LSD - zkušenosti ?

• Založil:
    Psychonaut
  • Založeno:
    4.1.2002
  • Moderuje:
Hm ?
31.12.2018 11:21:13
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
žádná nabídka / poptávka
Neregistrovaný: P
20.10.2018 15:34:09
P Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Domi

Ahoj, také o to přemýšlím. Mohu se zeptat, už jsi začala?
Neregistrovaný: LightBlue-ish
18.10.2018 09:06:41
LightBlue-ish Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Sicario

Pár flashbacků jsem měl, zejména během dne, kdy jsem microdosoval. Zbavit se toho nedá, většinou se nejedná o nic nepříjemného a zažije to malé procento uživatelů. Musíš se pokusit si to užít. Po delší době (týdny, měsíce, ale i roky) můžou flashbacky zmizet, ale taky nemusí. Dobrovolně si předrátováváš mozek, s tímhle (pro mě příjemným) následkem musíš preventivně počítat.
5.9.2018 09:29:53
Sicario Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

lsd

čaute,

mám dotaz, měl někdo Flaschback z LSD? jak se toho může člověk zbavit?

díky za rady a odpovědi.

Neregistrovaný: Metoděj
19.8.2018 21:02:10
Metoděj Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: MeganThompson

Do krku ne, ale do žile na noze ano, mám krásný žíle po celé délce tak se to střílí úplně s radostí. :) Do krku bych neopakoval.
Neregistrovaný: MeganThompson
2.8.2018 05:58:07
MeganThompson Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Měla jsem LSD v kostce cukru a po cca 3h mi kamarád nitrožilně dal něco přes jednu čáru pervitinu do krku. Zajíma mě , jestli s tím nebo s něčím podobnym má někdo zkušenost
Neregistrovaný: Trouba
4.7.2018 17:31:43
Trouba Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Skladování

Kde skladovat tekutý LSD? našel jsem na akci a nevím co s tím, stačí mražák? :D
14.6.2018 07:01:55
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

TřebaPetr

žádná poptávka
Neregistrovaný: molly
31.5.2018 15:38:02
molly Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: XanGirl

ak je zlozeny z perforovanych malych, trochu pripominaju znamky, tak kazdy ten kusok je v podstate jedna bezna davka.
Neregistrovaný: Domi
30.5.2018 14:09:50
Domi Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Zdravím, chci zeptat, zda se tady v Česku dá sehnat tekuté LSD? Pokud ano, tak v jaké cenové relaci? Chtěla bych začít s mikrodávkováním a s papírkama to asi nepůjde. Předem děkuji
1.4.2018 07:30:04

to: Fill

to bohužel nepomůžu, moje funkce je dohlížet na fórum, aby se to tu nezvrhlo v nějakou divočinu, takže všeho s mírou :dobrej:
Neregistrovaný: Fill
30.3.2018 19:11:32
Fill Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Ondra_T

Omlouvam se za link! muzes my poslat link kde koupit 1P-LSD. Googlil jsem a nasel jsem par stranek kde si to muzes realne koupit ale nevim do jake miry jsou solidni.. Kdyz mail jowood@centrum.cz pokud mas zkusenost s nejakou strankou, byl bych ti vdecnej:)
30.3.2018 07:35:44
žádné linky
Neregistrovaný: Trpp
20.3.2018 15:00:50
Trpp Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Chebák

Kupuj to přes Darknet, tam je aspoň nějaká záruka... nebo si kup normál na netu 1P-LSD je to prekurzor LSD, ale účinky i dávkování jsou totožný, mám to vyzkoušený a v ČR je to zatim legální:))
Neregistrovaný: Chebák
14.3.2018 21:45:32
Chebák Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Sháním LSD

Ahoj, chtěl bych si vyzkoušet LSD ale nevím jak jej sehnat abych měl záruku, že to nebude něco jiného, nedej bože nebezpečného, mám docela panickou hrůzu z toho že tam někdo napustil něco co může být nebezpečný a já to vlastně ani nepoznám. Lze vůbec nějak zjistit zda je v papírku to co tam má být? Vím že LSD u nás ve městě určitě seženu, tak že bych si koupil o dávku navíc a na ni to nějak zkusil, nejde mi o peníze ale o zdraví. Předem děkuji za odpověď.
Neregistrovaný: huhu
13.3.2018 12:18:59
huhu Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

f

Zdarec, měl jsem to jednou, za dne pohoda, ve tmě pohoda, při pokusu o usnutí (zavření očí a naprostém uvolnění) to teprve začalo.Nevíte někdo náhodou co znamená větvící se červený strom (jednoduchý, jednočarý)? :D
11.3.2018 19:47:10
Silenthio Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

První Trip

Čus hoši plánuju zkusit poprvé tripa konkrétně tenhle: https://imgur.com/gallery/YX2DH5N A chtěl bych se zeptat kolik bych si toho měl vzít na poprvé, uvažoval jsem mezi čtvrtkou a pulkou, ale nevím proto píšu sem. :D
Neregistrovaný: Andy
22.2.2018 23:52:29
Andy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: DrMedik

Ahoj,
jeste plati nabidka s dotazy na mail happypills26@seznam.cz ?
20.2.2018 06:42:12
žádná nabídka / poptávka!
Neregistrovaný: xxxx
17.1.2018 10:52:18
xxxx Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Kouli snad seženeš na jakékoliv akci, je to skoro už jedno od koho, poslední dobou mám pocit, že naprostá většina jsou namíchaný se sračkama
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně