Experimental sex

• Založil:
    pea
  • Založeno:
    12.9.2002
  • Moderuje:
Fantastové, fajnšmekři, mírní úchyláci (to samé v rodě ženském, samozřejmě), podělte se o zkušenosti, názory, tipy a triky k tomuto lechtivému tématu. Neb v sexu je dovoleno vše, co se partnerům líbí a neobtěžuje ostatní. Prosím jen o jedno: vynechte vulgarity.
22.7.2016 15:08:03
PanDan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Věci se dějou

Tantrická masáž - jít či nejít

Čest! Byl jste někdy někdo v Praze v =www.eroticpraguemassage]NOM na tantrický, nebo jiný masáži? Známej z práce o tom pořád básní a přemlouvá mě, abych do toho šel... Jediný, co mi v tom brání je moje přesvědčení. Mám prostě nějak zažitý, že je vlastně o bordel. Kolega to ale odmítá a že prej jde o sofistikovanou, ale příjemnou masáž. Prej, že to bylo spíš jak nějakej rituál. Něco jsem si o tantře četl, ale stejně ně to moc nepřesvědčilo. Najde se někdo, kdo by to dokázal? Na jednu stranu bych šel rád, ale mám z toho trochu divnej dojem :-D . Myslíte, že se v takovejch podnicích připlácí za happy end, nebo je to samozřejmost?
16.7.2008 22:41:08
thomaas Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
perfect drug

pepe

ajo :D:D:D
16.7.2008 22:28:53
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

thomaas

to sis asi popletl reporty :D
16.7.2008 22:28:13
thomaas Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
perfect drug

pepe

jen si vzpomen jaky to bylo v ty toitoice na creamech kdyz to spustilo :D
16.7.2008 22:27:15
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

G_ina

jaké to je při bouřce? :divoky:???
16.7.2008 20:14:57
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ehm...při bouřce pod starou třešní obrazek
15.7.2008 18:00:43

jesss

eště 4 hoďky! :)
11.7.2008 14:52:29
jesss Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pepe

Nene, není po 10 hodině večer ;-)
11.7.2008 13:41:57
¨féer!!!! tak divoký realizovaný sen. nemusíš všechny podrobnosti, stačí pár pikantních detailů ;)
11.7.2008 07:29:53
jesss Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pepe

Divoký sny realizuju ;-) Neumím jen snít :-)
10.7.2008 10:12:19

jesss

téda, nestraš, to vůbec není sexy! :D radši povykládej nějaký svůj divoký sen ;)
10.7.2008 09:54:07

Latex Freak

Tak počkej, až se ti vypne zase ten "jiný orgán" a to podvědomí se ti zapne :D
9.7.2008 16:44:51
Cubba Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
presne proto nemas nikdy vycitky svedomi
9.7.2008 16:26:24
Latex Freak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Apple - Repacking Old Technology.

to: jesss

neee, kdyz uvidim kozy, tak se podvedomi vypne a zapne jiny organ :D
9.7.2008 13:48:49

Latex Freak

A neměl by jsi stále v podvědomí, že to byl chlap??? ;-)
9.7.2008 12:29:27
Latex Freak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: jesss

neeee, vzit si kamose k sobe domu a vykouzlit si kamosku :D
9.7.2008 12:28:04
champagne Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hunndel

tak to mi přibliž prosím tě... :D máš konkrétní zkušenosti?
9.7.2008 12:23:56

Latex Freak

Zalézt do postele jako chlap a vylézt jako baba, jo??? :D
9.7.2008 11:59:43

tuhle postel chci :-))))

9.7.2008 11:56:24
hunndelka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
neni

champaigne

no jasne:D
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA