Výzkum vlivu užívání MDMA (extáze) na partnerský vztah

• Založil:
    neson
  • Založeno:
    21.2.2017
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Ahoj,

jsem student posledního ročníku magisterského studia psychologie a hledám touto cestou dobrovolníky do výzkumu, který provádím v rámci diplomové práce. Cílem studie je zmapovat užívání MDMA/extáze v kontextu partnerských vztahů. Výsledky výzkumu by měly být mimo jiné využity v rámci debaty o možném využití MDMA/extáze v párové terapii.

Jedná se o anonymní rozhovor trvající asi hodinu, zaměřený je na to, jak užíváte MDMA/extázi a jaký vliv má užívání na váš partnerský vztah. Zajímá mě vliv pozitivní (např. vyřešení vztahového problému, vyřešení osobního problému s pozitivním dopadem na vztah, posílení emočního pouta, zvýšení kvality vztahu v různých oblastech, změna hodnot, zpracování rozchodu …) i negativní (např. vznik problémů, nevhodný výběr partnera, hádky, zvýšená agrese, rozpad vztahu …). Případné vztahové změny mohou být i krátkodobé (i v řádu dní). Nikde nebudou zveřejněny vaše osobní údaje (nebudu se vás na ně ani ptát), ve výzkumu budete vedeni pod fiktivním křestním jménem – vaše anonymita bude zachována.

Kritéria pro vstup do výzkumu:
1) Věk min. 18 let.
2) Alespoň jedno užití MDMA/extáze (v jakékoli formě: tableta, krystaly …).
3) Zkušenost s pozitivním a/nebo negativním vlivem užití (užívání) MDMA/extáze na partnerský vztah.

Pokud splňujete uvedená kritéria a chcete se výzkumu zúčastnit, kontaktujte mě prosím prostřednictvím níže uvedeného mailu, abychom mohli domluvit podrobnosti, jakékoli vaše dotazy rád zodpovím. Já a věda vám budeme vděční. Budu se těšit na případné setkání, dojedu za vámi kamkoli v rámci České republiky.

Michal Nesládek, student psychologie, Univerzita Palackého v Olomouci.
kontakt: michal.nesladek01@upol.cz

PS: Uvítám jakékoli vaše postřehy k dané problematice, které můžete psát na uvedený mail nebo do diskuze.
1
Neregistrovaný: Kokojambo
12.3.2017 17:47:25
Kokojambo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Tak si udelej stanek na nejakym technu, tam bude par prezvykavcu :-)
Neregistrovaný: Masak
27.2.2017 02:55:20
Masak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Subjekt x,y připraveni

Add me na facebooku: Masak Voltaren
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně