3D

• Založil:
    hoonza
  • Založeno:
    24.2.2015
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

nazdárek. Vážení rozhodl jsem se že si koupím domů nějakou tři dé tiskárnu, a tak jsem se vás tady chtěl zeptat na vaše zkušenosti, rady zajímavosti a tak… ;) za každou radu a příspěvek do diskuze budu jenom rád ;)
23.5.2017 20:08:15
Bůh Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Toto forum je uzamčeno

Diskuse v tomto foru byla ukončena, pokud si myslíš, že by bylo dobré diskusi na toto téma oživit, napiš nám to. Diskuse odpočívej v pokoji. Amen
23.5.2017 20:08:07
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
je to tu samý spam, uzamčeno..
Neregistrovaný: Antonín Zamazal
20.5.2017 21:19:39
Antonín Zamazal Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Děkuji za tuto diskuzi, i když jsem se chvílemi ztrácel, docela hodně mi pomohla.
Neregistrovaný: Petr Falský
18.5.2017 15:53:27
Petr Falský Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.nc.cz/3d-tiskarna-flashforge-creator-pro_d301157.html to je pěkná mašinka. :)
Neregistrovaný: Jiří Válek
10.5.2017 18:51:17
Jiří Válek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
3D tiskárny jsou parádní věc. Počítáme ve firmě do budoucna, že se bude vyrábět běžně na těchto strojích. Zatím jsme koupili 2 na zkoušku uvidíme, jak se s tím popere náš tým v práci.
Neregistrovaný: Adam Štefek
26.2.2017 02:00:45
Adam Štefek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Daniel

Mrknu na ni, zatím díky.
Neregistrovaný: Daniel
24.2.2017 17:52:39
Daniel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Adam Štefek

Tak to bych doporučil http://www.nc.cz/3d-skener-david-sls-2-hp-3d-structured-light-scanner-pro-s2-_d292812.html. Konkurenční firma už ji má a já stále přesvědčuji šéfa, aby ji taktéž koupil, ale pořád se do toho nemá...
24.2.2017 17:47:10
Adam Štefek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Daniel

Potřebujeme do práce. Na hobby bych si vybral sám. :)
Neregistrovaný: Daniel
24.2.2017 17:14:17
Daniel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Adam Štefek

Nazdar, chceš spíše hobby nebo větší do práce? Protože jako hobby, kdy skenuješ třeba minci stačí něco do 10 tisíc a když chceš něco většího, musíš si připlatit. Ale zase to hodně v práci pomůže.
15.2.2017 23:18:46

3D skener

Ahoj, probíráte tu 3D tiskárny, ale máte někdo zkušenosti i s 3D skenerem? Díky.
Neregistrovaný: adam.starsky
11.1.2017 19:06:07
adam.starsky Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Tiesza

Felixy jsou super, měli jsme jednu na firmě a luxus. Teď už jsme přešli na výkonnější a větší stroje, ale na malovýrobu ok.
Neregistrovaný: Tiesza
25.10.2016 21:05:48
Tiesza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
No chlapi teď jsem si na ni četl recenzi a opravdu nevypadá špatně. Viděl jsem ji dokonce i tento měsíc na veletrhu v Brně...
27.9.2016 16:36:25
petr.stavro Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

felix

Ja mam dobrou zkusenostz prace taky s felix tiskarnou pro 1 :-)
19.8.2015 21:08:50
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

alexinoo & hoonza

máte stejnou IP, diskuze o ničem.. pokud to bude pokračovat, příspěvky budou mazány.
19.8.2015 14:58:08
alexinoo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
no ale kterou tu kompletní? :D jinak tajnosti nejsou asi na místě :D vždyť o nic nejde :D no a je teda spokojenost nebo co teda? ;) se asi moc nechceš už vybavovat co?
6.8.2015 10:07:01
hoonza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
koupil jsem si kompletní ::D a není to žádné tajemství.. kdyby bylo tak už to tady dávno na intrnetu všude zabalím, protože tady se neudrží nic v tajnosti :D no a pomohl jsi to je hlavní ;)
29.7.2015 11:13:23
alexinoo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
no a kterou z nich? Je jich tam na výběr víc... ;) tak povídej kterou si koupil? :D teda pokud to není nějaké velké tajemství, páč jestli je, tak do toho nechci moc zasahovat ;) :D a neděkuj, nemáš za co ;) ty sis ji koupil. Já jsem jen pomohl...
26.7.2015 22:01:52
hoonza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
jj pořádil jsem nakonec felixku a je teda dobrá!!! děkuji za tip a rady, páč mi pomohly vyřešit záhadu prodeje tři dé tiskárny... takže moc moc moc a ještě jednou moc díky!!!
24.7.2015 11:11:50
nekecééj na kterou sis teda pořídil? Tu felixku jak jsme ji tady řešili nebo nějakou uplně jinou která ti cvrnkla do nosa? Jsem teda zvědavej co z tebe vypadne :D
22.7.2015 12:43:18
čauec. Uplně mi to vypadlo a upřímně jsem zapoměl se ozvat jak to dopadlo s tou tiskárnou. Tak to dopadlo tak že už je zakoupená a funguje!!! :D
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně