Vjing

• Založil:
    technoboy
  • Založeno:
    16.4.2002
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

1
Neregistrovaný: Lougr
19.4.2017 16:41:35
Lougr Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Peca: Ahoj hele prosímtě mám na tebe dotaz.. já teď nedávno přešel z resolumu pod arkaos grandvj a jako je to pecka musím uznat..ale po zhruba pul hodině mi tam vždycky na mém monitoru vyskočí logo..nevím co s tím jako video na projektoru atd normalně jede ale to logo tam prostě u mě na monitoru furt je a nic nevidím..jsem vděčný za každou radu..

Díky moc
Neregistrovaný: IProfService
24.3.2017 12:04:39
IProfService Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Děkuji, to bylo zajímavé dozvědět se o tom! S ohledem na to, vím také velkou sbírku Video Mapping https://videomapping.store/ a více! Hodně štěstí!
Neregistrovaný: peca
20.10.2011 17:03:16
peca Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

VJing

Vjing má každej vpiči, na netu nic pořádnýho nenajdeš, stahuj, střihej, vytvářej,
Já používám arkaos grandVJ 1.XX na akcich, je lepší než resolume ale nikde není k sehnání.
Nauč se v nějakým grafickým programu, třeba sony vegas, adobe after effects..
Jinak nějaký videa vygooglis na netu.. hledej VJ loops a jinak samozřejmě youtube. atd.. (stáhneš, sestříháš, upravíš)
Neregistrovaný: caliig
11.5.2010 15:50:11
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Lamagra

smyčky si většinou pořádný VJové tvořej sami, neni to nic složitýho... Pokud se Ti nechce nějak moc laborovat, kolikrát stačí hledat pořádně na youtube apodobných serverech ;o)
Neregistrovaný: Lamagra
11.5.2010 15:36:40
Lamagra Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: pajky

Ahoj Pajky, začínám se o VJing zajímat, takže best SW je resolume 2? a poradíš, kde stáhnout smyčky?..všude co jsem našel chtěji prachy..dá se něco sosnout gratis??
díky moc a prosím piš na můj email vacha.ondrej@seznam.cz

díky
20.1.2010 21:32:29
pajky Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
smiling everywhere

to: smradexx,technoboy

Vjing je běh na dlouhou cestu..základ je mít nějakej hardware,ideálně výkonnej noťas a na něm resolume 2.x Jsou i jiný softy,ale resolume je uživatelsky nejpřívětivější a docela intuitivní,takže se v něm dá během pár dní naučit.Problém spíš je co míchat..Dj si sežene hudbu,kterou chce hrát,ale Vj se musí reálně přizpůsobovat Djovi,mít sbírku klipů na různý hudební žánry,témata,snažit se dělat pozitivní projekci a to je teprve umění.Párkrát jsem takhle odmixoval pár hodin na plátně a třeba i na temnějším DnB lidé chtějí projekci,která je uvede do výšin a ne do hlubin.Kde sehnat klipy,smyčky...internet,ideálně zkusit vzít do ruky kameru a tvořit sám,ale na to musí mít člověk spousty času a fantazie..a výsledek? Vždycky budeš jen doplněk,ale i tak to stojí za to,pro tohle musí mít člověk cit,chuť a halvně finance...kamera,noťas,soft,projektor,plátno
20.1.2010 10:17:09
RoBoTech Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.idj.cz/robotech/

smradexx

nejcasteji uvidis vje michat z tohoto programu http://www.resolume.com/
Neregistrovaný: smradexx
20.1.2010 08:46:46
smradexx Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
něco jinyho by nebylo?
celkem by mě zajímalo v jakech programech se tvoří a tak no...

17.7.2006 23:44:07
petja Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
vj.cz
16.4.2002 23:15:13
technoboy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
fotky

to all

mohl by nekdo napsat kde najdu nejaky info o vjingu nebo nejakej soft.......diky
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně