Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: modrabarva1234@gmail.com
19.6.2018 12:32:34
modrabarva1234@gmail.com Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamarádku

Je mi skoro 50. Jsem svobodná a bez dětí. A odsouzena k samotě. Člověk kterého jsem nade vše milovala me již nechce. A jiného nechci a nikdy nebudu chtít já. Takže musím zůstat navždy sama. Pochopit me může asi jedině žena která to zažila podobně. Nemám blízkého nikoho. Jsem z ústeckého kraje. Hledám kopírování. Přátelství. Občas setkání. Ozve se někdo ? Ahoj
Neregistrovaný: Tmavovlaska23
19.6.2018 12:28:33
Tmavovlaska23 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Nevím

Neumím zadat inzerát. . .
Neregistrovaný: Jana
18.6.2018 22:49:16
Jana Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Let it roll

Ahojik, o vikendu ma byt Let it roll, ted jsem to zjistila, ale nikdo by na to se mnou nejel :)) Pokud se nekdo najde, ozvete se tady, muzeme pak vymenit treba email apod :)
Neregistrovaný: Ellis
17.6.2018 07:55:42
Ellis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Bettyna

Ahoj, taky hledám momentálně nějakou milou dušičku. Popravdě jsem zjistila že kolem sebe nějaké přátelé sice mám, ale úplně stejné zájmy nesdílíme. Miluju psytrance festivaly, což je pro mé okolí velký problém, takže hledám parťačku, se kterou se seznámí a budu moct navštěvovat tyto parádní akce. Je mi 22 a bydlím kousek od Brna.
16.6.2018 10:56:53
Deakon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádka

Ahoj, je mi 28, jsem vysoký, štíhlý a sympatický. Hledám mladší kamarádku, se kterou bychom se občas scházeli, šli třeba na procházku nebo koukli na film. Je tu nějaká taková dívka z Prahy, kterou zajímá starší kluk? Na věku mi tolik nezáleží, dolní hranici nemám, klidně o dost mladší, max však 23. Pište na mail, pošlu fotku - lil.mejba@gmail.com
Neregistrovaný: David
15.6.2018 00:03:00
David Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Praha

Ahoj,

Nějaký parťák nebo parťačka na párty v Praze ? Sem tam dát nějakou akci, staré parťáky už to tolik netáhne.. rave23@post.cz
Neregistrovaný: Marcela Rytnošíková
13.6.2018 15:19:24
Marcela Rytnošíková Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

MR445@seznam.cz

ahoj je mi 40 let,svobodná,vyučená zájmy-plavání,hudba,zpěv.
Neregistrovaný: Martin
7.6.2018 20:08:56
Martin Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, venku už je zase krásně a být doma by bylo škoda. Někdo z okolí Strakonic do 30 let? Mohli by jsme něco podniknout. Rezekm@seznam.cz
Neregistrovaný: Evicka
28.5.2018 07:16:14
Evicka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hledám fajn kamosku
Se kterou bych vyrazila ven
Kamosku nejlépe z Brna a to ve věku 17-22 :) pokud to vidíš stejne. Ozvi se mi na mail Evabalazova98@seznam.cz
Neregistrovaný: Eva
28.5.2018 07:13:23
Eva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Kristina Mündelová

Ahoj, a co kamarádka?
Neregistrovaný: LuckaT
24.5.2018 22:47:50
LuckaT Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Badhoe, MIrek

Takže...číslo sem úplně dávat nechci, na fb je nás pod mým jménem víc, tak asi trochu po staru mail...Trejbalova.Lucie@seznam.cz. Na mailu předám případně jiný kontakt :)
Neregistrovaný: zatracená existence
24.5.2018 19:10:26
zatracená existence Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

zatracená existence

čus, hledám nějaké fajn kámoše já sice kámoše máma ale né v takovém rozsahu,někdy se nudím nemám co dělat občas,a tak mě napadlo napsat sem a najít tu nějakého fajn člověka,chci říct že nejsem na kluky a tak podobně hledám čistě kámoše jako takového,je mi 15 jsem takový typ člověka že mu je blbé jít si koupit do obchodu cigaretu to je extrém :) ale nerad vystupuji před cizíma lidmi ale někdy když se cítím dobře tak jsem takový extrovert, ale mám povahu i jako introvert jak kdy no jsem schopný jít na disco jsem schopný plno věcí, nechci říct že jsu nějak extrémně uzavřený prostě normál pokud máš zájem tak napiš určo na email: dluda@post.cz jo a abych ještě dodal jsem z vysočiny takže někdo z vysočiny ale když by jsi byl o kousek dál neva mám pár kámošu z moravy to je vše tak jestli máš zájem piš :))
24.5.2018 11:55:50
Badhoe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: LuckaT

Tak hoď kontakt a mužem se domluvit :D hledám nový lidi a ty si zaujala :D
Neregistrovaný: MIrek
24.5.2018 08:07:06
MIrek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: LuckaT

Ahoj Luci, hoď na sebe nějaký kontakt. V trance, edm se shodneme tak můžem občas dát nějakou párty : )

PS: Někdo kdo hledá parťáka na Colours of ostrava?
22.5.2018 21:24:34
LuckaT Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Jirka

Jee, taky osamocen? To je dobrý, že ses odhodlal jet sám. Ja bych tam chtěla jit, ale asi nebude s kym :(
Neregistrovaný: Jirka
21.5.2018 23:58:53
Jirka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Jirka

Ahoj, jedu sám na Cityfest. Rád někoho pozvu na panáka. :-)
19.5.2018 22:38:16
Ahoj, taky se připojím...hledám kamarády na party, ti mojí již stárnou s spíš tráví čas doma :). Nejradši mám trance, edm, dnb...Praha :). Budu ráda když se někdo ozve :)
Neregistrovaný: blazer420
14.5.2018 13:06:29
blazer420 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Kristina Mündelová

Zdar :D rád se seznámím , je mi 18 takže jestli se chceš ozvat tak napiš email , poslal bych ti fb:-D
Neregistrovaný: Kristina Mündelová
14.5.2018 10:18:25
Kristina Mündelová Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamarády

Ahoj,jsem atraktivní sedmnáctiletá dívka, která hledá přátelé. Ozvi se pokud máš zájem...
Neregistrovaný: David
12.5.2018 19:49:04
David Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Týna

Ahoj Týno,

taky chci jet taky, už mám i lístky. Jsem z Brna a jentak dost určitě nemám.
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně