Jungle & D'n'B

• Založil:
    iluze
  • Založeno:
    6.3.2002
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Kdekoli, kdykoli a možná přijde i Faly, Meesha nebo Nývlt!

Meesha prišla, ian chyběl a Akira navázal nové přátelství :)

obrazek
6.3.2002 21:37:47
rack Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 pepe

sayko? jo, je!!!!! ale pres hranice s nim uz nejedu!!! poptej se...
6.3.2002 15:48:37
Faly Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
xxxxxxxxxx

Iluze

By mně zajímalo cos to slyšel za ty desky, že nepřežiješ rok. :E:
Nebo nepřežiješ kvůli něčemu jinýmu :== :o) :o)
6.3.2002 15:45:49
Faly Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
xxxxxxxxxx
Taxem tam přidal o 1 h navíc.
Sorry
6.3.2002 15:45:11
xxxxxxxxxx

Diquil

Nebo snad nehhulíš? :== 8-) :D :D
6.3.2002 14:31:33
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal

diquil

a jak vypadas? 8-) techno-kosmo-cyber oblecky? :=O
6.3.2002 13:17:49
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

dneska du k zajkovi

jo, je to on, Breakbeat MixMaster Say Ko! ulétnu si na jeho deskách až za horizont lámaných rytmů, pocestuji společně s basovou linkou... já se těším!!!!!!!!!
6.3.2002 13:11:06
diquil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Jasně že je jungle můj nejoblíbenější styl.
Sice na něj skoro vůbec nechodím, takyže mezi ty samý
mikináře, kšiltofkáře a hlavně huliče svým zjevem moc nezapadám.

Ale doma si dávám jungle rád, někdy i častějc než třebas něco jinýho.
Je fakt, že do junglu jsem se zamiloval dřív než do techna, housu nebo trancu.

Takže ikdyž na jungle axe moc nechodím, tak sám sebe považuju za malýho junglistu.
8)
6.3.2002 12:09:56
Amanita Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
i my kuci z Perpeta radi junglik.) a v Roxy se taky ukazu. mejte se a nenechte si ujit Fatalerr (22.3.) a pak Sayka (30.3.) v Perpetu. cusarius
6.3.2002 11:12:50
xxxxxxxxxx
Slyšely ste už ten Grooviho setik z Dj's.cz. Mně se docela líbí, i ty MCs sou f poho, ale ty rewindy sou na :=O Doufám, že si je v sobotu v takové míře odpustí. Jinak to bude určitě pohodička :==
6.3.2002 10:59:07
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal
V pondeli jsem slysel fungl novy desky kery si privezl nejmenovany DJ z Londyna a nechapal jsem....pokud todle ma bejt novej trend v d'n'b tak tento rok asi nepreziju:o) :==
6.3.2002 10:37:57
klarqa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Rádi máme! A v sobotuu na Grooveridera.... !bart2
6.3.2002 10:17:11
xbodllak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

iluze

na SOL jsem si hodne ulitl na drumik na kolesu a to drumik nevolim casto ale tam yo
6.3.2002 10:15:56
xxxxxxxxxx

Iluze

Jojo moje řeč. Těch špeků může bejt (a většinou bejvá :) vícero. Jinak se na nanás chystá pěkně polámaný jaro - Grooverider, Total Science, Cause 4 concern, Fabio a Kemal. A to sem slyšel ještě něco o Matrixovi. To si zas zahulíme plíce ;)
6.3.2002 10:11:30
Eestimaal

faly

myslim ze kolesa se ani na drumik nehodi, spis ubalit speka a vlnit se v neustale se menicich rytmech....I love drumik....
6.3.2002 10:10:34
Eestimaal
dekuji dekuji:)
6.3.2002 10:06:50
xxxxxxxxxx
Myslíte si, že bude časem na jungle tolik lidí jak na techno, nebo tam bude stále ten nádech undergroundu?
A myslíte si že se tohle fórum nějaký čas udrží na špici, zatím sem si všim, že všechna fóra o DnB zmizela dost rychle v propadlišti dějin ;o)
6.3.2002 09:59:40
xxxxxxxxxx
Rozhodně dám přednost nějakýmu drumíku než ostatním stylům. Přijde mi takovej zajímavější než ostatní styli a myslím si že má před sebou budoucnost. Tak nějak se mi víc líbí i ta atmostféra na jungle parties než na technu. Nejsou tam moc kožíškáři. Není tam tolik smahu a kulatejch. Prostě je to pro mě ten nej hudební styl.
6.3.2002 09:58:22
bonnefoy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

aphrodite

máme rádi. nejradši.
spokojen?:o)
6.3.2002 09:57:39
Eestimaal
moje fora jsou neustale bojkotovana, myslim ze to delate schvalne:o( :o( :==
6.3.2002 09:46:11
Eestimaal

mame - nemame radi?

Ja tedy rozhodne uprednostnuju pred technem, dle meho nazoru neni tak otupujici...
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně