Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: Mirek
18.8.2018 01:40:59
Mirek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: modrabarva1234@gmail.com

Dobrý den . Odkud jste ? Můžeme občas popovídat . Nikdo by neměl být sám !!!
Neregistrovaný: Kristýna
29.7.2018 21:49:54
Kristýna Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádi

Ahoj, jmenuju se Kristýna, jsem z Prahy a bude mi 18 let. Většinou se ale bavím s lidmi, kterým je podstatně víc než mně, například 22 a jelikož jsou prázdniny a já bych ráda zašla do klubu, zacvičit si nebo zajít do kina hledám nějakou kamarádku nebo kamaráda se kterými bych tyto věci mohla podnikat. Pokud má někdo zájem můžete mi napsat na email: paskule9@seznam.cz (Jo, vím že to je hrozný email, ale už ho mám strašně dlouho
Neregistrovaný: Felix
24.7.2018 13:08:02
Felix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

for fun

Ahoj, hledám positivně naladěného člověka na pokec po netu.
Jsem ve dne studijící/pracující/sportující a večer vymetám Prahu/dnb poslouchající/22-letý,rebelskej jinoch bez zábran. Po cestách se vracím na školu, kamoši už jsou vyštudování, čili nemám s kým zajít na kafe+cigárko.
Pište ať jste jakkoliv ujetí alespoň bude sranda :D
Felixvlk@seznam.cz
Neregistrovaný: karel REINIS
23.7.2018 19:58:57
karel REINIS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

fB

HLEDÁM BYDLIŠTĚ přítele Jiřího Fialu roč.1961 bytem Praha
Neregistrovaný: Baruuu
17.7.2018 23:09:19
Baruuu Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Fox

Ahoooj nekdy rada nekam pujdu je leto!:)Jseem Bara a bydlim v Holesovicich ,mi pratele bud odjeli do zahraničí nebo jsou tehotny a me to nejjak tahne jeste jinam tak rada pokecam a nebo zacvicim cokoli;).Hezkej vecer zatim
Neregistrovaný: Jirka
16.7.2018 21:12:37
Jirka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
I když jsem byl na Citifestu sám, tak jsem si to užil i tak. :-) Byl jste taky někdo sám? jirka.jirkovity@seznam.cz
Neregistrovaný: Fox
14.7.2018 19:49:56
Fox Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Přátelé a kamrádi

Ahoj,

hledám touto cestou nějaké nové tváře, kluky i holky, do fitka, na víno, na pivko, na výlet, na pokec..zkrátka na cokoliv, co bude po chuti. :-)
Je mi 26, jsem hoodně pracující (ale čas si najdu vždy) a zadaná, což někdo může brát jako handicap, jak jsem již zjistila :-D

Pište, budu ráda.
Jo a jsem z Prahy. :D :D :D
Neregistrovaný: Markéta
11.7.2018 00:53:57
Markéta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Párty akce

Ještě kontakt :-) margaret.b@centrum.cz
Neregistrovaný: Markéta
11.7.2018 00:52:52
Markéta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Párty akce

Ráda poznám někoho fajn a spolehlivého na akce typu trance, techno, house, psytrance, dnb...ideálně 30+ a Praha:-) v sobotu jdu na Cube in church - Johannes Heil, nechceš se přidat? Kámoška nebo kámoš :-) jinak Roxy, Sensation, Transmission, Svojšice, Machac, občas něco v Sasazu, Storm atd. Markéta
Neregistrovaný: Honza
2.7.2018 21:25:03
Honza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

City Fest 2018

Ahoj, vypadá to, že letos nebudu mít jít s kým na Cityfest. Na párty busy nejsem, raději menší skupinky lidí..Pokud nemáš s kým jet na City Fest a nechceš jet sám, tak pisni. Já jedu z Ostravy. Pokecáme, dostaneme se do nálady a pokecáme (nejen) o trancu :-)
hannys85@gmail.com
25.6.2018 19:29:16
Agnikana Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamaradka

Ahoj, jsem z Brna, je mi 54 roku, jsem v ID a hledam prima kamaradku, ktera je na tom podobne. Jsem vdana, tak by bylo fajn, kdyby jsi mohla dopoledne nebo po obede. Chodim na zahradu, kde i relaxuji. Mam rada prirodu, hodne ctu, mam rada prochazky a dobry kafco. Protoze nechodim do prace, mam malo socialnich kontaktu a dobra kamoska mi chybi. Jsem uprimna, nemam rada lez. Jestli jsi brnacka a jsi na tom podobne, ozvi se, urcite se domluvime.
25.6.2018 14:03:32
Nellys Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Ellis

Ahoj, nedávno jsem se do Brna přistěhovala a nikoho tu neznám, jenže je těžký si najít přátelé, kteří prostě tohle nechápou.. :D Kdyby jsi chtěla, napiš e-mail nellynator178@gmail.com a můžeme se domluvit dál:))
25.6.2018 14:00:17
Nellys Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamarádku

Ahoj, je mi 20 a přestěhovala jsem se do Brna, kde neznám nikoho. Mám ráda trance, techno, celkově edm. Najde se tu nějaka party holčina z Brna či okolí, kterou baví party ale i obyčejnej pokec u nealka? :D Hledám kamarádku, která na mě nebudou koukat jak na odpad společnosti, když přijde na téma rave.. :podven: . Ozvi se. )
Neregistrovaný: Nikii_93
23.6.2018 13:20:33
Nikii_93 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: LuckaT

Ahojky a co party v Praze dnes a před party nekam na skleničku?
Neregistrovaný: modrabarva1234@gmail.com
19.6.2018 12:32:34
modrabarva1234@gmail.com Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamarádku

Je mi skoro 50. Jsem svobodná a bez dětí. A odsouzena k samotě. Člověk kterého jsem nade vše milovala me již nechce. A jiného nechci a nikdy nebudu chtít já. Takže musím zůstat navždy sama. Pochopit me může asi jedině žena která to zažila podobně. Nemám blízkého nikoho. Jsem z ústeckého kraje. Hledám kopírování. Přátelství. Občas setkání. Ozve se někdo ? Ahoj
Neregistrovaný: Tmavovlaska23
19.6.2018 12:28:33
Tmavovlaska23 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Nevím

Neumím zadat inzerát. . .
Neregistrovaný: Jana
18.6.2018 22:49:16
Jana Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Let it roll

Ahojik, o vikendu ma byt Let it roll, ted jsem to zjistila, ale nikdo by na to se mnou nejel :)) Pokud se nekdo najde, ozvete se tady, muzeme pak vymenit treba email apod :)
Neregistrovaný: Ellis
17.6.2018 07:55:42
Ellis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Bettyna

Ahoj, taky hledám momentálně nějakou milou dušičku. Popravdě jsem zjistila že kolem sebe nějaké přátelé sice mám, ale úplně stejné zájmy nesdílíme. Miluju psytrance festivaly, což je pro mé okolí velký problém, takže hledám parťačku, se kterou se seznámí a budu moct navštěvovat tyto parádní akce. Je mi 22 a bydlím kousek od Brna.
16.6.2018 10:56:53
Deakon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádka

Ahoj, je mi 28, jsem vysoký, štíhlý a sympatický. Hledám mladší kamarádku, se kterou bychom se občas scházeli, šli třeba na procházku nebo koukli na film. Je tu nějaká taková dívka z Prahy, kterou zajímá starší kluk? Na věku mi tolik nezáleží, dolní hranici nemám, klidně o dost mladší, max však 23. Pište na mail, pošlu fotku - lil.mejba@gmail.com
Neregistrovaný: David
15.6.2018 00:03:00
David Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Praha

Ahoj,

Nějaký parťák nebo parťačka na párty v Praze ? Sem tam dát nějakou akci, staré parťáky už to tolik netáhne.. rave23@post.cz
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně