Forum pro Gaye a Lesbičky

  • Příspěvků:
    959
  • Založil:
    g.a.y.
  • Založeno:
    3.10.2002
  • Moderuje:
Neregistrovaný: Pepa
15.4.2018 17:28:48
Pepa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Gay

Cus. Není tu gay kluk co poslouchá techno a žije v Praze? Věku 25 a víc? Pokud jo ozvi se na mail Dante.Avernus@gmail.com
Neregistrovaný: Bisexuálka
4.2.2014 20:36:38
Bisexuálka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ahoj

Ahoj.je mi 13 a mám pocit že se mi líbí holky i kluci... :)
Neregistrovaný: Mirda
5.11.2013 12:52:56
Mirda Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Jsem gay

Ahoj, jsem gay z Brna, nikomu jsem to neřekl. Kdyby tu byl nějaký gay, který chodí na party, tak rád dám srázek. Ozvi se.
2.11.2013 21:42:11
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Olinko, ty mi lžeš!
obrazek
2.11.2013 09:59:32
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kekeke

obrazek
11.10.2013 19:35:13
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!

to: KN

prvně to musíš prubnout, bez toho se to nedozvíš ;). Ale beztak si jen někdo dělá srandu ;)
Neregistrovaný: KN
11.10.2013 18:54:35
KN Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Prosím o radu.

Ahoj, prosím o radu. Měla jsem teď 3 měsíce kluka, poslední měsíc a půl než jsme se rozešli jsem začala přemýšlet spíše o ženských tělech a začala jsem si při sexu ( který mě nebavil) představovat holku. Penis mi poslední dobou příjde dost nechutná věc. Mám pocit, že bych mnohem radeji šahala na křivky ženského těla než mužského. Obávám se ovšem toho, že nevím jestli nejde pouze o nějaké období objevování nových věcí, protože jsem s holkou nikdy nic neměla, ale myslí na sex s holkou a né s klukem. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Mohla bych být jak se říká Bi? Děkuji za odpověď KN
16.9.2013 11:02:38
Verity Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
If you don't want my peaches, don't shake my tree.

Soutěž

Zasoutěžte si o volné vstupy na druhou edici L párty DRÔLE! Už 21.9. v brněnském ABaju. :dance:
http://www.queermag.cz/2013/09/12/vyhrajte-listky-na-party-drole/
Neregistrovaný: Veronika
12.9.2013 20:17:59
Veronika Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Prosba o účast ve výzkumu bakalářské práce.

Ahoj kluci a holky,
jsem studentkou bakalářského studia psychologie a píšu práci na téma homosexuality z pohledu rodičů. Chtěla bych Vás moc poprosit, zda by některá z vašich maminek byla ochotná mi poskytnout rozhovor na toto téma. Rozhovory budou anonymní, získaná data budou použita jen pro účely bakalářské práce. Myslím, že prací na toto téma je nedostatek, což je obrovská škoda, protože informovanost je důležitá nejen pro vás, ale také pro toleranci společnosti, která ještě nedosáhla úrovně, jaké by měla. Myslím, že ještě dnes bohužel najdeme lidi, kteří se staví k homosexualitě odmítavě. Pokud budou vaše maminky mít zájem zúčastnit se rozhovoru nebo pokud máte na mě nějaké dotazy, můžete mě prosím kontaktovat na email - niko.skal@seznam.cz Budu moc vděčná za vaši spolupráci, která mi nesmírně pomůže při tvorbě mé práce. Díky moc (:
Neregistrovaný: volkar
6.9.2013 01:44:45
volkar Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pozvani

Info pro vas... novy klubik... dnes stryp 22leteho zajicka...akce porad...cim vice nas bude, tim vice zabavy, vice sexu
Info na www.pierotclub.webnode.cz nebo www.facebook.com/pierotclub
16.12.2012 17:40:38
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!
je :)
Neregistrovaný: Lui
14.12.2012 12:59:20
Lui Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Otázka

Je Václav Klaus kikina?
Neregistrovaný: Markéta
14.12.2012 10:32:06
Markéta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
:)
Neregistrovaný: QueerAsMe
8.8.2012 09:28:11
QueerAsMe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

queer magazine online (především pro něžnější pohlaví :))

www.queermag.cz
Neregistrovaný: gay táta
14.11.2011 22:25:39
gay táta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

gay táta

Drsné klipy režiséra Černé labutě varují teenagery před pervitinem
Režisér úspěšných filmů Rekviem za sen či Černá labuť Darren Aronofsky se připojil k některým svým kolegům z oboru a natočil nové klipy pro program The Meth Project. Drsné záběry mají odradit americké teenagery od užívání syntetické drogy metamfetamin (pervitin).
Neregistrovaný: politika kikiny
14.11.2011 22:24:44
politika kikiny Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

politika kikiny

Sebevraždy dětí jsou v Česku častější než jinde v Evropě
Třetí nejčastější příčinou úmrtí dětí v České republice jsou sebevraždy. Podle ministerstva zdravotnictví je jejich počet vyšší, než je průměr v dalších státech EU. Zatímco počet dětských úrazů, které jsou nejčastější příčinou úmrtí, se daří snižovat, množství sebevražd neklesá. V pondělí to uvedl ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09), podle něhož jsou čísla alarmující.

Z dat statistiků za posledních deset let vyplývá, že mírně ubylo případů sebepoškozování, to se ale netýká dětí, které zemřely při sebevraždě. Zde je trend neměnný, doplnil primář dětské psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice Motol Jiří Koutek.

"Ročně spáchá sebevraždu pět až deset dětí do 15 let věku a asi 40 ve věku 15 až 19 let. Nedokonaných pokusů je mnohonásobně víc," řekl Koutek. Nejčastější příčinou jsou konflikty v rodině, školní problémy a počínající partnerské problémy. Rizikovým faktorem je i užívání drog.

U sebepoškozování jsou ve většině dívky, u sebevražd chlapci. Jako mechanismus u dívek převažují otravy, u chlapců je to oběšení, upřesnil Kotek.

Prevence úrazů funguje

Data o počtech úrazů a sebevražd zazněla na pondělním semináři, který pro odborníky uspořádalo na ministerstvu zdravotnictví Národní koordinační centrum prevence úrazů, násilí a podpory bezpečnosti pro děti. Centrum sídlí ve Fakultní nemocnici Motol.

Jeho vedoucí Veronika Benešová uvedla, že úmrtí na úrazy ubývá. V roce 2009 zemřelo na následky úrazu 97 dětí ve věku do 14 let. Před deseti lety bylo za rok 260 úmrtí. V ambulancích je ročně ošetřeno půl miliónu úrazů, 30 000 dětí je s úrazem hospitalizováno.

"Podíl sebevražd na úmrtích dětí je nižší, je jich méně než úmrtí z dopravních nehod či pádů, ale jsou vysoce smrtící," varovala.
Neregistrovaný: on club
14.11.2011 02:45:21
on club Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

on club.....atd..

Největší český klub pro gay komunitu ON CLUB s potěšením oznamuje, že v tomto týdnu po určitých personálních obměnách navázal spolupráci s BTL Agency, která produkuje úspěšné párty DECADANCE a TRANCEFUSION a podílela se na přípravě významných doprovodných programů Prague Pride 2011.

Výsledkem této spolupráce bude vytvoření úplně nové programové koncepce klubu počínaje měsícem prosinec 2011. BTL Agency pro návštěvníky klubu připraví opakující se dvouměsíční program, který bude obsahovat mnoho stěžejních akcí postavených přímo na klíč, které se budou několikrát do roka opakovat a měly by se tak stát „výkladní skříní“ ON CLUBU! Můžete se těšit na pravidelnou circuit párty se zahraničními gay DJs, speciální tematické klubové noci, jedinečnou men only párty a mnoho dalších překvapení. Věříme, že v novém programu si každý najde ten svůj šálek čaje a ON CLUB se tak stane po nákladných rekonstrukcích běžnou součástí vaší zábavy! Již během několika příštích dní vám přineseme kompletní program na měsíc prosinec a začneme postupně odhalovat podrobnosti k jednotlivým akcím klubu. Věřte, že pro vás chystáme hodně žhavých nocí, které budou jen a jen VAŠE! Poznamenejte si do kalendářů první prosincový víkend, kdy se vám všem konečně po několikatýdenním záběhu představíme v plné síle!

Budeme se těšit na vaší návštěvu a vždy budeme rádi i za vaše jakékoliv podněty a připomínky!

Váš ON CLUB
Neregistrovaný: ....
14.11.2011 01:16:57
.... Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

.....

žADNÁ MOŽNOST...
Neregistrovaný: TO JE STŘEDOVĚK?
11.11.2011 17:47:27
TO JE STŘEDOVĚK? Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

STŘEDOVĚK, ANI NECHCI NA PÁRTY!

To je politika ODS, TOP9, a KDU-ČSL!!
Neregistrovaný: PROUD
11.11.2011 15:48:56
PROUD Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

PROUD

Stanovisko sdružení PROUD (Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu) k novému občanskému zákoníku, který schválila poslanecká sněmovna.

Poslanecká sněmovna 9. listopadu schválila návrh nového občanského zákoníku. Dle autorů má být moderním zákonem 21. století. Do záměru autorů však vstoupila politika, která autorům zákoníku znemožnila tuto ambici naplnit, a popřela nejen moderní trendy společnosti, ale také systematiku a logiku právního řádu.„Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu (PROUD) je znepokojena tím, že občanský zákoník i nadále diskriminuje lesby, gaye a transsexuály, jelikož jim nepřiznává stejná lidská práva jako ostatním. Nelogicky opomíjí existenci právní úpravy registrovaného partnerství. Zákoník neřeší situaci dětí žijících ve stejnopohlavní rodině, kde z obou milujících rodičů uznává právně jen jednoho. Zamítá možnost podání žádosti o osvojení či pěstounství stejnopohlavními rodinami. Poslanecká sněmovna také schválila zákon o mezinárodním právu soukromém, který neuznává adopce dítěte českých stejnopohlavních párů v zahraničí. Pokud tedy např. Češka se svou partnerkou přijede do ČR, rodina se ocitne v právním vakuu, ve kterém bude dítě podle zákona zcela bez rodičů. Také požaduje ukončení manželství a sterilizaci osob, které procházejí již tak nelehkým procesem změny pohlaví, což je v rozporu s doporučením Komisaře pro lidská práva Rady Evropy,“ uvedla Martina Štěpánková, jednatelka sdružení PROUD.

PROUD – Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu považuje za základní východisko veškeré své činnosti přesvědčení, že lidé jsou svobodní a rovní v důstojnosti i v právech bez jakýchkoli rozdílů. Vzhledem k tomu, že vizí sdružení je česká společnost, kde sexuální orientace a identita není rozhodující pro kvalitu lidského života, vyjadřuje PROUD znepokojení nad nedostatky nového občanského zákoníku, který může stávající nevyhovující právní stav zachovat dlouhou dobu beze změn.Za nejzávažnější nedostatky nového občanského zákoníku PROUD považuje:1) Absenci právní úpravy registrovaného partnerství

Registrované partnerství je součástí českého právního řádu od roku 2006, a ačkoli si občanský zákoník klade ambici být obecným kodexem soukromého práva, institut registrovaného partnerství zcela nesystémově vynechává. Opominutí registrovaného partnerství má také velký význam symbolický, neboť jednoznačně ukazuje, že politici a zákonodárci se na stejnopohlavní svazky stále dívají jako na svazky druhé kategorie, které nelze považovat za rodinu. Registrovaným párům je nadále odmítána možnost společného jmění.2) Absenci právní úpravy osvojení dítěte registrovanými partnery a společné pěstounské péče

Občanský zákoník i nadále znevýhodňuje registrované partnery, když jim neumožňuje podat si žádost o osvojení ani o společnou pěstounskou péči. V době, kdy probíhá transformace sytému péče o ohrožené děti s důrazem na náhradní rodinnou péči, stát předem vyřazuje z možnosti stát se případnými osvojiteli či pěstouny stejnopohlavní páry aniž by vůbec zjišťoval, zda mohou být dobrými náhradními rodiči.3) Absenci právní úpravy osvojení dítěte partnera či partnerky

Občanský zákoník i nadále ignoruje fakt, že v České republice žije stále více stejnopohlavních rodin, zejména rodin lesbických. Tyto rodiny vychovávají společně děti, které již přišly na svět do těchto svazků, nenarodily se tedy z předchozích heterosexuálních vztahů. V praxi to znamená, že dítě má fakticky dva stejnopohlavní rodiče, kteří ho milují a vychovávají, právně však má rodiče pouze jednoho – biologického. Nebiologický rodič k dítěti žádný právní vztah nemá, ačkoli registrovaný partner nebo partnerka mají ze zákona dokonce povinnost podílet se na výchově dítěte. Tato nevyjasněná situace může v životě rodiny a dítěte přinést celou řadu problémů, zejména pokud partnerství skončí nebo dojde ke smrti biologického rodiče dítěte.4) Podmínka sterilizace pro změnu pohlaví

Podle doporučení Komisaře pro lidská práva Rady Evropy je nucení transsexuálů ke sterilizaci neslučitelné s právem na ochranu tělesné integrity každého člověka, přesto je podle občanského zákoníku sterilizace podmínkou pro změnu pohlaví. Česká republika tak nedokáže držet krok se zeměmi jako Velká Británie, Španělsko, Portugalsko, Finsko, Maďarsko či Polsko, které hormonální léčbu či operaci k administrativní změně pohlaví nevyžadují. Nutnost sterilizace jako podmínky pro změnu pohlaví tak představuje v ČR v současné době jedinou státem nucenou sterilizaci.5) Zánik manželství či registrovaného partnerství v případě změny pohlaví

Změna pohlaví znamená zánik existujícího manželství či registrovaného partnerství. Formální svazek změnou pohlaví zanikne bez ohledu na to, zda je funkční a zda partneři i nadále chtějí tvořit rodinu. Mohou sice po ukončení manželství vstoupit do registrovaného partnerství, to je pro ně nicméně mnohem méně výhodné, neboť rozsah práv a povinností plynoucí z tohoto svazku je nesrovnatelně užší než u manželství. V nedávné době bylo nucení k rozvodu v těchto případech předmětem kritiky německého ústavního soudu, který ve svém rozhodnutí prohlásil ochranu manželství za zákonně nadřazenou požadavku nesezdanosti při změně pohlaví. Za protiústavní označil nutnost rozvodu i rakouský soud v roce 2006, čemuž předcházelo rozhodnutí již z roku 1997, ve kterém soud konstatuje, že rodinný stav není podle ústavního pořádku překážkou k provedení přeměny pohlaví či změně jména a dokumentů.6) Česká republika neuzná osvojení dítěte, pokud si Češka nebo Čech osvojí dítě v zahraničí

Společně s občanským zákoníkem Poslanecká sněmovna schválila zákon o mezinárodním právu soukromém. Pokud si český občan nebo česká občanka jako stejnopohlavní pár se svým partnerem či partnerkou osvojí v zahraničí dítě, Česká republika takové osvojení neuzná. Pokud tedy přijedou do Česka nebo se zde rozhodnou žít, rodina se ocitne v právním vakuu, neboť podle českých zákonů bude dítě bez rodičů. Co v takovém případě bude dělat stát? Dovedeno ad absurdum může nastat situace, že dítě bude odebráno adoptivním rodičům, s nimiž roky žije, a bude posláno do dětského domova.

Přehnaná ochrana tradiční rodiny a úzkostná snaha popřít existenci stejnopohlavních rodin v České republice zcela nepochybně povedou k porušování práv dítěte. Zájem dítěte musí být podle Úmluvy o právech dítěte předním hlediskem při jakékoli činnosti týkající se dětí. A právní nejistota, kterou stejnopohlavní rodině a jejímu dítěti nový zákon přinese, je zcela jistě v rozporu s nejlepším zájmem dítěte.Tisková zpráva PROUD o.s., 10.11.2011
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA