• Založeno:
  • Moderuje:
1
18.2.2019 14:23:53
Rambousek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj ! Mám takový dotaz pro který nemám odpověd.
Kdyz piju jen alkohol tak se mi tohle nikdy nestane. Zkusil jsem mdma v krystalu 3x. Vzdy kdyz v prubehu akce jdu v baru na toaletu, tak se tam ve stejny moment setkam s lidma, kteri delaji to same co já! Nechapu to, treba ve stejny moment si myjeme ruce a cizi clovek mi rekne, ta voda je tepla vid ? Divny, pred 2 hodinama byla studena.. a mame stejne pocity. / nebo jdu na wc podruhy a ve stejnej moment se snazim vymocit s kdyz se podivam kolem , tak to taky nikomu nejde na tom emku, jaktoze se vzdy ve stejnou chvilku potkam s lidma co na necem jedou a delaji to same ? A pritom chodim do klubu kde nikdo neni nejak sjetej kdyz piju a nikdy tohle se nestava. A 2) otazka.. jaktoze vzdycky na parketu si me nekdo sjetej cizi najde, nebo si ja nejakym zpusobem najdu jeho a omylem spolu zacneme kecat ? Je to vsechno nahoda? Nebo ta droga nejak propojuje smysli ? Ze se ti lidé vzdy najdou ? Diky za odpovedi !
18.2.2019 14:22:34
Rambousek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ahoj !

Ahoj !
18.2.2019 14:22:04

Vysvetlit

Ahoj !
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA