LSD - zkušenosti ?

• Založil:
    Psychonaut
  • Založeno:
    4.1.2002
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Hm ?
Neregistrovaný: mrkeff
7.8.2013 18:45:08
mrkeff Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
be safe !

add

měla by to být postavička z alice in wonderland.
je to celkem známej blotter toto cos postl sem.
7.8.2013 18:07:13
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal
nevite nekdo co je tohle za papir? Jak se jmenuje ten motiv?
obrazek
2.4.2013 17:11:57
mrkeff Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
be safe !

marek

TY SI KAŠTAN :D
Neregistrovaný: Marek
2.4.2013 17:09:14
Marek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

lsd

cus, potřebuji 2 papirky lsd v okoli prahy, diky za odpověď marekrave@seznam.cz
26.11.2011 22:53:01
nopek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
Neregistrovaný: Wet
1.11.2011 22:35:49
Wet Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

LSD

ted je to spatny s pocasim na dekla,na prochazku moc zima:D
Neregistrovaný: telepat
1.11.2011 20:39:36
telepat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

telepat

TELEPATIE, co jiného...
1.11.2011 20:11:48
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Vypila odvar z lysohlávek a zničila milenci byt

Čaj z nasušených lysohlávek v očekávání nevšedních erotických zážitků nabídl dívce (17) ve svém bytě v Třešti na Jihlavsku mladík (21). Místo sexuálního dobrodružství však dívka nečekaně začala demolovat vybavení celého bytu. Zoufalý muž nakonec musel zavolat policii.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/162088/vypila-odvar-z-lysohlavek-a-znicila-milenci-byt.html
4.7.2011 15:19:52
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

to: Wet

zkus treba postupne procist tento web:

http://lsd.cz/lsd/lsd1.html

pro korektni zobrazeni cestiny je nutno prepnout kodovani stranky na Central European (Windows 1250)
3.7.2011 18:51:50
Wet Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to pepe

a nemáš neco na doporučení,kde bych se o tom dozvedel víc?:)
30.6.2011 11:13:57
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

to: Wet

vsechny sou "stejne" a kazdy je "jiny", byt tebou, radeji si o tom jeste neco vic prectu.
30.6.2011 00:27:21

Zkušenosti :D

který trip je podle vás nejlepší?:Da nejaký typy kam na tripu,dík:D
Neregistrovaný: Seb
24.6.2011 16:01:47
Seb Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

čerstvé zápisky

Sebovy zápisky z chemicky vyvolaného bdělého snu - 23.6. 2011

Předmluva: Není potřeba žádné předmluvy, je potřeba alespoň teoretická "předzkušenost", chápavost a otevřenost.

Text opsán z mého zápisníku, jde o můj první pokus o průběžný zápis snu vůbec.

0100
0,2 ml adrenalinu injekcí do stehna
po pár minutách dalších 0,3 ml adrenalinu do stehna

Navzájem si pod vlivem adrenalinu píšeme dopisy, zalepujeme je do obálek. Otevřeme je, pokud se naskytne dostatečně symbolická chvíle v budoucnosti.

Za okny šlehají poslední záblesky půlnoční bouře.

0200
1 dávka LSD
Prostupuje mne elektrizující příchuť vzduchu po bouři a několik minut si hraje s elektrizujícími doteky adrenalinu.

0230
První lehké vizuály.
Oválné a oblé tvary tančí, světla za sebou při pohybu zanechávají stopu jako proudy noční dálnice.
Záře z mobilu, kterou si ozařuji zápisník, utváří vláčně stuhovité obrazce v dýmu mé cigarety.

0245
Pohupuji se do rytmu temné, vícevrstevnaté hudby. Pokoj je plný kouře, prosvítají z něj divoce se mihotající plameny svíček a světlé tváře spolusnících.

Uvažuji nad zodpovědností. Do příliš hlubokých sebeodkazů a řetězových reakcí, než abych svou úvahu dokázal v tuto chvíli vyjádřit.
Uvažuji nad zodpovědností za vlastní prožitek, nad vlnami mých pohybů v tanci všeprostupujícího dýmu a nad vlivem mých kroků na vyznění celého okamžiku.

0250
Myslím na molekulární odštěpky grafitové tuhy, vryté do tkáně papíru jako skály černého masivu v bíle zářící nekonečné poušti...

0255
Posadím se a kouřím cigaretu.
Živá bytost rozkošnicky vdechující pečlivě vybranou podobu smrti, aby ji mohla zčásti vydechnout a proměnit v mlhavě záludný opar kouře.
Kdesi uvnitř mého těla a mysli změněná se přidává k tanci, který naplňuje místnost. V symfonii nepostižitelných obrazců a významů, nesoucích na prchavý okamžik zdání smyslu a účelnosti. Vdechuji smrt, abych ji na malou chvíli viděl tančit v podobě krásného kouře. Každý můj výdech tak určuje vyznění každého dalšího okamžiku, utváří mé hluboké snění.

0305
Hluboko v těle se probouzí a vibruje dravě ostrá zvířecí energie.
Každý dotek se stává neúnosně intenzivním. Musím držet prsty rukou roztažené daleko od sebe, aby se navzájem nedotkly v zrcadlovitě nekonečné a silou počitků z počitků neúnosné spirále.

Po chvíli jsem schopen psát, písmo ale připomíná roztěkané čmáranice. Písmena přechází jedno v druhé, kombinují se do nových znaků a překrývají napříč řádky a slovy. Tužka je lehká a svíjí se jako živá součástka masivního, všezpracovávajícího mechanismu, skrytého za zdáním skutečnosti.

0313
Po velmi dlouhé době se mi daří ovládnout zuřivý příval sil a zklidnit kdysi nezvladatelný třas končetin. Písmo se plynule vrací do čitelné podoby.
Naplňují mě dravčí pocity, příjemný příslib z moci nad vlastním tělem, sebevědomí a odhodlání svůj sen si užít.

Uvědomuji si, že zklidnění odpovídá i jemnější a harmoničtější hudba. Zdá se, jako by se společně se svíčkami a kouřem stala náplní místnosti a ovlivňovala můj prožitek okamžiku jako celistvá hmotná látka.

0320
V sedě s nohou přes nohu si masíruji chodidlo. Cítím podobnost ruky a nohy, jejich dávný a v budoucnu možná opět společný soulad citlivosti a obratnosti.
Představuji si obě končetiny vybavené chápavými prsty, šlachami, silou i jemností. Opětovná možnost pohybu po čtyřech a ve všech rozměrech, zvýšená o zručnost dlouholeté zkušenosti dvounožce. Vidím a prožívám svět, ve kterém je místo a potřeba pro obojí, ve kterém se spojuje dávná a daleká bytostnost člověka.

0330
Stojíme venku, během nejkratší noci v roce.
Svítá.

Uvažuji nad rolí tomuto místu podobných útočišť klidné a snové lidskosti pro rozvoj myšlení.

Měsíc září stejnou silou, jako zpoza obzoru dopadající první paprsky slunce. Odráží je jako zrcadlo. V dýmných oparech rozpouštějící se noci připomíná svíčku nebo tvář.

0340
Píšu cestou k nedalekému lesu. Mám pocit, že diktuji slova krokem.
Procházíme kolem štěkajících psů a bzučících úlů, po větrem šlehané louce do naprosté tmy rozepjaté mezi stromy. Nad námi se mraky barví z jedné strany rozbřeskem a z druhé křehkými měsíčními odrazy. Vzniká temná průrva, sklánějící se k zemi a splývající s lesem jako černý blesk zmrzlý při dopadu do černého oceánu.

0345
Stojím uprostřed fotbalového hřiště obklopeného vysokými stromy. V mém snu se zdá být obrovskou plochou, téměř posvátnou ve své odvaze čelit lesu. Připomíná mi úpatí jakési svatyně zasvěcené celému lidskému snažení, mohutné pyramidy pyramid, kterou v sobě odráží každá lidská stavba.

0350
Otevíráme několik témat k zamyšlení najednou.

0355
Lidským útočištěm byla ve věku přírody civilizace.
Ve věku civilizace je lidským útočištěm příroda.

0400
Pocit z měnící se scenérie lesa je příliš silný, zastavujeme se a v tichu kouříme jednu cigaretu.
Kontroluji zápisky a rozkládám na lavičku vše, co jsem s sebou ve spěchu vzal do tašky. S přespřílišnou pečlivostí a spokojeným úsměvem vše vracím zpět do tašky.

Sen trvá teprve dvě hodiny, blížíme se jeho vrcholu.

0445
Na nekonečnou dobu mne pohlcuje les a na půl úst pronášená zamyšlení a vtipy.

Intenzita všech smyslů se zvyšuje, v každém došlápnutí, v každém výkyvu větve a v každém mihotavém stínu a především v každém nadechnutí, vydechnutí nebo slovu cítím tisíce významů, konotací a nuancí.

Jít ve tmě po blátivé lesní cestě plné kořenů a kamení mi ze základu mění způsob chůze. Ta změní způsob dýchání. To změní způsob uvažování. Tímto a stovkami dalších způsobů mne les mění a stává se součástí mých nejniternějších myšlenek.

Cítím smečkový pud, vrací se pocit síly a energie. Navzdory zimě a vlhku je mi horko a tělo mi slouží s jakousi vnitřní neuvědomnělou radostí. Zrychlujeme krok, stíny a obrysy větví a kmenů působí dramaticky, jako by se každou chvíli mohlo změnit nebo objevit cokoliv.

Nacházíme opuštěný posed a s dětinskou radostí v něm kouříme. Tužkou na dřevo zčásti píšu a zčásti vyrývám "Kde jinde a kdy jindy si pomyslíš..."

0500
Cítím blížící se vrchol snu. Mysl se začíná zabývat sama sebou, nejen svým vnímáním a chápáním okolí.

V monologickém záchvatu nahlas uvažuji nad tím, že v technologicko-civilizačním rozvoji lidstva trvalo velmi dlouho, než se nějaký princip nebo objev rozšířil dostatečně daleko. Oheň ani střechu nad hlavou dokonce někteří lidé nemají ani dnes, natož výdobytky moderní technologické civilizace jako jsou komunikační prostředky a informační technologie.
Jsme stále velmi zaostalí, neseme s sebou ohromné kusy našich 200 tisíc let vývoje a způsobu života lovců a sběračů žijících v tlupách. Naše technologie a civilizace nám nijak nepomohla zásadně změnit naše uvažování nad světem, motivace chování ani vztahy k jiným lidem. I ve velkých městech necháme některé chudáky žít tak, jak žili lidé v pravěku.
Technologií, patřící mezi velké výdobytky lidstva, se mi zdá být i schopnost využít cíleně chemické látky jako je lysergická kyselina k sebeanalýze a rozboru vlastního myšlení. K získání nadhledu a vhledu ve vztahu ke svému každodennímu myšlení. Myslím si, že nám dovoluje povznést se nad biologický imperativ našich způsobů uvažování a oprostit se alespoň zčásti od sociobiologické bagáže tvrdých a nemilosrdných 200 tisíc let života inteligentního zvířete.
Muselo trvat dlouho, než byly postaveny první domy, zapáleny první ohniště a vyrobeny první nástroje. Je tedy potřeba se spokojit s tím, že bude trvat dlouho než budou postaveny první smysluplné rámce mezilidského smýšlení, založeny první lidskou inteligenci analyzující a koncentrující místa a formulovány první metody pro lidskou myšlenkovou spolupráci.

0510
Moje uvažování se zrychluje a získává na síle. Současnou lidskou civilizaci a kulturu vidím jako primitivní odraz primitivního myšlenkového dědictví, jako nesmyslný cyklus získávání a ztrácení. Lidé se vzdávají potřeb a práv aby dosáhli tužeb a dostáli povinností.

Zahlédneme srnku. Nehýbe se a je špinavá. Obcházíme ji a ona nás ani nesleduje pohledem.
"Je mrtvá," řekne první spolusnící.
"Je živá," řeknu. První spolusnící se uklidní.
"Je živá," řekne druhý spolusnící.
"Je mrtvá," řeknu. Druhý spolusnící se uklidní.
Pokračujeme ve výměně různých postřehů a argumentů pro některé z tvrzení po několik dlouhých sekund.
Srnka se zvedne a s elegancí a efektivitou, z jaké bych se dokázal zbláznit, zmizí v keřích.
"Říkal jsem schválně opak toho, co vy," prozrazuji dvěma spolusnícím. Smějeme se "Schrödingerově srnce".

Uvažuji, proč se mi okolní vůně zdají být tak podobné tlení, hnití, rozkladu a zanikání. Myslím si, že kvůli životu ve městě nejsem zvyklý cítit kypící život v jeho surových podobách. Překvapuje mě, že probouzející se les nevnímám ani trochu idylicky nebo romanticky. Jsem schopen vidět jen krásu a divokost, klidnou a přitom nespoutanou. Cítím les jako něco, co je stejně mou součástí jako město, ze kterého jsem přijel. Potřebuji a chci mít ve svém životě obojí.

Jdeme pomalu zpět.
Mezi vrcholky stromů prosvítá plnohodnotný rozbřesk.

0530

Mraky se pohybují na třech výškověbarevných plánech harmonicky se ovlivňujících a narušujících vzorců.

Fialověšedá rodí zlatobílou rodí modrou...

Odráží v sobě nekonečnost způsobů, jakými by se v nich mohl pozorovatel ztratit.

Děj něčeho takového na obloze v počátcích dne vrhá krutou záři očekávání a nadějí na všechny hodiny zbývající do soumraku.
Neregistrovaný: koža
5.5.2011 17:03:26
koža Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
:D šak v sobotu jdeme do zoo :D a shivy k tomu :ú
23.1.2011 15:12:46
Lusasita Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Zkuste na tripu jít do zoo, to je mazec jako prase :D
Neregistrovaný: LSD
21.1.2011 14:15:43
LSD Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

instruktazni video

..v anglictine
http://www.youtube.com/watch?v=V5d4wWGK4Ig
21.1.2011 11:46:45
Cubba Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x
moje zkusenosti rikaji ze prochazka je mozna i v radu nekolika kilometru...ale doporucuji zacit velmi brzo po obede (jak casem tak i jidlem), aby bylo svetlo a vzit si sebou nekoho kdo pozna cestu zpet a nebo gps (nam stacila gps), protoze v neznamem prostredi je ta orientace opravdu slozita. Preci jen zachytne body co jste videli cestou tam, vypada ji 3 hodinach venku uplne jinak. Velmi prijemne bylo hodne obleceni a valeni ve snehu...jen pak to vstavani a chuze dal byla potiz. Ne vsem se chtelo, ale dosli jsme
20.1.2011 23:26:49
Ask Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

winie

este raz...Vedet dam.. No prochazka spis ne -- myslim, ze daleko nedojdem :D A urco chaticka
Neregistrovaný: winie
20.1.2011 23:25:08
winie Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Vedet dam.. No prochcazka spis ne -- myslim, ze daleko nedojdem :)A urco chaticka
Neregistrovaný: winie
20.1.2011 21:43:17
winie Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ask

..taky jsme o tom přemýšleli...ale na dlouho procházku to asi nebude v nějakým mrazu, ale zase ty hvězdy tam musí být pěkně vidět..jestli budete na chatě tak při nejhorším bude tam,ale na hotelu by to mohlo být psycho... :D...každopádně dej pak vědět..
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně