Jak byste definovali smažku?

• Založil:
    kaix
  • Založeno:
    30.8.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Jak byste definovali smažku? Kdo je smažka? Žádná diskuse, jen pište svoje definice!
Neregistrovaný: né smažka
26.1.2017 14:51:07
né smažka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

smažka

kamaraád říká že je smažka ale POZOR nestřilí si tudíž, tvrzení že smažka je člověk střílící si drogy je mylné, také tvrdí tedy ta tzv smažka je spíše uživatel dle jeho tvrzení
Neregistrovaný: #smažka
13.5.2016 17:01:42
#smažka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
smazk y jsou milí lide pffff na vas vsechny co si to nemysli
Neregistrovaný: perníkáře nebrat
9.12.2015 13:58:21
perníkáře nebrat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

smažka VS fetka

Smažka = notorický uživatel pervitinu a druh chování... Smažka baží (craving) po matru a nic jinýho ji příliš nezajímá. Proto je nespolehlivá, šmelí a dělá poděly. Smaží pořád dokud je co :D

Fetka = uživatel všemožného mixu drog, počínaje marihuanou,extází, LSD a jiné halucinogeny, kokain, ketamin atd. (v některých případech bere cokoliv jen ne pervitin) Spíše rekreační uživatelé (dávají si na akcích) a experimentátoři (ochutnávají).
22.9.2015 11:46:52
Julinka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Podle mě je smažka člověk, který se chová vyjetě (vysmaženě) na párty nebo kdekoliv na veřejnosti.
Neregistrovaný: Buzz Rakeťák
21.9.2015 18:37:32
Buzz Rakeťák Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Smažka

Smažka je podle mě člověk, který nemá moc peněz, má staré, roztrhané oblečení, je totálně tupý a mezi jeho jediné zájmy patří lehké, v některých případech i ty tvrdé drogy.
Neregistrovaný: tajne
23.8.2015 01:01:02
tajne Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

info

Cau,chi to zkusit a nemam dost info. Kde se kupujou na to veci?ceny? A jak na to? ;) napis na mejla nehsem registrovana a budu rada ;) misazsbysice@seznam.cz a co nejdriv dil
28.9.2014 16:40:20
Hllavinho Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
TECHNO!!!
omg :D
Neregistrovaný: fetak
24.8.2014 07:11:40
fetak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

h

smažka je velkej pojem, pro plno lidí k nim spadá i člověk co kouři trávu to bysme však neměli název pro lidi co ujíždí třeba na heráku :).podle mě je smažka ten kterýmu jde vše stranou (rodina,práce,kamoši)a na prvním místě je u něj droga jedno jaka. Ale to si oni většinou nepřipustí a tvrdí že to mají pod kontrolou což je jen domění který mu ta droga nalhavá,jakoby říkala vše je v pohodě jen mě ber dál. Většina ''smažek'' nepozná že se kvůli fetu změnili ale jak to poznají dřív vaši kamoši než vy sami je pozdě a už vás vyléči jen .. dutá nábojnice ráže 9mm. v obchodě k mání za 5,- (nebojte se napsat rád vám vyhovým :D) ne sám sem žral koláče pak emko a když to jednou nebylo tak sem sáhl po perníku jelikož zvědavost je někdy svině. Ale věděl sem co je to zač ještě dávno předtím. Užívám ho cca rok bez žádného problému mě to neomezuje ani nevytváří problémi tak proč stím seknout ? vždy si říkám až mě to něco vezme nebo nějak omezí spláchnu to do hajzlu ;) stači myslet do budoucna a mít naký cíle který s pikem nedosáhnete.... piště ,ptejte se a moc nesmažte jen s rozumem :)

ponaučení:Vy ste páni, váš kamoš fet je jen sluha. Je jen na vás jak si ho vycvičíte :)
Neregistrovaný: nesmazim
5.11.2013 11:19:27
nesmazim Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

co to je?kto to je?

Pre mna je smazka ten, co si da hocikedy hocico... Co minie za to vsetky prachy...A doriadi sa tak ze o sebe nevie... Par takych bolo aj na citadele ;)
3.11.2013 21:12:21
skytavka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: smazka

já nemám ráda názory tohohle typu. Takových jsem na Novinkách četla hromadu a dělalo se mi z toho zle. Ať pochcípají, jsou to bezcenny trosky. Zasloužili by jen smrt, kterou si vybrali. Fakt si to myslíš? O lidských bytostech, jako ty? Myslím si, že spousta z nich třeba teď vedou celkem rozumnej a plnohodnotnej život a snaží se třeba být užiteční i pro druhy...
3.11.2013 20:59:37
skytavka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
noo, podle mě člověk, co si dává piko. Ale patent na ten názor nemám :))
3.11.2013 20:58:40

to: Leonita Aki

joo, to byly takovy ty z tvarohu! :) Obaleny v cukru. Dobrota...:) Sorry za offtopic :D
Neregistrovaný: Mr.Morethanyou
17.10.2013 16:00:01
Mr.Morethanyou Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Smažka je...

"Smažka" je pojem, kterým já osobně označuji osoby používající jakékoli ilegální drogy více, než jen příležitostně a utrácí za to většinu svých úspor.
Čili člověk, který je někde na party pozván na brko není smažka.
Neregistrovaný: johnny suede
29.5.2013 04:02:38
johnny suede Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: smazka

Jak to myslíš? Nikdo tě nemůže beztrestně soudit za to, kým jsi. Pokud to ale přeci lidé stále dokola dělají, přestože si uvědomují nekalost tohoto principu, co pak zbude z našeho lidství? ___|||||__(-)___/]O[\____ _ _ _ = _ ...
Neregistrovaný: smazka
28.5.2013 22:43:47
smazka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

smazka ...

Smazka je uplne bezcenna troska - je treba, aby postupne vychcipaly - nic z nich nebude
15.5.2013 21:00:36
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

to: johnny suede

poslední díl skládačky konečně zapadl na své místo :D
15.5.2013 20:55:51
johnny suede Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Katysss

Thanks for your living no matter y're.
15.5.2013 20:46:34

Question!!

Neřešte kdo je tzv. "smažka" a zaměřte se spíš na to hlavní, myslím tím jaký je člověk uvnitř se špetkou snahy porozumět všem jeho alternativám do daleké časové osy po celém jejím obvodu! Posílám odkaz na neuvěřitelné techno na této planetě, díky němuž vím, že vás všechny strašně moc miluji. Nedovolím, aby někdo jiný šlapal po vašich právech nebo důstojnosti, vždy se mne a v jakýchkoli podmínkách snažte obrátit, a já tu budu pro vás. Můj čas jsem ochotný strávit s lidmi, kteří se navzájem respektují pro to, kým opravdu jsou. A místo definice pokládám otázku. Jsem snad "smažka", když mám chuť se pořádně "vypálit" čistým smahem? As far-a-long time as possible go on in fight? Give me a answer from your heart baby and listen to a rain!!! http://www.youtube.com/watch?v=dEgJw30idfE
Neregistrovaný: Pepa z depa
15.5.2013 17:16:46
Pepa z depa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Dobroty příjmá zásadně do káblu.
15.5.2013 14:02:14
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!
Já bych zvládla definovat smaženku, to je taková lepenice na jídlo... ehm...
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně