Mikiho fotky z CzechPoint 9

8. díl pátečního Czechpointu se opět uspořádal v prostoru Abaton na Palmovce, kde čtyři druhy hudby nabízely pomalou i rychlou jízdu všem návštěvníkům. Uklizené prostory i v lednu byly vytopené, až některá místa v suterénu, což ani tak nevadilo a bylo zde místa opravdu dost ve dvou patrech.

20.1.2009 07:13:07 | fotky | Michal T. alias Miki

Škoda jen, že horní terasa byla zamčená, kde je největší teplo a nejlepší výhled na techno stage. Co se týká WC, tak by nebylo od věci trochu zlepšit pro další díl :-). Psytrance stage byla vyzdobena opravdu zajímavými dekoracemi z látky a UV světlo udělalo své. Čajovna nabízela výběr zajímavých čajů za nevelkou cenu a odpovídající kvalitu a bylo možné si kdykoli dopřát porci horkého čaje.

Jako první rozehřál techno stage Franke, kterého následovala dvojice Sidecar a jeho triko s funkčním spektrálním analyzátorem, který reagoval na hraný beat, spolu se Zvirym.

Abaton se začal plnit, techno nabíralo na tempu a půl hodiny po půlnoci se jak slunce nad obzorem rozzářil Toky :-) se svým dupavým slovenským technem, které nikdy nezklame. Steen vs The Keeper jako další dvojice, udržovala dav v líbivém tempu, až do ranního příchodu mnou očekávaného žižkovského řezníka DJ goLPeho, který uspokojil svým zdařeným schranz setem i posluchače hardtechna.

I když, se k ránu zasekl výrobník mlhy a způsobil v Abatonu lehčí Kongo, které nikoho včetně fotografů nepotěšilo :-), tak se akce v celku povedla a budeme se těšit na další...

PARTYINFO

CzechPoint 9

16.01.2009 Abaton, Praha
DJs: Toky, Steen & The Keeper, Sidecar + Zviry, Franke, goLPe, Stanzim
D'n'B: Deadly Viperz (Akira + Anakin), Medik, Dioptrick, Stanzim, Frock + P.no
psytrance: FM, Zbořa, Lolla, Plech, Gondar, Cejn
4rd: Unit, Face + Diome, Zwooky + Electrom, Tossit
Cena: 100
VSTUP DO DISKUSE
  • Diskuse je zatím prázdná
REKLAMAREKLAMA