Drogy a sex

  • Příspěvků:
    325
  • Založil:
    l0ser
  • Založeno:
    11.12.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.Vítám otevřenou debatu, akceptování druhého názoru, vaše vlastní zkušenosti. Nevítám bezbřehé hádky, nesmysly, stupidity. Dík ;)
Neregistrovaný: Eva Nová
14.11.2017 18:40:05
Eva Nová Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Re: Citová investice


Vážená Renato, Děkuji Vám za Váš dotaz ohledně sexu s Vaším přítelem, který jak on tvrdí už přestal brát amfetamin, ale chová se dál stejně.

Každopádně doporučuji Vašemu příteli, aby vydržel a nevracel se k amfetaminu. Bohužel v případě, že se dál stýká s kamarády, kteří v tom "jedou" dál, dávám ze své zkušensoti malé šance, že to Váš přítel vydrží. To by se musel od těch lidí úplně odstřihnout. Ale úplně, jednak se nimi nevídat, ale odstranit si je i ze sociálních sítí a nekomunikovat s nimi. To že říkáte "bral jen rok rekreačně" neznamená, že mu to nemohlo změnit nenávratně jeho osobnost. V několika studiích bylo prokázano (1500 klientů), že došlo při aplikaci 1x za měsíc:

již při nasální aplikaci třetí rekreační dávky (0.15g amfetaminu) k viditelným A střednědobě NEZVRATNÝM změnám chování u 20% klientů
již při nasální aplikaci páté rekreační dávky (0.15g amfetaminu) k viditelným A střednědobě NEZVRATNÝM změnám chování u 35% klientů
již při nasální aplikaci desáté rekreační dávky (0.15g amfetaminu) k viditelným A střednědobě NEZVRATNÝM změnám chování u 85% klientů

kde podle ISN LD, je "střednědobá nezvratná změna" definovaná tím, že až 24 měsíců po poslední aplikaci drogy, jedinec se stále "nevrátil" do normálního života, a považuje to, co dělá za normální.

Jinými slovy, drogy mu NEZVRATNE změnily náhled na svět, i když je už opravdu nebere. Pro mnoho lidí, návrat do reality není možný, i když už dávno "neberou". On se k Vám chová hnusně, neváží si Vás a vy mu věříte, že se "probere". Někdy se probrat může nekdy ne, to záleží na jedinci.

Empatické vlohy jedince drogy nezvratně otupily. Naopak posíly jeho ego, které je ale dost mimo realitu, a jak by řekli klienti "vyndané". To si ten člověk neuvědomuje a viní své nejbližší z toho, že mu nerozumí. A to už třeba 2 roky nic nebral, a tak je naštvaný, když mu říkáte, že se "chová jako na Piku", protože on přece na Piku Není! Tak mu to přijde nespravedlivé, vždyt přece on dávno není. Ale neuvědomí si, že se chová, jako by byl.

Ale už zůstává mimo opravdovou realitu, kde žijí normální lidé, kteří musejí chodit do práce a neřešit jn jeho "bebíčka". On ale již necítí a nebude cítit lásku od partnerky, nemá potřebu ji opětovat, a brání se otevřít se partnerovi. Stává se ironckým a partnerku ponižuje.
Partnerka pak čeká a čeká a roky utíkají, než si to uvědomí, že je jí utekl život mezi prsty a že byla za tolerantního blbce, když čekala ,cituji Vás, "až se z bývalé smažky stane zase normální člověk". To se totiž samo nestane tím, že přestane fetovat. Nikdy. Může se stát to, že se probere a zamyslí se nad sebou, ale to se málokomu podaří.

Jak smutný zamotaný kruh.
Právě proto lidé, jako Váš přítel, kteří zažili sex na amfetaminu, mají pak problém s "nudným" sexem bez drog, což je pro Vás, jako jeho partnerku, velmi smutné. Je na pováženou, zda-li chcete s Vaším přítelem být i nadále, když jak sama tvrdíte, Vám neustále lže a vy odpouštíte den za dnem a čekáte, že se to změní.

Nezmění, dokud ten člověk sám nepochopí, že je mimo realitu, a sám nenavrhne nějaké řešení za pomoci odborníka, psychologa, nebo celostního lékaře.

Doufám, že jsem Vám pomohla

EN
26.7.2017 17:00:16
Raadka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

MORPHEUS RAP

Neregistrovaný: Darel
26.7.2017 12:18:02
Darel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Erekceeee

Vždyť na drogach to pero skoro nestoji, je to jak gumák, tak jak na tom soupete jak???!!!! By mne fakt zajimalo :D Dve hodiny soulozit s gumovym perem, ktery ani nejde strcit dovnitr :D :D
Neregistrovaný: Eofdel
23.7.2017 09:36:30
Eofdel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Matty

Kdyby byl v koulich koks, to by se asi dost prodražilo ne ?? :D Za mně chuťově koule má byt hořká, čistě hořká chuť, parno je chutove takové dost hořké ale štiplavé k tomu a po olíznutí brní jazyk. Jak je koule po olíznutí taková hořko-kyselá, bude v tom jiný sajrajt.
Neregistrovaný: kiklop
6.7.2017 14:52:54
kiklop Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Mariot

Také záleží co je to za ecko.
Neregistrovaný: Matty
6.7.2017 14:46:40
Matty Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Mariot

A myslíš,že koláč je čistej?Taky to může obsahovat již zmíněné piko nebo koks.Ale souhlasím,že na éčku je to prostě nejvíc top.
Neregistrovaný: hihi
30.6.2017 18:16:01
hihi Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Mariot

Jenže ty holku máš Einsteine. Někdo třeba takovému štěstí nevzdoruje!
Neregistrovaný: Mariot
29.6.2017 22:00:03
Mariot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Lll

To je pořád samé že nejlepší jebačka je na koksu, nebo piku, bla bla. Bla. Jenomže si asi neuvědomujete že na tomhle šukáte obyčejně jak zvěř, jak králíci zatímni na extázi je to o splynutí a lásce, v životě jsem neměl od přítelkyně nádhernějšího francouzáka a soulož než na éčku, tobje neco tak nepopsatelny, že sevto nedá popsat. S pikempozdravem jdete do prdele smazky
Neregistrovaný: huhla
28.6.2017 18:12:04
huhla Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: hihi

Mam podobnej problem,proto semsi koupil fleshlight vaginu.
Neregistrovaný: Gayle
25.6.2017 23:56:58
Gayle Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Nejlepší sex

Toto je sdělení opravdu pro ty profíky, kteří to berou opravdu dlouho a ve větším množství a mají s tím bohaté zkušenosti. Nejlepší kombinací pro sex je pervitin a kokain, k tomu dvě kamagry a kdo se nebojí, může si dát i koláč. Absolutně ďábelská dvoudenní soulož. Pokud používáte vibrátory a jiné hračky, výsledek = neskutečné blaho a několik orgasmů a dosažení nirvány zajištěno ,)
Neregistrovaný: hihi
23.6.2017 17:39:13
hihi Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

...

Nedaří se mi najít holku, tak to kompenzuju tím, že se jednou za čas vypálím a šukám do análku. Líbí se mi to ale jen na piku. Absolut hetero. Pronájem svýho těla jsem ještě nezkoušel ale napadlo mě to. Neumim si to představit(i kluci se za mnou občas ohlídnou, ale jak říkám - potřebuju žabičku). To všechno dohromady není ani tisícina toho, co potřebuju, ale nic lepšího mě nenapadlo. Potřebuju to a holkám je to úplně jedno.

Neregistrovaný: Bajerom
18.6.2017 21:21:20
Bajerom Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

extasy

na ecku mrdacka 3h s kundou top,pero tvrdy jak beton
Neregistrovaný: IM
2.6.2017 18:02:59
IM Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Lentilka 2

Oukej, díky moc :)
Neregistrovaný: Lentilka 2
27.5.2017 23:43:06
Lentilka 2 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamagra :)

No my skoro nikde moc nechodime, nepijeme, nekourime, ale clovek nekdy musi vypustit paru, takze doma se zabednime, poustime nasi oblibenou muziku, bavime se, milujeme se, tancime, radime jak zver :) Je to mozna pro nekoho divny, ale v klubu nebo nekde na verejnosti by jsme si to asi nevzali, zkratka uzivame si hovadinky doma a mezi lidmi by jsme to asi moc nevydrzeli :D kamagru objednavame z webu kamagra-eshop.cz presne je to kamagra oral jelly ;) bud si koupite po jednom sacku nebo rovnou cele baleni. Je to opravdu nas osvedceny tip.
Neregistrovaný: IM
8.5.2017 06:41:24
IM Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Lentilka 2

Čau, můžu se zeptat odkud jste to objednávali tu Kamagru? Mám podobný problém, vezmu si kouli a skoro nic:):(

Díky :)
Neregistrovaný: Nothing
28.4.2017 18:34:06
Nothing Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Lentilka 2

Zajímavé,takovej protějšek bych taky bral
Neregistrovaný: Lentilka 2
8.4.2017 13:57:19
Lentilka 2 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Když sex na kouli, tak s Kamagrou :)

Sex na kouli je boží :) My s přítelem spolu na kouli spíme pokaždé. S tou erekcí je to těžké, ale my jsme si to vychytali tím, že když se chystáme mít naši house koláč party, tak pořidime vzdy Kamagru :) jakmile koule zacina najizdet a citite, ze to bude nadrzene, tak si dat kamagru a pusobi to cely vecer. Nefunguje to jako klasicka viagra, ze by vam stal celou noc, ale kdyz partnerka muze nejakym zpusobem drazdi a stimuluje, tak se vzdy postavi ;) takze tady mate nas osvedceny tip.
Neregistrovaný: bbb
2.4.2017 18:35:17
bbb Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to:Markéta

Záleží kde si ji dáte jestli doma u televize tak to se příprav že se nejspíše s polu vyspite taky se do sebe můžete zamilovat a také záleží co máte za koláč;)
Neregistrovaný: bbb
2.4.2017 18:26:25
bbb Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to:asdc

Tak cerne bych to nevidel když to neprezene tak se da právě hodně dobře sexovat;)
Neregistrovaný: asdc
2.4.2017 18:15:10
asdc Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Markéta

Chuť bude, ale nič z toho. Extéza pôsobí ako antiviagra :) Priateľ bude rád, keď si ho nahmatá
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně