Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: Maria David
13.2.2017 11:11:01
Maria David Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Dobrý den

Dobrý den,

Potřebujete finanční prostředky na konsolidovat své dluhy? nebo finanční zdroje dostat své podnikání zpátky na trať? Takže mám nejlepší řešení pro vás. Pokud hledáte pro půjčku kdekoli mezi 5000 milionů $, $ 10,000,000.00 získat půdu. Po vyčerpání svých osobních úspor, dovolte mi, abych vám o této organizaci forem pomoci úvěru. Mám půjčku od nich v ten samý den $ 350,000.00 poté, co byl scammed o $ 1,790.00 tato organizace. Ale dnes jsem majitelem firmy a moje firma roste rychle, jak je vaše jediná forma úvěru dnes nemůže komunikovat nutné s touto organizací, protože to je místo, kde hledat pro úvěr pomoci, úroková sazba je velmi nízká ( 2%), obraťte se s touto organizací za jejich půjčky md5627524@gmail.com dnes prostřednictvím e-mailu a budete rádi, že jste udělal.
Neregistrovaný: Barča
11.2.2017 14:52:34
Barča Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Markét

Ahoj Market, stále hledáš kámošku? Je mi 26 a bydlim v Praze na Vinohradech. .Budu ráda když se ozves
11.2.2017 13:49:58
MarkyMark Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Některý inzeráty tady, jsou jak reklama na seznamku nebo na nějákej poděl ;-)
Neregistrovaný: Elen
10.2.2017 23:12:08
Elen Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám přátele.

Ahoj, hledám kamarádku/y na pokec, legraci, občas někam vyrazit na výlet nebo večer. Mám ráda i sport (kolo, přírodu, procházky, volejbal, túry), jsem aktivní člověk, mám ráda cestování. Je mi 37, nemám děti, jsem rozvedená. Ideálně Berounsko, Praha-západ, Praha. Budu ráda, když mi napíšete na můj e-mail: lesnikvet@seznam.cz.
Neregistrovaný: misak
10.2.2017 18:16:13
misak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, hledám kamarádku na výlety, kávu, občas i večer někam vyrazit a spoustu dalších aktivit. Já 30 let. Jindřichohradecko, českobudějovicko.
Neregistrovaný: Kamila
27.1.2017 13:35:19
Kamila Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamarády

Ahoj, hledám nejlepší kamaráda/ku z Ústí nad Labem. Je mi 25 a jsem taky z Ústí. Jsem spíš introvert a mám ráda svůj klid. Chci někoho na kino a na výlety, spřízněnou duši co bude mít ráda stejné věci jako já. Nemám nikoho kdo chodí rád na diskotéky, miluje alkohol a kouření, nebo je promiskuitní či furt sedí jen u pc a vše stahuje. Mám ráda metal hudbu, akční,sci-fi,komiksové a hororové filmy, videohry, četbu, malování, psaní, kino, procházky. Sbírám originálky cd a dvd, nemusím ty co všechno jen stahujou, mám úctu k umění. A hledám jen přátelství, ne vztah nebo sex s přátelstvím. Kdo miluje vztahy s výhodama ať mi nepíše. Můj fb je https://facebook.com/camilla.gabriel.12
Neregistrovaný: Lilek
27.1.2017 10:01:14
Lilek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Lilek

Lilek hledá kamarády .. prosím kontaktujte Instagram : lilekthefish .... .)
Neregistrovaný: Jana
24.1.2017 12:14:38
Jana Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Rada poznam nove pratele :)

Jsem rada, ze jsem objevila tuhle stranku. Rada bych potkala nove pratele. Na pokec, na party, na vylet :) Na vse, co nas bude bavit :) Praha a okoli :))
Muzete se ozvat na email: jana.pasterkova@sezmam.cz
Neregistrovaný: Markét
19.1.2017 18:02:15
Markét Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Markét

Můj e-mail: kovacovamarketka.km@gmail.com
Neregistrovaný: Markét
19.1.2017 17:55:50
Markét Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádka Praha

Ahoj,

jsem pracující (26-ti letá) žena žijící krátkou dobu v Praze a hledám touto cestou parťačku na cvičení (posilka, aerobic - cokoliv - celý den sedím v práci, potřebuji pohyb :-)).
Neregistrovaný: Niky
27.12.2016 22:09:03
Niky Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, začala jsem chodit do Prahy na VŠ. Hledám kamarádku/nebo partu lidí se kterými bych občas mohla zajít na párty,do kina, nakupovat nebo tak :) ale hlavně spíš hledám partypeople :D budu ráda když se někdo ozve na nikirutova@seznam.cz
Neregistrovaný: N
24.12.2016 01:18:29
N Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nasrat

to: Jana

Ahojky, kolik ti je? Ráda něco podniknu, jsem z Prahy.
Neregistrovaný: Ela a Štefan
22.12.2016 21:59:45
Ela a Štefan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledáme kamarády

Ahoj, hledáme kamarády, kteří se rádi baví,jezdí do klubů atp.
pokud je někdo takový pište :)
Neregistrovaný: Eliška a Jakub
21.12.2016 15:25:05
Eliška a Jakub Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledáme kamarády

Ahoj, já a můj přítel se snažíme touto cestou najít nějaké kamarády. Už nechceme sportovat a jezdit na výlety a bavit se jen ve dvou. Oba jsme celkem aktivní a neradi trávíme volný čas doma. Rádi jezdíme na kole, inlinech, koloběžkách, rádi chodíme pěšky i autem :) Další je lyžování, ale rádi i jen tak relaxujeme v bazénu, sauně na chatě u ohýnku i na pivko zajdeme. Ale to vše by bylo ve více lidech zábavnější, Takže pokud někdo máte stejný pocit, tak se klidně ozvěte :). Jsme z Jindřichova Hradce kdo by chtěl,tak pište na elik111@centrum.cz
Neregistrovaný: Vendy
5.12.2016 00:02:11
Vendy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamarádku

Ahoj,touto cestou hledám kamarádku na společné trávení volného času. Samota už mě vážně nebaví... Je mi 24 roků, jsem kamarádská, komunikativní a fajn slečna. Mám ráda společnost, výlety a nerada trávím čas doma. Pracuji jako zdravotní sestra a v Brně bydlím chvilku, takže tady nikoho neznám. Přistěhovala jsem se po rozchodu s přítelem. Když se ozvete, budu ráda :).

Mail: hamalovavendula@seznam.cz
Neregistrovaný: Viktorie
4.12.2016 03:29:17
Viktorie Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Přátele

Ahoj, jsem Viktorie je mi 32 let a žiju v Praze už pár let a bohužel i když jsem v Praze dost dlouho, stale se mi zde nepodařilo najít přátele. Moźná z toho důvodu, že život a zkušenosti ze mě udělaly nedůvěřívého introverta, možná i proto, že mám handicap a lidi se za mě stydí semnou např. někam jít. Ráda bych našla kamarády, kamarádky nebo oboje. Ráda bych našla přátele na to zajìt někam posedět a popovídat, zajít za sportem, za hudbou, prostě podniknout cokoliv tedy kromě sexu. Podotýkám, že chci pouze přátele ne sexuální úlety ani vztah. Budu ráda když se někdo ozvete na dirona.x@seznam.cz
Neregistrovaný: Iveta
30.11.2016 13:03:17
Iveta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, hledám touto cestou kamarádku,přátele na vybudování hlubšího a dlouhodobého přátelství.Jsem rozvedená 39-ti letá mamka 14-ti leté slečny a hledám(e) někoho na trávení volného času nejlépe s podobnými zájmy : kolo,brusle (in-line i led),zajít na kafe a řeč,do kina,divadla,výlet,plavání,v létě například sjíždět vodu(rafty),pod stan...atd. :-). Když by někdo měl dítě,děti v podobném věku,bylo by to super :-).Samozřejmě pouze solidně,upřímně a fér.Důležité jsou oboustranné sympatie.Jsme ze Západních Čech - konkrétně z města Klatovy. Za všechny případné odpovědi předem děkuji.Můj mail je : iveta.straskova@seznam.cz
Neregistrovaný: Valerie
21.11.2016 17:15:15
Valerie Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj hledám kamarádku. Jsem sama a nikoho nemám a nevím jak z někým navázat vztah.
Je mi 19. Ráda se chodím bavit. Milují módu, ráda čtu knihy. A milují vodní dýmku. Jsem i celkem hezká. Tak buďu Ráda když někdo napíšete. Karlovarský kraj. Email: valeriedo@seznam.cz
Neregistrovaný: Jana a Vláďa
18.11.2016 20:28:01
Jana a Vláďa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledáme přátele

Ahoj, jsme pár 31 a 36 let, vegetariáni se zájmem například o přírodu, soběstačnost a mystično. Máme malou farmu poblíž Vlašimi. Hledáme touto cestou podobně zaměřený pár pro přátelské setkávání se. V případě zájmu nás poznat prosím pište na zvladislav@seznam.cz
Neregistrovaný: Kris
30.10.2016 10:56:30
Kris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hľadám kamarátku abo kamaráta

Zdravím všetkých,ktori si nemajú s kým pohovoriť,abo si zájsť na kávu.Som sympatická 40 tka,ktora má rada život,vtip a zábavu.Len tak nejak neni s kým to zdielať.Som trocha hippis,a trocha esoterik.Rada by som sa s niekým rovnakým zoznámila. Nevadí mi ani mladší ročník.V lete by som rada navštívila festaky,rada by som spoznala aj skupinku ľudí naladených má prírodu.Pokial by mal niekto záujem,ci už muž ,abo žena ozvite sa na kris.kovacova@seznam.cz som od Brna.
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně