Koks - cocaine - Cocainum

• Založil:
    Mellow
  • Založeno:
    9.1.2002
  • Moderuje:
Vysoce výhřevné palivo, nyní i s veterinárním odčervením v ceně ;)
10.12.2007 21:21:12
chuckin Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
idj.cz/chuckin
pitche dejte si radši vodku...:)
Neregistrovaný: stand.art
10.12.2007 15:44:59
stand.art Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mojma, konečně diskutující na úrovni ! a se zkušenostmi..
10.12.2007 10:19:35
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ja se na tebe tesil :D
Neregistrovaný: Mojma
10.12.2007 07:45:02
Mojma Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
HEAP: Kokain je pro tělo mnohem větší zátěž, než koule!! Ale pro tělo, pro oběhovou soustavu, tlak, srdce atd. - naprosto brutálně. Ale ne pro mozek, pro ten je v běžnejch dávkách docela neškodnej ... No ..éčko je prostě víc.

CALIIG: Sehnat opravdu kvalitní koks je na českým drogovým trhu naprosto nejobtížnější ... Spousta lidí, co tvrdí, že měli někdy koks, měli jen omítku říznutou trochou koksu plus něčeho, co ani nechci domýšlet ... :-))

STAND.ART: Ale jo, zafunguje, jen záleží na načasování a postupu. Já spíš praktikoval koks do koule. Lidi co to neznaj se občas snaží dávat koule do koksu podle vzoru "koule do peří". Jenže tady je to jiný. Koule matro většinou přebije, zatímco kvalitní koks ne ... Ale naopak to funguje ...
Neregistrovaný: iluze
5.12.2007 12:39:27
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal
Ja mam koks rad
5.12.2007 12:27:04
hapalajnen Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hapalá, hapalalá!
AnONYm.cZ: nEydE o pOsTuP, víš jak, AlE O WýsledEq, we.

ProRoq: nIcmÉně tO neZoDPOwÍdá můY doTaZ.

RoBoteCh: Co tY A qoZeL koQeSh? QdYSi Ysi seM PřIsPíWAL W tOm Smyslu, zHE Tě tO NeLÁQá. dNes bYch Si Uzh nEbYl tAQ yIstý...

PopE_on_dOpe: hAleluyA!!!!!!!!!
:-*** mRTě tĚ láFUyU!
5.12.2007 12:09:17
anonym.cz Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://moje.libimseti.cz/MikZ/wypatlej.html ... kua, kdyz tak chce nekdo psat, at to aspon fakt pise sam :-O
5.12.2007 12:04:08
RoBoTech Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.idj.cz/robotech/

prorok

ja nechtel byt prvni, kdo to sem napise! :D
5.12.2007 11:59:07
Pope_On_Dope Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
I'm flyin' high

Dotaz (skrovný)

jelito Kofito,
v koupelně nablito?
Poblitej hajzl,
poblitá pračka.
Co mi to hodili
panáčci do psaníčka?
5.12.2007 11:55:24
prorok Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
"moje omezenost nezná hranic"

hapalajnen

sama vypadas (a pises) jak gibon :D
5.12.2007 10:48:35
hapalajnen Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hapalá, hapalalá!
A To wÍtE,zhE w thAySqU UzH DýLuyou I opIcE? GIbOnI!!!!!!!!! :) :** MuCkiNg :-***
5.12.2007 10:05:22
Kofito Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Jim C
(dětským,naivním hláskem)

ehm..dobrý den, já to ještě nikdy neměl...ale nejsem smutný :vykuk:
Neregistrovaný: stand.art
2.12.2007 21:39:16
stand.art Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nevím co to dáváte, ale na dobrý koks ti koulee nezaberee...a to koule mivam na dobre urovni.
2.12.2007 21:32:27
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

caliig

mám to úplně opačně. tabletu jsem do doby před třema měsícema neměl tři roky a o nic jsem nepřišel. jo a když si můj post přečteš pozorně, tak konkretizuju na 93% matro :o)
Neregistrovaný: caliig
2.12.2007 21:28:15
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
sláma má pravdu! :-))))

4 toomuch: počkej, tak zase nemůžeš brát koláče tak, jakože v nich je něco jinýho žejo, máš samozřejmě pravdu, ale takhle to nejde brát, prostě mdma vs koks atd.... To by pak někdo moh namítnout, že se do koksu dá taky přimíchat něco jinýho ;-) A neobvyklý to rozhodně neni, naopak si myslim že je snazší získat DOBROU tabletu než DOREJ kokeš :-)))))
Neregistrovaný: slamitch
2.12.2007 21:22:08
slamitch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
proste fanda ...
Nejlepsi je, dat si koks a negativni zdravotni ucinky utlumit tak 1 - 1,5 koule. Rovnovaha musi byt.
Neregistrovaný: heap
2.12.2007 21:09:55
heap Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

fly

To si vzal kde? Kokain je pro telo naopak mnohem mensi zatez, nez tablety...
2.12.2007 20:16:33
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

fly

hehe, no to samozřejmě. když budu chorus na srdce, tak si to asi dvakrát rozmyslím, než bych.. ale zase nemůžeš popírat fakt, že rozhodně menší zlo je 93% kokeš, než koláče, ve kterých je kdovíco :)
2.12.2007 19:47:01
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
dejte slovo Mojmovi :D
2.12.2007 18:56:00
fly Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
I'm at U Trnků (Jihomoravský) [pic]: http://t.co/sE1pm1H5

v zatezi

organismu je koks rozhodne vetsui hukot nez ecko, bavit se v techto pripadech co "je zdravejsi" je asi ale mimo misu trochu:)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně