Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: -.
25.3.2017 18:14:33
-. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: eva

napiš tě na email eva5623@seznam.cz
Neregistrovaný: eva
25.3.2017 18:13:19
eva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

..

hledám kamaradku na posedime u kafe nabo u vínka pokec vylety cestovaní bez deti do -30 let jihlava brno třebíč praha
21.3.2017 22:04:00
metys97 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

EDM

Čusec. Hledám upřímného kámoše se smyslem pro humor a hlavně se smyslem i pro hudbu styl hlavně EDM, ale hlavně si pokecat si o EDM hudbě (styl hlavně Future house/future bouce). Je mi 20 let.

Neregistrovaný: Honza
18.3.2017 23:21:25
Honza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Trance akce

Ahoj, táhne mi na 32, jsem z Ostravy a miluji trance.Nemám moc známých, co poslouchá tento skvělý hudební žánr a občas nemám s kým zajít na nějakou akci. Pokud máte rádi trance a taky Vám přijde, že nemáte s kým zajít na akcičku a kvůli toho raději třeba zůstanete doma, tak pisněte, budu rád. Chystám se z nejbližších akcí na City fest v Pardubkách, Armina v Trenčíně, B4L u nás v Ově. Email: gonsa@seznam.cz.
Neregistrovaný: Hanča
4.3.2017 18:21:57
Hanča Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Praha

Ahoj baby :)) .. pracující studentka, 23 let -> před půl rokem jsem se přistěhovala k příteli do Prahy, kamarádky z ruky .. chybí mi parťák na kávičku, vínko, nákupy, kino,sport či jen zdrbnout chlapy a celý svět :D ..jsem pro každou "špatnost" i dobrost, relax i akci ;)..Případně, povíme více, Hanča
hankapechackova@seznam.cz
Neregistrovaný: Dominika
2.3.2017 07:55:48
Dominika Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kamarádka Praha

Ahoj, hledám parťačku na sport, výlety a dámské jízdy v Praze. Bydlím na Andělu, je mi 25 let. Mail DomcaN@seznam.cz
Neregistrovaný: tereza
26.2.2017 22:50:31
tereza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kámoška Praha

Ahoj hledám kámošky z Prahy na dámské jízdy, užívání si Prahy a jiné...
Pište na teryiasa7@gmail.com
Neregistrovaný: Peta
25.2.2017 08:17:21
Peta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
xxx
Ahoj, jmenuji se Petra, je mi 32 a hledam kamarady, co zajdou radi na party, uzit si prazskeho zivota a vyblbnout se do rana. Rada chodim na vetsi akce, Roxy, Retro, Bukanyr a hledam nekoho,kdo je na tom podobne.

mail na me pejullka@seznam.cz
Neregistrovaný: Barča
11.2.2017 14:52:34
Barča Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Markét

Ahoj Market, stále hledáš kámošku? Je mi 26 a bydlim v Praze na Vinohradech. .Budu ráda když se ozves
11.2.2017 13:49:58
MarkyMark Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Některý inzeráty tady, jsou jak reklama na seznamku nebo na nějákej poděl ;-)
Neregistrovaný: Elen
10.2.2017 23:12:08
Elen Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám přátele.

Ahoj, hledám kamarádku/y na pokec, legraci, občas někam vyrazit na výlet nebo večer. Mám ráda i sport (kolo, přírodu, procházky, volejbal, túry), jsem aktivní člověk, mám ráda cestování. Je mi 37, nemám děti, jsem rozvedená. Ideálně Berounsko, Praha-západ, Praha. Budu ráda, když mi napíšete na můj e-mail: lesnikvet@seznam.cz.
Neregistrovaný: misak
10.2.2017 18:16:13
misak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, hledám kamarádku na výlety, kávu, občas i večer někam vyrazit a spoustu dalších aktivit. Já 30 let. Jindřichohradecko, českobudějovicko.
Neregistrovaný: Kamila
27.1.2017 13:35:19
Kamila Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamarády

Ahoj, hledám nejlepší kamaráda/ku z Ústí nad Labem. Je mi 25 a jsem taky z Ústí. Jsem spíš introvert a mám ráda svůj klid. Chci někoho na kino a na výlety, spřízněnou duši co bude mít ráda stejné věci jako já. Nemám nikoho kdo chodí rád na diskotéky, miluje alkohol a kouření, nebo je promiskuitní či furt sedí jen u pc a vše stahuje. Mám ráda metal hudbu, akční,sci-fi,komiksové a hororové filmy, videohry, četbu, malování, psaní, kino, procházky. Sbírám originálky cd a dvd, nemusím ty co všechno jen stahujou, mám úctu k umění. A hledám jen přátelství, ne vztah nebo sex s přátelstvím. Kdo miluje vztahy s výhodama ať mi nepíše. Můj fb je https://facebook.com/camilla.gabriel.12
Neregistrovaný: Lilek
27.1.2017 10:01:14
Lilek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Lilek

Lilek hledá kamarády .. prosím kontaktujte Instagram : lilekthefish .... .)
Neregistrovaný: Jana
24.1.2017 12:14:38
Jana Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Rada poznam nove pratele :)

Jsem rada, ze jsem objevila tuhle stranku. Rada bych potkala nove pratele. Na pokec, na party, na vylet :) Na vse, co nas bude bavit :) Praha a okoli :))
Muzete se ozvat na email: jana.pasterkova@sezmam.cz
Neregistrovaný: Markét
19.1.2017 18:02:15
Markét Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Markét

Můj e-mail: kovacovamarketka.km@gmail.com
Neregistrovaný: Markét
19.1.2017 17:55:50
Markét Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádka Praha

Ahoj,

jsem pracující (26-ti letá) žena žijící krátkou dobu v Praze a hledám touto cestou parťačku na cvičení (posilka, aerobic - cokoliv - celý den sedím v práci, potřebuji pohyb :-)).
Neregistrovaný: Niky
27.12.2016 22:09:03
Niky Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, začala jsem chodit do Prahy na VŠ. Hledám kamarádku/nebo partu lidí se kterými bych občas mohla zajít na párty,do kina, nakupovat nebo tak :) ale hlavně spíš hledám partypeople :D budu ráda když se někdo ozve na nikirutova@seznam.cz
Neregistrovaný: N
24.12.2016 01:18:29
N Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nasrat

to: Jana

Ahojky, kolik ti je? Ráda něco podniknu, jsem z Prahy.
Neregistrovaný: Ela a Štefan
22.12.2016 21:59:45
Ela a Štefan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledáme kamarády

Ahoj, hledáme kamarády, kteří se rádi baví,jezdí do klubů atp.
pokud je někdo takový pište :)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně