Tomstarovy fotky z Get Far v MC Óčko

Po dlouhé době jsem vyrazil na akci a úplně poprvé do Music Clubu Óčko, kde měla vystoupit italská DJ star Mario Fargetta alias Get Far. Této hvězdě zde také zdárně sekundoval španělský DJ Marco Casale.

9.3.2010 07:10:17 | fotky | Tomstar

Klub se slušně zaplnil již kolem 23 hodiny a bylo znát, že hlavní hvězda pochází z Itálie, poněvadž se to tu italskými fanoušky jen hemžilo. Pro mě se trošku netypicky hrála po celý večer hudba komerčnějšího rázu, zaslechl jsem zde spoustu "válů" známých z rádií a nejvíce zde převažoval styl house. Get Far nastoupil za mixážní pult v 1 hodinu ráno a odehrál set, který trval 1,5 hodiny. Hned na úvod spustil svůj poslední singl "The Radio", kterým odstartoval "Italskou noc" a v tomto duchu pokračoval další půl hodiny. Poté trochu přitvrdil, což se líbilo mě, ale asi ne italským fandům poněvadž taneční parket hodně prořídl. Alespoň jsem si mohl také odskočit do VIP zóny, kde svá CD pouštěl Petr Zvěřina v duchu 90. let a na které se zde slušně pařilo. Odtud jsem odcházel nezvykle brzy již kolem 4 ranní domů, kdy v klubu již moc lidí nebylo.

Závěrem musím říct, že mě překvapily velice příjemné ceny na barech a poněvadž je jich zde opravdu hodně, tak jsem nemusel nikdy čekat na své pití dlouho. Zkrátka velice příjemný klub s dobrými cenami a obsluhou, dobrý světelný prak a projekce, zvuk je zde na průměrné úrovni jako v podobných klubech tohoto rázu.

PARTYINFO

Get Far

05.03.2010 Hany Bany, Praha
Live:
DJs: Get Far (It), Faith, Marco Casale, Ludovox (zpěv), Roberto Caporali (live)
Cena: 190 (předprodej) / 250 / 250 - 350 (předprodej VIP) / 290 - 390 (VIP)
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně