Koks - cocaine - Cocainum

  • Příspěvků:
    760
  • Založil:
    Mellow
  • Založeno:
    9.1.2002
  • Moderuje:
Vysoce výhřevné palivo, nyní i s veterinárním odčervením v ceně ;)
1
7.5.2010 17:37:15
moniq Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
It is NOT cool to tell people who are tall that they are tall.

to: pepe 22.1.2010 14:30:01

k tomu levamizolu (pův. anthelmintikum) bych jen upřesnila zajímavost, že má účinky i imunomodulační, které byly objeveny v 70. letech. Používá se u některých imunodeficitních stavů způsobených sníženým počtem nebo funkcí T-lymfocytů, což můžou být herpesové infekce, afty atd.. a taky se používá u některých autoimunitních infekcí.

Bohužel je pravda, že sice zvyšuje počet T-lymfocytů, ale taky má jako nežádoucí účinek snížení počtu granulocytů (to jsou zas trochu jiný bílý krvinky než T-lymfocyty)

Tak já jen, že každá mince má dvě strany ;)
10.12.2007 21:21:12
chuckin Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
idj.cz/chuckin
pitche dejte si radši vodku...:)
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA