Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: Týna
20.4.2018 18:37:28
Týna Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, sháním parťáka/parťačku na festival Edmania na Slovensko. Přátelé už stárnou, a tak zkouším najít někoho nového, kdo jentak nemá dost.
Neregistrovaný: Ivan
5.4.2018 13:18:42
Ivan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Partáčka / parták na climax, housíky a tak dále

Čus, jsem IVan 27 let a jelikož má parta přátel miluje oldies a disco což považuji za vrchol nevkusu v muzice :D tak hledám nějakou partu nebo parťáky na párty typu climax, transsmission a tak dále :) mám rád kalby na těchto akcích, rád tančím hodně dlouho a rád k tomu popíjím hodně piva at je nálada. Drogy ne, to se mi příčí.
Kontakt: ig.gulis@gmail.com

Čus ;)
Neregistrovaný: mirek
3.4.2018 17:31:54
mirek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

holka

chci najít přítelkyni
Neregistrovaný: evicka
10.3.2018 16:57:55
evicka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

neviemmmm

Ahoooj ,hledám fajn kámošku z Brna ,spriznenou dusicku.Kdyztak mi napiš na email :) Evabalazova98@seznam.cz.
Neregistrovaný: Doktor zauzlovanej
7.3.2018 23:34:01
Doktor zauzlovanej Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
By me zajimalo kolik lidi se tady seznami...podle me je to tady samej podvodnik
Neregistrovaný: Ivulin
3.3.2018 12:00:35
Ivulin Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Party

Ahoj jsem studentka VŠ a zkouším tohle cestou najít nějaké parťáky na party. Najdu? Napiš :)
ivulak@post.cz
3.3.2018 03:06:17
Margaret Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

AKCE

Hledám nové kamarády na akce - house, techno, trance, psytrance...je mi 37, takže ideálně 30 a víc, Praha :-)
margaret.b@centrum.cz
Neregistrovaný: Lucie
2.3.2018 20:37:31
Lucie Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
.

Party dnes Brno

Dneska někdo na párty v Brně???
2.3.2018 08:26:22
EDM Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

PÁRTY PEOPLE

Ahojík, hledám lidi na párty, akce. Mám ráda dance, EDM, trance a vse tomu pobodbné :)) Praha a okolí :) věk cca 20 - 35 let :) Email: kamila.ela@seznam.cz
Neregistrovaný: flajtak
2.3.2018 02:17:29
flajtak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kamarádka s výhodami?

ahoj, jsi pěkná holka a ráda bys přítele, který tě podpoří? já hledám krásu a něhu, ty jistě podporu, oporu a zábavu vše v jednom.... ozvi se flajtak@seznam.cz - pouze s fotkou a tel.číslem :-)
Neregistrovaný: Adad
1.3.2018 23:10:39
Adad Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Tomorrowland

Ahoj, shanim spolucestující na Tomorrowland do Belgie. Měla jsem tam jet s kamarádkou, ale nakonec bohužel nemůže jet. Jedna se o první víkend, zájezd včetně vstupenky už mám koupeny a ještě jsou volna místa. Přidá se někdo? :) markova85@seznam.cz
Neregistrovaný: Yves
23.2.2018 11:51:26
Yves Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Lístky

Ahoj lidi, neshanite někdo z Brna lístky na Paul van Dyka? )23.3.2018 Mám dva za 690,- tak se kdyžtak ozvěte :))
Sleva možná !
danullle@email.cz
Neregistrovaný: Nia
15.2.2018 19:02:10
Nia Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, přátelé mi říkají Nia a je mi 21. Začínám žít v Praze a hledám nějaké fajn slečny, které rády zajdou na kafe, víno nebo pivko nebo také do kina a jiné.. Nechci volný čas trávit sama a proto ráda najdu nové kamarádky.
7.2.2018 11:07:49
vinivici Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hledám kamarádku na trance,psytrance

cau, hledám parťačku na psytrance,trance nejlépe okolo 30 let ..není ale podmínkou :) , já 35 let , nezadaný ,bezdětný :) treba 17.2.2018?
pokrman10@seznam.cz
Neregistrovaný: flajťák
2.2.2018 02:21:32
flajťák Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hledá se holka pro zábavu / vztah

Ahoj, jsem čerstvý podnikatel z brna a hledám touto cestou slečnu, holku, dívku pro chození na párties a případně i vztah, zájemkyně nebojte se a napište mi na email flajtak@seznam.cz a prosim i fotku věk do cca 25 let.
Neregistrovaný: Sasa
30.1.2018 19:13:07
Sasa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj jsem holka 21 let student :D hledam kamarady co maji radi umeni a vino a jsou extroverti neumim se moc seznamovat tak to zkousim takhle
Kdyby byl zajem napis Sarkomela@seznam.cz a predame si kontakty na fb nebo insta :)
Neregistrovaný: La.
28.1.2018 18:10:38
La. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Bettyna

Ahoj, rada bych se s tebou seznamila, mas instagram nebo tak neco? Facebook bohuzel nemam, messenger ano, ale radsi bych ten instagram jako prvni :)
Neregistrovaný: Eva
24.1.2018 21:21:19
Eva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hľadám priateľku z detstva Janku Suchonovú
Neregistrovaný: Petra
22.1.2018 12:52:25
Petra Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám

Hledám vysokoškoláka na čtení/opravu odborných textů. Zn. Spěchá.
Neregistrovaný: Pepe15
19.1.2018 16:53:50
Pepe15 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádi

Ahoj,
Hledám lidi, se kterýma bych mohl vymetat kluby, je mi 22. Rád sportuju, co se týče hudby, tak nejvíc ujíždím na trance, melodic technu, hardstylu a dnb. Když tak se ozvěte na mail pepe15th@gmail.com
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně