněným parketem a za doprovodu MC Trchiho hrál přesně tak, jak se na aktuální čas hodilo, a parket se mu dále úspěšně zaplňoval, aby na závěr remixem Nirvany zvedl půlce davu ruce nad hlavu.

Po něm nastoupil Philip T.B.C. Standardně se svou "spešl" technikou, aby nám předvedl jaké nové triky doma nadřel, a musím říct, že nám to pěkně natřel. Párkrát jsem ho už slyšel a musím říct, že tentokrát to bylo asi nejlepší. Takže roli předskokana splnil na jedničku.

London Elektricity (dále LE nebo Tony) si tentokrát zapojil i mikrofon, aby vyzdvihl Philipa a zároveň sám sebe uvedl a jak se dalo předpokládat, zmínil i své nové album Yikes! s kterého hnedle začal servírovat. Začátek byl pozvolný, nemohlo samozřejmě chybět Elektricity Will Keep Me Warm a další tracky z tohoto alba. Dále samozřejmě spoustu Hospital tracků, zaslechl jsem i tracky z alba Rave Digger od Dannyho Byrda. S přídomkem "mighty" uvedl B-Complexův track Beautiful Lies a celkově mikrofonem občas ještě víc nakopl, už tak dost bujaré publikum.

Když už se blížil konec setu LE, začal se chystat Sayko, ale Tonymu se od gramců nechtělo a v tu chvíli začal tahat klasiky nejen ze svého labelu Hospital, např. Prydzovo Piano v remixu Hight Contrasta, ale taky třeba nesmrtelný remix Ready or not od Fugees, kdy refrén zpíval celý sál. Tony si očividně hraní moc užíval, a tak ho Sayko nechal hrát o více než půl hodinu déle. A myslím, že nikdo nelitoval. Nakonec Tony Colman pozdravil přední řady podáním ruk a pár vřelým objetím a já mohl jít spokojeně domů. Tyhle Break4beats se zkrátka moc povedly.

PARTYINFO

Break4Beats

13.05.2011 Fléda, Brno
DJs: London Elektricity, Philip T.B.C., Sayko, Shede + MC Trchi, Mystique, Holder
2nd: Junkett, Yak, Marcco, The Thing (Kotlyk + Parabot)
Cena: 200 (předprodej) / 250
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně