Drogy a sex

  • Příspěvků:
    332
  • Založil:
    l0ser
  • Založeno:
    11.12.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.Vítám otevřenou debatu, akceptování druhého názoru, vaše vlastní zkušenosti. Nevítám bezbřehé hádky, nesmysly, stupidity. Dík ;)
Neregistrovaný: Ksjdjjdjxj
22.2.2018 15:42:45
Ksjdjjdjxj Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Snd

Na MDMA je sex nejlepší , splynete v jedno tělo a tp cítění a doteky jsou jak kdyby jste byli ve vesmíru :D na peří se mi to nelíbí osobně, to máte jenom chuť na to jedno, žádná láska, fakt jen vom***t toho člověka jak zvíře a nazdar :D na mdma je to takové jemné a pomalé všechno, člověk se taky odváže, necítí stud, spíš se chce pořád dotýkat a chce aby se ho i ten druhý dotýkal, no horší je to s erekcí, proto je dobrý vzít na to kamagru, ale ne moc, to je taky zátěž na srdce.mne už to normálně ani nebaví, bohužel jsem si na to moc zvykla a bez toho je to pro mně jen rychlá akce :D takže udělejte to fakt jen občas, ať ti neztratí to kouzlo a nezvyknete si na to, pak pro vás bude obyčejné milování (možná!) jen rychlá nuda...
Neregistrovaný: Anonim
20.2.2018 06:53:08
Anonim Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Sex a drogy

Ahoj jsme par co spolu zije uz asi 6 let a kdyz to tu ctu tak se jen smeju. Mi z pritelkyni sme skusili jak pervitin tak i kokain pri sexu nepouzivame furt tak si hlavne nechte blbe komentare. Z kusenost to byla zajimava ale co se tyce sexu vyhral jedno znacne pervitin bo sme se totalne odvazali a uzilisi si nespocet orgasmu ale musite opravdu hodne pit nebo taky to muze byt vas posledni sex ale je to fakt super hlavne ale nesmi byt z ceska bo proste tam je na nic jednou sem ho tam koupil a byl to des dale bych dodal ze byste se mneli pred tim najest a jak dodelate vase nocni touhy tak a zacnete byt unaveni sneste aspon neco malo sice vam to bude proti srsti ale pomuze vam to pak se bezte v klidu umit a muzete jit spat a ujistuji vas ze zadnej dojezd mit nebudete jak vsici strasi to byste to museli brat aspon 3dny v kuse a pak by sze ho teprve meli. Jinak kokajn nebyl spatnej ale jak sem tu cetl ze nekteri psali ze byste ho museli brat kazdou chvili tak je to bouzel pravda proste na sex ne doporucuji ale na zabavu je stoprocentne lepsi jinak ten sex si takhle vylepsime proste napr jednou za pul roku a je to nadhera hlavne to nesmis brat porad tod asi vse co bych ktomu rekl jinak to ze si do date tady jednou za pul roku z vas fetaka fakt nedela takze pokit fakt chcete kvalitni sex tak proste doporucu mnej te se suprove a sexu zdar
Neregistrovaný: Terka
13.2.2018 09:55:07
Terka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Drogy a sex

https://www.survio.com/survey/d/W9O9K6U5X4M2U7O7M
Ahoj, kdyby měl někdo chvilku na vyplnění dotazníku na sex na stimulantech, tak budu ráda !!
Neregistrovaný: Tomáš
10.2.2018 18:35:21
Tomáš Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Chtěl bych se zeptat pijete někdo pivo na Rivotril
Neregistrovaný: marek
19.1.2018 02:42:32
marek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

zenu n sex piko

hned ted liberec
Neregistrovaný: Ricky Zkouška
2.1.2018 21:24:01
Ricky Zkouška Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Re: Ejakulace

Většina uživatelů s tím má problém. Na dojezdu už to docela jde.
Neregistrovaný: Jiri
27.12.2017 22:35:04
Jiri Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ejakulace

Chtel by se zeptat zda se dá na extaze spravit. Nebo na cistim mdma?
Neregistrovaný: Eva Nová
14.11.2017 18:40:05
Eva Nová Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Re: Citová investice


Vážená Renato, Děkuji Vám za Váš dotaz ohledně sexu s Vaším přítelem, který jak on tvrdí už přestal brát amfetamin, ale chová se dál stejně.

Každopádně doporučuji Vašemu příteli, aby vydržel a nevracel se k amfetaminu. Bohužel v případě, že se dál stýká s kamarády, kteří v tom "jedou" dál, dávám ze své zkušensoti malé šance, že to Váš přítel vydrží. To by se musel od těch lidí úplně odstřihnout. Ale úplně, jednak se nimi nevídat, ale odstranit si je i ze sociálních sítí a nekomunikovat s nimi. To že říkáte "bral jen rok rekreačně" neznamená, že mu to nemohlo změnit nenávratně jeho osobnost. V několika studiích bylo prokázano (1500 klientů), že došlo při aplikaci 1x za měsíc:

již při nasální aplikaci třetí rekreační dávky (0.15g amfetaminu) k viditelným A střednědobě NEZVRATNÝM změnám chování u 20% klientů
již při nasální aplikaci páté rekreační dávky (0.15g amfetaminu) k viditelným A střednědobě NEZVRATNÝM změnám chování u 35% klientů
již při nasální aplikaci desáté rekreační dávky (0.15g amfetaminu) k viditelným A střednědobě NEZVRATNÝM změnám chování u 85% klientů

kde podle ISN LD, je "střednědobá nezvratná změna" definovaná tím, že až 24 měsíců po poslední aplikaci drogy, jedinec se stále "nevrátil" do normálního života, a považuje to, co dělá za normální.

Jinými slovy, drogy mu NEZVRATNE změnily náhled na svět, i když je už opravdu nebere. Pro mnoho lidí, návrat do reality není možný, i když už dávno "neberou". On se k Vám chová hnusně, neváží si Vás a vy mu věříte, že se "probere". Někdy se probrat může nekdy ne, to záleží na jedinci.

Empatické vlohy jedince drogy nezvratně otupily. Naopak posíly jeho ego, které je ale dost mimo realitu, a jak by řekli klienti "vyndané". To si ten člověk neuvědomuje a viní své nejbližší z toho, že mu nerozumí. A to už třeba 2 roky nic nebral, a tak je naštvaný, když mu říkáte, že se "chová jako na Piku", protože on přece na Piku Není! Tak mu to přijde nespravedlivé, vždyt přece on dávno není. Ale neuvědomí si, že se chová, jako by byl.

Ale už zůstává mimo opravdovou realitu, kde žijí normální lidé, kteří musejí chodit do práce a neřešit jn jeho "bebíčka". On ale již necítí a nebude cítit lásku od partnerky, nemá potřebu ji opětovat, a brání se otevřít se partnerovi. Stává se ironckým a partnerku ponižuje.
Partnerka pak čeká a čeká a roky utíkají, než si to uvědomí, že je jí utekl život mezi prsty a že byla za tolerantního blbce, když čekala ,cituji Vás, "až se z bývalé smažky stane zase normální člověk". To se totiž samo nestane tím, že přestane fetovat. Nikdy. Může se stát to, že se probere a zamyslí se nad sebou, ale to se málokomu podaří.

Jak smutný zamotaný kruh.
Právě proto lidé, jako Váš přítel, kteří zažili sex na amfetaminu, mají pak problém s "nudným" sexem bez drog, což je pro Vás, jako jeho partnerku, velmi smutné. Je na pováženou, zda-li chcete s Vaším přítelem být i nadále, když jak sama tvrdíte, Vám neustále lže a vy odpouštíte den za dnem a čekáte, že se to změní.

Nezmění, dokud ten člověk sám nepochopí, že je mimo realitu, a sám nenavrhne nějaké řešení za pomoci odborníka, psychologa, nebo celostního lékaře.

Doufám, že jsem Vám pomohla

EN
26.7.2017 17:00:16
Raadka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

MORPHEUS RAP

Neregistrovaný: Darel
26.7.2017 12:18:02
Darel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Erekceeee

Vždyť na drogach to pero skoro nestoji, je to jak gumák, tak jak na tom soupete jak???!!!! By mne fakt zajimalo :D Dve hodiny soulozit s gumovym perem, ktery ani nejde strcit dovnitr :D :D
Neregistrovaný: Eofdel
23.7.2017 09:36:30
Eofdel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Matty

Kdyby byl v koulich koks, to by se asi dost prodražilo ne ?? :D Za mně chuťově koule má byt hořká, čistě hořká chuť, parno je chutove takové dost hořké ale štiplavé k tomu a po olíznutí brní jazyk. Jak je koule po olíznutí taková hořko-kyselá, bude v tom jiný sajrajt.
Neregistrovaný: kiklop
6.7.2017 14:52:54
kiklop Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Mariot

Také záleží co je to za ecko.
Neregistrovaný: Matty
6.7.2017 14:46:40
Matty Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Mariot

A myslíš,že koláč je čistej?Taky to může obsahovat již zmíněné piko nebo koks.Ale souhlasím,že na éčku je to prostě nejvíc top.
Neregistrovaný: hihi
30.6.2017 18:16:01
hihi Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Mariot

Jenže ty holku máš Einsteine. Někdo třeba takovému štěstí nevzdoruje!
Neregistrovaný: Mariot
29.6.2017 22:00:03
Mariot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Lll

To je pořád samé že nejlepší jebačka je na koksu, nebo piku, bla bla. Bla. Jenomže si asi neuvědomujete že na tomhle šukáte obyčejně jak zvěř, jak králíci zatímni na extázi je to o splynutí a lásce, v životě jsem neměl od přítelkyně nádhernějšího francouzáka a soulož než na éčku, tobje neco tak nepopsatelny, že sevto nedá popsat. S pikempozdravem jdete do prdele smazky
Neregistrovaný: huhla
28.6.2017 18:12:04
huhla Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: hihi

Mam podobnej problem,proto semsi koupil fleshlight vaginu.
Neregistrovaný: Gayle
25.6.2017 23:56:58
Gayle Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Nejlepší sex

Toto je sdělení opravdu pro ty profíky, kteří to berou opravdu dlouho a ve větším množství a mají s tím bohaté zkušenosti. Nejlepší kombinací pro sex je pervitin a kokain, k tomu dvě kamagry a kdo se nebojí, může si dát i koláč. Absolutně ďábelská dvoudenní soulož. Pokud používáte vibrátory a jiné hračky, výsledek = neskutečné blaho a několik orgasmů a dosažení nirvány zajištěno ,)
Neregistrovaný: hihi
23.6.2017 17:39:13
hihi Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

...

Nedaří se mi najít holku, tak to kompenzuju tím, že se jednou za čas vypálím a šukám do análku. Líbí se mi to ale jen na piku. Absolut hetero. Pronájem svýho těla jsem ještě nezkoušel ale napadlo mě to. Neumim si to představit(i kluci se za mnou občas ohlídnou, ale jak říkám - potřebuju žabičku). To všechno dohromady není ani tisícina toho, co potřebuju, ale nic lepšího mě nenapadlo. Potřebuju to a holkám je to úplně jedno.

Neregistrovaný: Bajerom
18.6.2017 21:21:20
Bajerom Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

extasy

na ecku mrdacka 3h s kundou top,pero tvrdy jak beton
Neregistrovaný: IM
2.6.2017 18:02:59
IM Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Lentilka 2

Oukej, díky moc :)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně