LSD - zkušenosti ?

• Založil:
    Psychonaut
  • Založeno:
    4.1.2002
  • Moderuje:
Hm ?
17.1.2002 13:46:16
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mimo tema:
dali ste nekdo extazy v prirode?
17.1.2002 06:38:41
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

aha

to asi psal kolemjdoucí tripper ;)
Neregistrovaný: esppprit
15.1.2002 14:18:43
esppprit Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Jo všechno je moc hezký, ale tepelný příboj je tepelný příboj. A občas když člověk ryskuje duševní zdryví za momenty dočasného osvícení je stejně nepopsatelný pocit.
15.1.2002 08:18:22
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ale howno

schizo sice sem, ale ne tolik, abych na sebe neco psal a pak se ptal, esli sem to napsal ja. to je jedno, dotycny sem uz asi stejne nepachne.
14.1.2002 17:26:07
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
beztaq sis to napsal sam :o)
14.1.2002 15:38:01

nějak nechápu

ten poslední příspěvek se měl týkat mě?
Neregistrovaný: rat
14.1.2002 09:35:07
rat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
PP Je narez
14.1.2002 09:00:46
a ze sji cetl knizku od Hofmanna, to jsi si z ni asi moc nepobral....
14.1.2002 08:51:41

DJ_E

musim se smat tomu co jsi tu napsal, jestli papiry zeres jenom na party, tak to potom sesh borec!! :))
14.1.2002 04:51:23
keris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

čtenář fora

Hoby takle za klidnýho teplýho podzimního odpoledne na louce kde si je nazbíral v trávě,kámoši,hulení a víno jo,jo to je potom havai
14.1.2002 04:49:06
keris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
No já měl 3x 1/2 Hofmanna a byl fakt v totální pohodě prostě paráda kámoši,byt,hudba,chlast,zábava,smích,vetřelec,strach,smích,pohoda no a potom sem měl 3/4 kečupa a to bylo vo něčem jinym ten mě rozebral že sem tejden nevěděl a měsíc přemejšlel co se to vůbec stalo takovej malej bat trip ale šlo to asi si v klidu pořádně naložim a budu čekat jak se to vyvine protože vo to de rozvíjet svý vědomí do neznáma a s tripem se to dělá určitě dobře taky máte ten pocit že vás každej trip nák změnil a někam posunul???
Neregistrovaný: ctenar fora
13.1.2002 21:00:43
ctenar fora Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
taky vsem experimentatorum doporucuju salvej (salvia divinorum) a sirskou routu (peganum harmala) - da se to obednat po netu - a je to dokonce legalni!!

13.1.2002 20:59:31
ctenar fora Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
jo ale houby sou houby a to me nikdo nevymluvi- zvlast kdyz si je clovek sam nasbira v krasnym lese (kolem brna)
13.1.2002 20:52:57
s hoffmanama mam dobrou zkusenost - na party 1/4 az 1/2, nekde v klidku na chalupe 2 az 4 (to je tak optimalni:)

jinak za posledni 2 roky znam warhola a explorer - sou na podobne urovni jak hoffman. myslim, ze rozdili mezi tripama obecne sou jenom v sile. to, ze nekery sou naspeedovany jiny vesely atd. je podle me naprosta kravina.
11.1.2002 18:07:43
Xennon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

DJ_E

Hoffman neni trip...já se poseru :D :o)
Andromeda je dobrej trip....já se posral...co to krafeš :E: je to šmejd
Neregistrovaný: DJ E...
11.1.2002 17:51:59
DJ E... Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ale taky než sem měl ANDROMEDU sem si myslel že HOfmann je pravej trip ,takže bych všem doporučoval aby si ji zkusili zvlašt když je ted relativně k sehnání
11.1.2002 17:42:21
DJ E... Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
jinak k těm hofmannum :::měl sem ho snad už čtyřikrat od 3 dealeru a vždycky to bylo spiš o pohodě ,vubec to ale nebyl nařez jako po ANDROMED,po ty sem nevěděl ani kdo sem a co dělam ,např. sem přemejšlel a pak se kouknu na svoje nohy a oni tancovali a ja ani nevěděl prostě že tancuju ..a pak sem si šahnul na tělo a byl sem zpocenej jak prase ...no a pak sem zase přemejšlel a takovejdle stav trval 3 hodky ..a takhle ja si představuju pravyho tripa -potom co sem četl knižku od hofmanna-tam se taky piše že je člověk uplně mimo svoje tělo ,že ho necektí a je někde uplně jinde ...a přesně tohle se děje po andromedě a to už sem ji měl aspon 10krat ....no a když si vezmu hofmanna tak akorát je mi přijemně,pořád se směju,mluvim s lidma a mam taky nějaký haluzky ale mírny a to ještě určitě některy haluzky nejsou po droze ...prostě HOFMAN nemá s pravym tripem nic společnyho
11.1.2002 17:37:34
tak to ja naopak už když je po akci tak si cestou domu kupuju strašně jidla ,protože je to skvělí jak se ti to jidlo rozkládá v puse ,to si fakt vychutnávam........
a jinak samozřejmě že zaleží na zacházení s papírama ale je to až v druhý řadě ,nejvíc záleží na druhu ...třeba když kupuju andromedu tak mi dealeři už několikrát řekli že se nemam bat si to nechat klidně dva měsíce a nic se tomu nestane
11.1.2002 13:29:54
xm Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pepe

No já to vlastně myslel dvojsmyslně, jednak na jídlo nemám pomyšlení a taky když přesto něco snim nemám chuť, tzn. párek v rohlíku je furt to samý jenom je to uvnitř teplý a měkkčí, obteklý něčim tekutym :=O:D:D
Neregistrovaný: noname
11.1.2002 13:29:25
noname Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pepe

Ja ja, pravdu díš.
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně