FUCK OFF SECURITY ("ČELO" už nikdy více)_nejčernější stránka

  • Příspěvků:
    5
  • Založil:
    DJ FaPaRo
  • Založeno:
    22.5.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.1
Neregistrovaný: security
26.5.2001 17:07:36
security Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
:kill:
23.5.2001 16:05:53
tan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2DJ Fal...

No vono s tema securytis je to asi vzdycky osemetny.Vestinou to delaj silni a hloupi a ti slabsi a chytrejsi jsou nekde jinde:-)Kdyz jsem byl na Massivu a sel jsem se podivat k ranu jestli kamosi nejsou v aute (nemoh sem je najit),tak me uz nepustily zpatky (v aute nebyli)Nic prijemnyho v propocenym trycku a kose jak svina cekat pres hodinu nez se objevyli.Choval sem se k nemu slusne a po 10 min.debate at se na me podiva jak jsem oblecenej a jak on a ze opravdu nechci byt nachcipanej tak me rek,ze jsem si mel dat neco do nosu na zahrati.Tim me opravdu pobavil az do miry rezignace.Nakonec me tam pustil,ale holku jsem musel nechat pred branou jako zaruku, ze se vratim.Plni jen prikazy nic vic nic min.Tak se na ne nezlob.Taky to nechapu proc nepoustej ven.Mozna skrz fety,mozna ze o starost min.:-)
Neregistrovaný: Dark Fusaklist
23.5.2001 14:02:38
Dark Fusaklist Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
A CO TAKHLE FUSAKLE???? 1-1
22.5.2001 21:48:54
FAKOV Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
GABO BY SE ASI MEL ZAMYSLET NAD TIM, JAK TO DELAT, PAC NEPOUSTET LIDI VEN AZ O PULNOCI JE NEZODPOVEDNOST.
Neregistrovaný: DJ FaPaRo
22.5.2001 00:43:40
DJ FaPaRo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
...bere úplatky, neumí jednat s lidmi a na orionu neměl a nemá co dělat. Jeho místo je tak možná na vidláckých diskoškách, kde může odhánět vypité burany. Kdyby jste neveděli o kom je řeč, tak je to ta tlustá "nabušená" buzna, která stála u vstupu a nikoho nepustila ven, za podmínky že jste mu nešupli do kapsy kylo (100kč). Asi to bylo na novou plastiku jeho čela, kdo ví. ORIONy mame sice rádi, ale za ty nehorázné prachy co to stojí, by jsme chtěli taky trochu svobody a razítka u vstupu! Jezdíme se sem bavit a nechceme se tu cítit jako někde v kriminále. Už s tím kurva něco udělej-te, protože to nebylo poprvé a už nás, a nejen nás toto jednání "SECURITY" přestává bavit!!! Příště bychom rádi viděli, že tam "ČELO" neuvidíme...určitě nemluvíme jen sami za sebe... DJ FaPaRo a spol. ČAU.
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně