LSD - zkušenosti ?

• Založil:
    Psychonaut
  • Založeno:
    4.1.2002
  • Moderuje:
Hm ?
10.1.2002 11:36:22
Frozen Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
web
Měl ste někdo fakt opravdový haluze? Já nikdy, sem tam se něco rozjelo, ale nemělo to dlouhýho trvání :(

10.1.2002 08:56:46
mutton Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
amsg4u

tomuhle řikám zkušenost... ;)

pro všechny odvážlivce, kteří by to chtěli zkusit,
tu mám varovný komix!!!

10.1.2002 07:33:27
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

no nevim...

ale začínáte mi připadat trochu ztripovaní.
9.1.2002 20:09:10
JUKI Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mars Mars! Vittun idiootti!

2 Nakashi

NO TO TOBE TAKY !!! A PRITOM TAJNEJ NEJSI.......... :o))))))))))))))
9.1.2002 13:44:51
nakashi Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

bacha na Frozena!

je tajnej!!! :o) a fpatach mu jdou samy §§§§§§§ :o)
Neregistrovaný: noname
9.1.2002 13:36:06
noname Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Frozen

To voni kámoši taky nevypadali nijak antifa. Náckovi ale stačí málo - blbě čumíš, tak na!
9.1.2002 13:13:54
Frozen Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
web

noname

Já zrovna na antinácka nevypadám, spíš na tajnýho 8), tak mi nic nehrozilo, byl to myslim kečup, dobrej papír :)
9.1.2002 11:57:13
noname Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 Frozen

To buď rád, žes přežil. Kámoši dostali před 2 lety na Živohošti nálož od asi pěti nácků zrovna když byli v nejlepšim (myslim, že měli Hofmana). Dneska už se tomu geběj, ale bylo to prej neuvěřitelný psycho! Jóó fašouni, to sou hodný kucí...
9.1.2002 11:27:52
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

oustrof

jooo dikec, tuhle knizku sem si cetl nez sem to zkusil ,a doporucuju to fsem co do toho chcou jit...
8.1.2002 20:27:15
oustrof Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
veci co se mi nevejdou na disk
tak doporucuju http://literatura.jinak.cz/Ahndite.txt
8.1.2002 16:52:49
web

Papír

Já vidim jenom dvě alternativy kde sem snědl/snim papíra, někde hluboko v přírodě anebo doma, všechno ostatní je pro mě bad trip, nevim kde jinde.
Jo jednou sem to zkusil, když tu byl Měnovej Fond a tam Banka, Světová, docela haluz, sem šel, sám, ke kyvadlu, jakože výhled, občas tam chodim, no a tenkrát tam měli sraz náckové, to bylo psycho kolem nich projít !lsd!
8.1.2002 15:07:33
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

do přírody!!!

tam je možné jet i bez tripu ;)

já nikdy nezapomenu, jak jsme s kámoškou dali každý čtvrtku, jeli do Lednického zámeckého parku a tam běhali jak malé děcka ;) Skončilo to hnusně, protože komáři nechtěli pochopit, že jsem jejich král a vytrvale na nás sedali a sáli a sáli...
8.1.2002 15:06:36

2 diquil

TREFA!
8.1.2002 14:49:27
jarda Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mam s papirkama docela dost zkusenosti a souhlasim s tim, ze je hodne dulezity momentalni rozpolozeni a lidi kolem. nekolikrat uz jsem mel celej a jednou i dva, ale vzdycky to byla pohoda. Snazim se vzdycky na trip "vyladit", brat to jako neco svatecniho udelat si dobrou naladu, vzit ty nejlepsi! kamose a vybrat super misto a vyrazit. (vyborny je jet nekam do prirody)
8.1.2002 14:49:27
jarda Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mam s papirkama docela dost zkusenosti a souhlasim s tim, ze je hodne dulezity momentalni rozpolozeni a lidi kolem. nekolikrat uz jsem mel celej a jednou i dva, ale vzdycky to byla pohoda. Snazim se vzdycky na trip "vyladit", brat to jako neco svatecniho udelat si dobrou naladu, vzit ty nejlepsi! kamose a vybrat super misto a vyrazit. (vyborny je jet nekam do prirody)
8.1.2002 14:24:23
diquil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Tak si myslim, ze tablety jsou nebezpecny kvuli svemu mnohdy pochybnemu obsahu,
takze E = fizicke riziko.

Papirky jsou zase nebezpecne kvuli mnohdy pochybnemu obsahu duse cloveka,
takze LSD = psychicke riziko.

Mate taky ten pocit?!
8.1.2002 14:19:27
diquil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 pepe a prdow

Diky, myslim ze do toho nekdy pujdu. S kamosem se uz pekne dlouho domlouvame, uvidime. Ve svych dvaadvaceti to snad zvladnu.
8.1.2002 12:46:29
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

diquil

spravne
8.1.2002 12:40:59

Nejsem odborník,

ale řekl bych, že paranoidní psychóza je třeba nutkavý pocit, že se proti tobě někdo někde spikl. Každý zachycený úsměv je falešný, každá věta má 1000 skrytých významů, každý cizí pohled je zkoumavý. Někdo o tobě něco někomu šušká. Prostě přestaneš komplet věřit světu.

Diquil, z tvých příspěvků usuzuji, že jsi rozumný mladý muž. Jistě ti případná OJEDINĚLÁ konzumace halucinogenů rozšíří obzory. Držím palce, ať nechytneš bad trip ;)
8.1.2002 12:26:54
Co je to paranoidni psychoza?

Kazdopadne si myslim, ze ja nejsem absolutne normalni. Ale potrebu se nejak vyrazne menit, to by bylo sice krasny, nemam. Jsem sam se sebou docela spokojenej, ikdyz sam sebe seru, jak sem nemoznej. Ale ujasnit si nektery, vice ci mene zasadni, veci neni nikdy naskodu.
Ale nevim, jestli je to nejlepsi resit pomoci drog. To bych si to musel jeste hodne rozmyslet.
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA