Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: Alex
7.12.2017 03:04:49
Alex Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Magnetic

Tak s kym se vidíme na magneticu??? Bude to masakr!!! Končíme v sobotu odpoledne na některý z afterparty! Adios
6.12.2017 23:51:44
Ariana Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Janca

Ahoj Jani, nasla jsi uz nekoho sebou? Muzu se zeptat odkud jsi a kolik ti je? Krasny den
Neregistrovaný: Oxina
3.12.2017 20:04:44
Oxina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám kamaráda/kámarádku

Ahoj, hledám kamarádku nebo kamaráda, někoho kdo mi porozumí. Jsem ten ekologický typ, mám ráda zvířata a středověk. Jsem též fanoušek nadpřirozena a mám ráda fantazii. Hledám jen někoho s kým bych si pokecala možná se stali přáteli. PS: Je mi 14 let, nad 18 neberu (nic bez urážky).
Neregistrovaný: ckperry
3.12.2017 13:28:53
ckperry Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Nějaka holka na pokec u brka, nejlíp okolí Opava :p mattty17@email.cz
30.11.2017 17:39:21
jirizu84 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Edmania

Ahoj jedu sám na Edmania do Trenčína, najde se někdo kdo by se ke mě přidal, nebo já k někomu? :-) email: jirka.jirkovity@seznam.cz
Neregistrovaný: Richard Kokot
30.11.2017 15:40:57
Richard Kokot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Tvoje máma

Jsem malej kluk co potrebuje kamarady a nemam schopnost najit si je sam tak stim potrebuju pomoct dik. B========D
Neregistrovaný: Richard Kokot
30.11.2017 15:39:50
Richard Kokot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

tvoje máms

Jsem malej, kluk co potrebuje kamarady, protoze nemam schopnost najit si je sam potrebuj stim pomoct
Neregistrovaný: Filip
26.11.2017 21:01:26
Filip Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
někdy více, znamená více

Brandlin

Hledam kamarady je mi 11 let.
Neregistrovaný: Slečna
24.11.2017 10:12:02
Slečna Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj lidičky, hledám také kamaráda, či kamarádku... na nějaké akce, jelikož jsem měla delší dobu vztah, nikam jsem moc nechodila a to co mě nejvíc bavilo - akce, párty tak za pár let už si na nich budu připadat stará, bude mi 30, nevím jestli je čas to ještě napravit... mám ráda Transmission apod i disky, ráda se bavím a tancuju, bydlím na vysočině, kousek od Brna, tak klidně napiš : luxuszbozicko@seznam.cz
20.11.2017 22:53:22
Janca Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Dius

Ahoj, muzes me kontaktovat na emailu: jana.bandit@seznam.cz Zatim pa ;)
Neregistrovaný: Petr
15.11.2017 18:30:49
Petr Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám partnerku s láskou k taneční hudbě

Ahoj, hledám partnerku pro dlouhodobý vztah, která má ráda elektronickou/taneční hudbu (house, techno, trance, dancefloor atd.), ale i další žánry jako funky, jazz a podobně. Pracoval jsem v hudebním vydavatleství, chvíli fungoval jako DJ a dlouhodobě skládám a produkuju hudbu nejen taneční. Hudbou žiju a věkem zjišťuju, že můžu žít jen s ženou, která to cítí stejně jako já. Jsem sympatický, vysoký 190 cm, 42 let, holohlavý, občas nosím náušnice, vystudoval jsem univerzitu (Mgr.), zajímá mě spousta věcí a svět kolem mně. Napiš mi, jestli chceš žít se mnou jinak než většina. innersanctum@email.cz
Neregistrovaný: Dius
12.11.2017 23:05:48
Dius Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Janca

Taky mám ráda party dáš mi svůj email ? :D
12.11.2017 08:16:31
Janca Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Markéta

Ahojik, take mam rada party a postradam lidi. Muzeme napsat :) Napises mi zatim treba email? :)
6.11.2017 05:49:04
MarkyMark Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
To jste tady všichni sjetí nebo co ? :D
Neregistrovaný: Michal
5.11.2017 20:44:31
Michal Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hledám tanečníka (ideálně ona z Brna) není nutnost ;)

hledám člověka co rád tancuje ideálně na prigl fest nebo i na apokalypsu, tancuji celou noc a nemluvím o přešlapování, bohužel, sparingové přestali chodit a mě už možná čekají poslední akce.. rád bych si to ještě pořádně užil než mi bude 30, exstres@seznam.cz
Neregistrovaný: Iviik
5.11.2017 19:27:14
Iviik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

:)

Hledám kamarádku, hledám nějakou hodnou duši která mi pomůže, povzbudi když budu potřebovat a samozřejmě i na opak :) Bydlim kousek od Brna. Mám rada zvířata, psy, filmy, seriály, dobre jidlo, EDM, party...atd Tohle mi prijde jako jediná moznost najit si kamarady/ky. Upřímný hodny lidi, na party...Najdu? :) Napiš: iklikli@seznam.c
Neregistrovaný: Kouba
5.11.2017 18:06:43
Kouba Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Imagination festial z Ostravy

Čaute, jelikož nemám kamarády, kteří by poslouchali hardstyle, tak bych se chtěl tímto způsobem zeptat, jestli by nejel někdo z Ostravy a okolí semnou na Imagination Festival (Headhunterz, Da Tweekaz, ...). Nebo popřípadě jestli by nebyl někdo ochotný mě přibrat k sobě :) Je mi 23 let. Dík za opověď :)
Neregistrovaný: Janca
3.11.2017 21:58:39

Magnetic festival

Ahojik :) Vyrazi se mnou nekdo na tanecni udalos Magnetic festival? ;)
Neregistrovaný: Markéta
31.10.2017 21:24:29
Markéta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

párty people

Ahoj, taky postrádám pohodove párty people v Praze, ideálně 30+ :-) trance, house, techno, dnb, psytrance...a nebo taky cokoliv jiného :-) Markéta
Neregistrovaný: Ingrisa
25.10.2017 19:53:27
Ingrisa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Žena

Rozvedena bez dluhu a zavazku nekuracka pracujici deti zaopatrene. Jsem ze Zlina mam 57 let.Pokud jsi na tom stejne jako ja napis.lida149@email.cz
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně