Fléda

• Založil:
    flam
  • Založeno:
    4.6.2002
  • Moderuje:
PARTYINFO

Elektra: Pig & Dan

23.09.2016 Fléda, Brno
DJs: Pig & Dan, Orbith, Denes Toth, Sionni, Jan Willert
Vibe Stage: The Animal Print, Andrew Darren, Saddan, Fly, Other Vision
Báreček: Alan Wood, Rivendel, Loew
Cena: 299 / 350 / 399
23.4.2013 12:31:23
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!
Clarke mě nijak zvlášť nepřekvapil, je fakt, že mu tam atmoška chyběla, ale snažil se a sázel to tam poctivě.
Míra bordelu na parketu mě tentokrát "příjemně" překvapila, třeba na Umeka to byla vyloženě překážková dráha a brodění se v odpadcích. Taky jsem čekala, že přijde víc lidí, ale samozřejmě oceňuji nepřeplněnost klubu.
A ad vyjetí lidi - někteří museli začít snad už v osm večer, jinak si nedovedu vysvětlit ty lejzry z očí, co popisuje Vojte, které byly k vidění už o půl dvanácté.
A souhlasím s Filipem ohledně Venzenta a Subgatea.
Kdyby Orbith nemohl hrát hitovky, tak co by vlastně hrál?
22.4.2013 22:10:11
aliik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Pro me byl Dave take skvely zazitek, bavil jsem se od zacatku do konce a skvele si ho vychutnal. A mam pocit ze i lidi kolem se skvele bavili, vyskytoval jsem se celou dobu v prvni tretine od podia.
Co se lidi tyce, nevidel jsem v tom moc rozdil od jinych akci... bohuzel at je to Fleda, Boby, nebo BVV tak vzdycky se me pokousi nekdo polit, nekdy uspesne jako tento patek, jindy neuspesne. Pokazde tam je nekdo kdo kolem sebe sermuje zapalenou cigaretou, pakozade me nekolikrat malem povali nekdo vyjetej ci jen bezohlednej prodirajici se bezhlave davem, bohuzel se mi zda ze v tomto maji prim slecny. Ale na to vsechno uz jsem si bohuzel tak nejak zvyknul za ty roky.
Celkove s touto Elektrou spokojenost.
Neregistrovaný: filip
22.4.2013 20:27:32
filip Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
někdy více, znamená více
Jako Dave zahral luxusne, techno, co v Brne jede, ale ti cesti DJs par dobrych chvilek, ale prevladala monotolnost.Orbith ma sve nejlepsi za sebou hodne stagnuje,hodne malo dava do setu, aby hral dobre, hraje udrzbu, zase Subgate si mysli, ze je pan DJ, ale do kvality ma strasne daleko, kaleni mu jde asi lipe nez hrani.Nevim, proc cesti DJs, tak stagnuji.
22.4.2013 20:11:41
hoky Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
já si teda taky nemůžu na pátek stěžovat, clarke mě bavil od první do poslední minuty, zbytek djs taktéž výborný
22.4.2013 17:30:25
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
mi casa su casa
Pánové, já se s váma dohadovat nebudu. Jen říkám co jsem viděl od první pětiny parketu směrem dozadu.
Clarkův styl vůbec neodsuzuju, můj šálek to sice už není i když jsem na něm vyrůstal. Atmoška byla opravdu jen v prvních řadách minimálně těch počátečních 20min. Pak jsem vypadnul vedle, protože to na mě bylo prostě moc.

A lidi tentokrát bohužel posuzovat musím, protože ti tvoří párty. Když na mě na akci vráží skupinka uplně vyjetých lidí, kterým pomalu šlehají lejzry z očí, furt vás polévají nejen jejich chlastem, ale rozlévají i moje pití a místo omluvy se snaží každýho ocicmávat, je mě z toho bohužel zle. I přes urputnou snahu personálu bylo po půlnoci na parketu tolik bordelu a skla, že se moc pařit nedalo.

Už jsem psal, že na tuhle akci jsem šel pouze jako doprovod a nic moc jsem nečekal. Bohužel ti, kvůli kterým jsem tam šel sdíleli do puntíku stejnej názor jako já.
Mě se prostě tenhle (Umekův, Clarkův...) styl techna na Elektru nehodí a doufám, že Clarkem to na jednu sezonu skončilo. Na Flédu chodím poctivě, protože tuhle akci rád podpořím a málokdy remcám. I tohle, snad přechodné, hudební období bych v klidu snesl. Jen kdyby tihle djs nepřitahovali tu blbou sortu lidí, kteří se nejdou pobavit, ale jen vyjet a udělat bordel.
22.4.2013 16:35:06
warcool Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x

to: cesa3

Lidi, co přišli v pátek na Flédu soudit nebudu, ale co se výkonu Clarka týče, tak má Čéša pravdu. Výbornej drtivej set, skvělej mixing a dokonce se sem tam usmál - a to je co říct! A pařilo se na něj dobře, stál jsem asi dvě řady za Čéšou a atmosféra byla výborná.
22.4.2013 16:11:14
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x
ROXY

Vojte

No s tím tedy hrubě nesouhlasím, ale tak určitě každý má jiný vkus na vnímání hudby, žeano.

Já sice opět čekám narážky na to, že se bavím všude a kdesi cosi, ale to co předvedl Clark byla skvělá techno jízda. Hraní které neztrácelo vůbec na síle, tracky libový a styl mixování? Klasickej Clark, bez emocí, skvělý, fakt paráda. Džejár to před ním nakopnul úplně vostře, moc se mu to povedlo. Naopak Orbith po něm klasika, samý hitovky, ale lidi to hodně bavilo a nakonec velmi dobrý Subgate.

Asi tě to nebavilo protože si byl střízliv což ti asi moc nesedí, ale tohle posuzování mi nenáleží, já byl stříliv také, ale já sjem zvyklý a na Flédu jezdím hrozně rád!!! Má to atmosféru, užasný lidi a je to paráda.

Jo a rozdíl bude asi v tom, že tančím vždy vepředu a tam si to lidé opravdu užívají :)
22.4.2013 15:20:12
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

to: finch

nevím jestli ode ně bude nějaká "recenze" vhodná, protože už jsem tam šel s tím, že se na Clarka netěším. :)
Každopádně jsem tentokrát nechlastal, takže jsem celkem koukal kolem sebe...
Přišli jsme až na Venzenta, kterej se celkem dal poslouchat a i lidi to slušně bavilo. Dokonce mě to dostalo do nálady a nabudilo, že si i Dejva užiju. Bohužel hned po nástupu to zabil. Dali jsme mu asi 20 minut (v sedě) a vždycky se zdálo že to slušně rozjede, ale nopak to uplně utnul. A to bylo furt dokola.
Tahle elektra držela suverénní primát v počtu nakovanců na m2 a ani ti to nějak nepochopili. Naprostá většina sálu stála bez reakcí a jakýchkoli emocí. Fakt krutá nuda.
Zbytek Clarka jsme trávili na bar stejdži a občas jen nakoukli, jestli se koná změna ale nic. Bavil jsme se se spoustou lidí a všichni stejný názor.
Vrátili jsme se až na Orbitha, tam vládla klasická juchací atmosféra:) No a po něm domů. Lidí bylo sice tak akorát, ale opravdu koncentrace smažek a divných lidí jak nikdy. Na place furt někdo někoho otravoval, jeden blb tam všechny okolo ochmatával. No hnus prostě... Doufám, že s ukončenou érou "techno kings" se to hodí aspoň trochu do normálu a nebude to připomínat LaGrottu v 5 ráno :-/
22.4.2013 15:05:41
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Na počátku bylo techno…

to: vojte

Povidej prehanej... :)
22.4.2013 10:06:58
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

to: Ondra_T

za to od cca 3. řady dál od něj stáli lidi jak opaření...
21.4.2013 21:10:47
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Kp

k tanci a poslechu ;)
a náramně si to užíval :-)
obrazek
Neregistrovaný: Kp
21.4.2013 18:33:26
Kp Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
myspace
Jak hral Clarke? :)
21.3.2013 18:28:05
emotion Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

Již zítra po třech letech opět E-MOTION v klubu Fléda. E-MOTION Legends return!
4 zahraniční DJs a jeden zahraniční live projekt na dvou stageích!
Uvidíme se zítra! Start akce v 21:00

http://www.facebook.com/events/376169132479192/?fref=ts

obrazek
13.3.2013 09:17:31
emotion Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x

obrazek

Již příští pátek E-MOTION v klubu Fléda!
Pamatujete na skvělé sety, které předvedli borci jako Bryan Kearney, John O' Callaghan, Martin Roth, SolarStone, Menno De Jong a další? Dan Stone (UK) a Wellenrausch (DE) jsou připraveni Vás odnést na stejné vlně E-MOTION!
Když k tomu přidáme zahraničními jmény nabitou druhou stage, tak příští pátek je jasnou volbou! E-MOTION je zpět!!

Předprodej:
SMSTicket, Fléda Báreček, Indies, Dům Pánů z Lipé
http://www.smsticket.cz/akce/1042-e-motion-always-one-step-ahead.aspx
Neregistrovaný: partymen
3.3.2013 16:05:03
partymen Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
holka na pondělky,kdy se hraje drummik?
kluk,34 let,184/80
e-mail:avator@seznam.cz
Neregistrovaný: Ninja JV
1.3.2013 22:07:44
Ninja JV Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kid Koala?

Kid Koala - mám 1volnou vstupenku - Ninja
14.2.2013 18:39:55
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Na počátku bylo techno…

to: Wejinka

;)
8.2.2013 22:34:13
Wejinka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: finch

To je Dave Clarke??? :D
6.2.2013 19:19:41
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Na počátku bylo techno…

:)

obrazek
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA