LSD - zkušenosti ?

• Založil:
    Psychonaut
  • Založeno:
    4.1.2002
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Hm ?
7.1.2002 16:16:41
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

hmmm

doufám, že jsem tu nikoho k ničemu nenavedl.
7.1.2002 15:42:35
diquil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 pepe

Diky moc, pekne si to popsal.
7.1.2002 15:30:53
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

...a ještě něco:

intoxikace LSD (dejme tomu v množství půl tripu) je záležitost alespoň na 12 hodin nebo dokud se z toho člověk nevyspí. s každým zahulením se účinky opět zesilují. nejlepší je trip zapít trochou alkoholu a pak se vyspat.
7.1.2002 15:23:04

a xakru...

éčko s papírem jsem měl jen jednou - v bratislavě na booomu. téhle kombinaci se prý říká Candy Flip nebo XL. taky jsem měl kombinaci půl na půl a musím říct, že se mi to moc líbilo. sice mě trochu tlačilo svědomí, že si těžce seru do organismu, ale pak jsem si řekl, že se na to vykašlu, protože to stejně už nebudu opakovat.

už si to nepamatuju úplně přesně, ale mám pocit, že jsem nejdřív snědl tu půlku extáze, počkal asi 10 minut a na to hodil papír. Za půl hodiny to celé vykynulo v zéčkovanost, do které začal za chvilku ťukat nastupující acid, po určité době se účinky "vyrovnaly" a pak už jsem byl jen příjemně na paperu - v krásné psychické pohodě. nevím jak komu, ale mě papír způsobuje, že jsem hodně citlivý k vnějšímu i vnitřnímu prostředí - tenkrát jsem byl schopen vnímat i slaboučké vlny doznívajícího éčka velice intenzivně.

ale abych tohle hardcoreové drogování nepřechválil, musím zmínit i negativum: po extázi se mi chtělo s někým kecat, někomu něco říct, prostě vyjádřit se. a když jsem našel osobu, která to měla "schytat", zjistil jsem, že vlivem papíru nedám dohromady souvislejší větu a jsem schopen tak akorát mrkat a blbě se usmívat. pro komunikaci je tahle "sestava" podle mě naprosto nevhodná.
7.1.2002 14:53:54
diquil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Kdyz si poprvy vezmu 1/2tabletu+1/2papiru, v jakym casovym odstupu bych to mel udelat? Pockat az najede Eko a pak spolknout ctverec?
A do jaky miry to bude E nebo papir?
Tak to bych docela rad vedel.
7.1.2002 09:26:28

tripaření

Inu, co bych se vytáčel, jednu dobu jsem si na tom dost ujel, je to asi 3 roky zpátky. Baštil jsem je vždy po čtvrtkách a alespoň s měsíčním rozestupem. Asi 2x jsem měl i půlku a jednou dokonce celý. Polovina silnějšího papírku už může s psychikou docela zacloumat a opravdu VELMI záleží na settingu, prostředí a duševním rozpoložení, zda se dostaví zážitky příjemné nebo bad trip.

S mírným odstupem si nemyslím, že vzít LSD je to nejlepší, co může mladý člověk udělat. Před takovým rozhodnutím by měl určitě hodně číst a diskutovat. Pravdou je, že ho čekají rozšířené obzory a nová témata k uvažování, ale "rozfrčet" v sobě případnou latentní psychickou nemoc hned v mladém věku taky není nic moc :(
6.1.2002 20:40:56
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
bad trip je nehorsi vec co muzete zazit, pokud jdete do LSD udelejte si volno na celej vikend, dost spatne se po nem usina :) doporucuju patek aplikace, sobota dojezdm nedele zhodnoceni... kazdopdne mit u sebe nekoho kdo na tripu neni a kdo je fakt dobrej kamos... pokud si clovek neco na tripu vsugeruje a neni to prijemne tripem se to asi milionkrat znasobi a co se pak odehrava v hlave je zazitek na ktery si ani po letech nebudes chtit moc vzpomenout... podle me staci pulka i to je dost nejlip na nejakym mensim openairu kde je vse v pohode a nebo v soukromi... a ne moc casto clovek z toho blbne... tak jednou za rok, my starsi jednou za dva :)
6.1.2002 20:35:20
janiiis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
jedna z věcí, co mi na tom nesedí, je ta, že třeba na hulení, když chceš, aby jsi byl zase v poho, tak z toho dokážeš nějakým způsobem (aspoň trochu) vycouvat a dát se zase do pohody, ale na tripu to prej nejde. A když ti nesedne, tak prej můžeš zažít několik hodin psychyckýho rozkladu. Co je na tom pravdy?
6.1.2002 16:37:15
oustrof Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
veci co se mi nevejdou na disk
jo papiru uz za sebou par mam takze se muzu jedine pripojit nejlip je ho jist pokud po1 tak radsi jen puku bud s lidma ktery znes a duverujes jim a ktery te zachrani kdyby hrozil bad...toho se vyvaruj je to fakt peklo ale s kamosema by se ti to nemelo stat dal doporucuju hodne cigaret a sedet nekde v teple vytopene utulne mistnosti.Ven radsi nechod okolni prostredi je na tripu to nejdulezitejsi a okolni prostredi tvuj trip rid. Taky zalezi co od tripa ocekavas a co o nem vis nejdriv si radsi sezen spoustu info zkus www.drogy.jinak.cz tam je vo lsd spoustu info fajn je taky lsd.cz......tam uz najdes vse potrebny . A posledn rada pokud je ti min jak 17 let tak na lsd zapomen. Nedela to v hlave dobrotu.
6.1.2002 06:58:52
bukvitz Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 janiis

Nemusis zrat hned celej paper.staci jen kousek..hlavni je byt s lidmi kterym stoprocentne duverujes a kteri te podrzi, popr kteri to uz znaji...pokud se bojis zkus kombinaci XTC+LSD v tomhle poradi.mel by ses vyvarovat badripu..:D
6.1.2002 06:13:43
janiiis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
taky už jsem do toho chtěl jít, ale strach byl vždy silnější.... 1:1 ....houbičky jakbysmet. asi jsem srab!
5.1.2002 17:25:29
penner Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hlavně si to pořádně naplánuj, nic by tě v tu chvíli nemělo srát. A měl by jsi se na to těšit.
Neregistrovaný: Hovňousek
5.1.2002 17:19:43
Hovňousek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Jít do toho s dobrou náladou a s člověkem, kterýmu věříš. Nejlíp na jaře/ v létě v přírodě. Toť můj názor :)
4.1.2002 22:17:21
Psychonaut Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

LSD

Laka mne vyzkouset LSD. Mate nejake zkusenosti, jak postupovat...... ?
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně