LSD - zkušenosti ?

• Založil:
    Psychonaut
  • Založeno:
    4.1.2002
  • Moderuje:
Hm ?
Neregistrovaný: Dave M.
17.1.2011 02:28:36
Dave M. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

papír

Já měl několikrát papíra..celýho..a jednou z Plzně..tak mě to dostalo, že sem se bál i zvířat..trvalo to snad 16hodin..schýzy a bludy..a všichni mě chtěli zabít:D po tomhle už to fakt nechci :D
Neregistrovaný: Hlukk
16.1.2011 21:41:57
Hlukk Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

LSD

..hele, pro ty co to nikdy neměli.. nedavejte si to.. budete z toho zklamani, nebo uplne v piči že ani mluvit nebudete ;) ZA HOFFMANA!!
1.12.2008 16:23:48
nat232 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
this is the day 2 find another way...

hendrix

rozumím
whats right n whats wrong? vždy záleží na úhlu pohledu :)
1.12.2008 15:36:10
hendrix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nat

ani po 16 letech nevím jestli dobře nebo špatně, v tom lese tenkrát tak nějak nebyli tyhle kategorie..
Neregistrovaný: lejstro
1.12.2008 15:09:40
lejstro Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
youtube-cat on lsd
1.12.2008 11:27:27
nat232 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hendrix

a poznamenal tě v dobrým?
Neregistrovaný: caliig
1.12.2008 09:26:49
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

rasty

jak píše Jaroush ;-)))

Ale tak co, zkusit to můžeš viď, to mě nenapadlo :o)
1.12.2008 06:45:19
hendrix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nat32

Nu já jsem měl kdysi 4 Hofmany. Ten trip mě myslím poznamenal na zbytek života bylo mě tenkrát 17 a byl jsem celou noc sám v lese... No sám tam bylo věcí..
1.12.2008 06:42:28

Cubba

tak jak to dopadlo, mládý výzkumníku?
29.11.2008 10:16:11
jaroush Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Když nemáš co říct, mlč!

rasty

jedině, že by se ti povedlo ztripovat i losovací zařízení :D:D
Neregistrovaný: rasty
28.11.2008 20:49:24
rasty Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
kolik je potreba tripu na druhou cenu??..ta mne bohate staci
28.11.2008 20:37:25
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.

rasty

:D Zkus to a dej vědět :)
Neregistrovaný: rasty
28.11.2008 18:53:57
rasty Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

caliig

daj se tak tipnou i cisla ve sportce??
Neregistrovaný: caliig
28.11.2008 18:47:28
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

Cubba

Respect! Přesně Ti rozumim jak to myslíš! Náhodou tyhle testy jsou docela v pohodě, vtip je v tom, že když přidáš nějaký hůlo, tak se na tom můžeš taky pěkně zaseknout, ale poznáš sám viď ;o)

My jsme jednou hráli takovou primitivní hru - prostě normálně na schovávanou ne, v lese, a je to fakt psycho, zkuste si to, my jsme se dostali do stavu, kdy tahle hra hrát prostě ani nešla, páč týpek na pikole prostě vždycky "VĚDĚL" kde je kdo schovanej, sice schovaný byli úplně zticha, ale prostě to vždycky každej nějak vycejtil, kde je kdo schovanej, prostě ta hra hrát seriózně prostě NEŠLA" :-))))
28.11.2008 16:34:12
Cubba Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nat32

dik za konstruktivni napad... :letec: ale nejak si na to nepripadam dost ready :D
28.11.2008 14:46:18

Cubba

what about a test of ur subconsciousness??? vem si tak 5 tripů a otstuješ sám sebe :) ale to bych doporučila být doma a ne v lese
27.11.2008 18:49:26
FreeDa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.concretsk8shop.cz

Cubba

Jo takhle:)
ahaaa...Jsem myslela, že chceš aby to působilo půl hodiny:Dsorry:)
I když já si párkrát říkala, kéž by to trvalo jen půl hodiny:D:D
27.11.2008 18:47:25
Cubba Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
no planuju tomu venovat tak pul hodiny(zbytek casu si budu uzivat co trip vyprodukuje)...myslim ze stejne nevydrzime v tehle zime sedet venku v lese na jednoom miste dele. Pomysleni na to mit nejspis budu...mel jsem uz nekolikrat a tentokrat se na to i pripravuju...tripa jsem jen sice jen 4x ale vzdy to bylo podobny alespon v te touze po nejakem pokusu
27.11.2008 18:38:28
*InfErNO® Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
That which doesn’t kill you, will make you stronger
když ten trip bude dobrej tak mi věř že na takovéhle věci nebudeš mít ani pomyšlení ale můžeš to zkusit
27.11.2008 18:34:44
FreeDa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.concretsk8shop.cz
No ale píšeš tu o půl hodině...??
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA