Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: Olga
26.6.2017 19:43:35
Olga Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hledam kamaradky fajn a uprimnou svobodnou ktera ma cas muzem zajit na vylety na zabavu atd poznam fajn kamaradky si vazi a udela si cas napis leniseek112@seznam.cz
Neregistrovaný: Katka
20.6.2017 06:49:28
Katka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám přátele z Prahy

Ahoj Všem, hledám přátele z Prahy, jelikož jsem se přistěhovala do Prahy z Příbrami, tak tady moc přátel nemám bohužel:-) Ráda chodím na výlety, výstavy, sportuji (kolo, občas posilovna).Budu ráda když se někdo ozve:-) hezký den přeji....Katka
Neregistrovaný: Zana
13.6.2017 12:53:31
Zana Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

:)

Ahoj,
zrovna jsem se prestehovala do Brna a ráda bych poznala nové lidi. Studuji VŠ a příležitosnte pracuji. Mám osobitý smysl pro humor a stále dětskou duši a mám ráda podobné lidí. Mam rada dobrodružství a jakkekoliv fyzické aktivity jako inline,kolo,snb, hory,jóga, takže nepohrdnu ani nějakým parťákem pro sport:)
Mejte se hezky
Antalova.z@seznam.cz
Neregistrovaný: Dj Althart
29.5.2017 12:11:49
Dj Althart Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hledám přátele, fanoušky a aji ŽENU.

AHOJ LIDI JSEM dJ ALTHART. hLEDÁM KAMARÁDA DJ NA POKEC , HRANÍ ATD. pOCHÁZÍM Z bRNA Ale už tam 3 roky nebydlím. Ted bydlím a darám se o náš mlejn. http://www.louckymlyn.cz/en/
Jestli chcete levně na dovolenou tak tady je to cool. Pište soukromé zprávy djalthart@gmail.com

muj mixcloud https://www.mixcloud.com/dj1981/
Neregistrovaný: Michal
28.5.2017 15:59:54
Michal Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, jsem z Brna a hledam kamarádku z Brna vek od 18 do 35 let na prochazky,vylety,kino,jízda na kole,běh,hezke chvíle atd... Muj email dux1234@email.cz budu rad kdyz se nekdo ozve. Michal
Neregistrovaný: MF
9.5.2017 19:41:14
MF Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledam kamarady

Ahoj vsem, je mi 30 a hledam nekoho s kym se da pocitat. Jedince nebo partu. Jsem sportovni typ - bavi me squash, beh, fitness, kolo. Jsem podnikavy clovek. Pracuji jako programator. Mam spatne zkusenosti..velka ocekavani a pak prichazi zrada. Potrebuji zpriznenou duši. Mam amvice v zivote neco dokazat, ale pratele jsou potreba.

milimo@post.cz

Neregistrovaný: Tomik Mira
4.5.2017 13:29:09
Tomik Mira Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Mareček Kadleček

fujky
Neregistrovaný: Laura Szcepanikova
4.5.2017 13:15:15
Laura Szcepanikova Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Mareček Kadleček

Marečku budeme spolu chodit ?
Neregistrovaný: Mareček Kadleček
4.5.2017 13:14:35
Mareček Kadleček Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kkt

Napište mi na můj email Marecek@seznam.cz
je mi 64 let hledám přátele klidně i na vážnější vztah :)
Neregistrovaný: Luki
4.5.2017 13:12:55
Luki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Prcat

Napište mi na Lukinecek2001@mujmail.cz
okolo 50 let
Neregistrovaný: Martin
28.4.2017 17:38:58
Martin Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, hledám přátelé. Jsem student, je mi 26 let a bydlím v Praze. Jsem pohodový a myslím, že i zábavný. Napiš: martinte@post.cz
Neregistrovaný: Esty
23.4.2017 15:28:36
Esty Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj hledám nějaké kamarády na pokec, procházky atd.. Zatím jsem z Oparan a nikoho tu moc neznám tak bych ráda našla nějaký přátelé tímto způsobem.
Neregistrovaný: Janca
7.4.2017 10:40:55
Janca Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamaradka na pokec

Ahoj, hledam si kamaradky na pokec, sport a dalsi aktivity :) za chvili mi bude 20, jsem v poslednim rocniku na stredni. Kdo ma zajem, tak si me pridejte na fb a napiste mi: Janča Fojtíková. Pridam si jen holky.
Neregistrovaný: -.
25.3.2017 18:14:33
-. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: eva

napiš tě na email eva5623@seznam.cz
Neregistrovaný: eva
25.3.2017 18:13:19
eva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

..

hledám kamaradku na posedime u kafe nabo u vínka pokec vylety cestovaní bez deti do -30 let jihlava brno třebíč praha
21.3.2017 22:04:00
metys97 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

EDM

Čusec. Hledám upřímného kámoše se smyslem pro humor a hlavně se smyslem i pro hudbu styl hlavně EDM, ale hlavně si pokecat si o EDM hudbě (styl hlavně Future house/future bouce). Je mi 20 let.

Neregistrovaný: Honza
18.3.2017 23:21:25
Honza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Trance akce

Ahoj, táhne mi na 32, jsem z Ostravy a miluji trance.Nemám moc známých, co poslouchá tento skvělý hudební žánr a občas nemám s kým zajít na nějakou akci. Pokud máte rádi trance a taky Vám přijde, že nemáte s kým zajít na akcičku a kvůli toho raději třeba zůstanete doma, tak pisněte, budu rád. Chystám se z nejbližších akcí na City fest v Pardubkách, Armina v Trenčíně, B4L u nás v Ově. Email: gonsa@seznam.cz.
Neregistrovaný: Hanča
4.3.2017 18:21:57
Hanča Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Praha

Ahoj baby :)) .. pracující studentka, 23 let -> před půl rokem jsem se přistěhovala k příteli do Prahy, kamarádky z ruky .. chybí mi parťák na kávičku, vínko, nákupy, kino,sport či jen zdrbnout chlapy a celý svět :D ..jsem pro každou "špatnost" i dobrost, relax i akci ;)..Případně, povíme více, Hanča
hankapechackova@seznam.cz
Neregistrovaný: Dominika
2.3.2017 07:55:48
Dominika Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kamarádka Praha

Ahoj, hledám parťačku na sport, výlety a dámské jízdy v Praze. Bydlím na Andělu, je mi 25 let. Mail DomcaN@seznam.cz
Neregistrovaný: tereza
26.2.2017 22:50:31
tereza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kámoška Praha

Ahoj hledám kámošky z Prahy na dámské jízdy, užívání si Prahy a jiné...
Pište na teryiasa7@gmail.com
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně