Hledám přátele

• Založil:
    Organic
  • Založeno:
    5.4.2010
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zdravim, dlouho sem premejslel a tohle mi prisla jako jedna z posledních možností jak si najít přátele. Ne že bych byl nějakej zakřiklej zaprděnec ale bohužel sem naletěl "fenoménu" World of Warcraft a teď když sem to konečně úplně překonal sem zjistil že ve skutečnym světě nemám už několik let přátele a ani moc známejch :/

Takže jestli je tu nějaká parta nebo lidi z Prahy se kterejam bych mohl chodit na akce nebo do klubů byl bych vděčnej :)

V hudbě nejsem vybíravej cokoliv tanečního od Trance po Hardstyle a zpřátelim se většinou hned po chvíli, bohužel když někam sám vyrazim tak mě vůbec nenapadá jak na to...

tak snad aspoň takhle :)
Neregistrovaný: Nia
15.2.2018 19:02:10
Nia Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, přátelé mi říkají Nia a je mi 21. Začínám žít v Praze a hledám nějaké fajn slečny, které rády zajdou na kafe, víno nebo pivko nebo také do kina a jiné.. Nechci volný čas trávit sama a proto ráda najdu nové kamarádky.
7.2.2018 11:07:49
vinivici Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hledám kamarádku na trance,psytrance

cau, hledám parťačku na psytrance,trance nejlépe okolo 30 let ..není ale podmínkou :) , já 35 let , nezadaný ,bezdětný :) treba 17.2.2018?
pokrman10@seznam.cz
Neregistrovaný: flajťák
2.2.2018 02:21:32
flajťák Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hledá se holka pro zábavu / vztah

Ahoj, jsem čerstvý podnikatel z brna a hledám touto cestou slečnu, holku, dívku pro chození na párties a případně i vztah, zájemkyně nebojte se a napište mi na email flajtak@seznam.cz a prosim i fotku věk do cca 25 let.
Neregistrovaný: Sasa
30.1.2018 19:13:07
Sasa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj jsem holka 21 let student :D hledam kamarady co maji radi umeni a vino a jsou extroverti neumim se moc seznamovat tak to zkousim takhle
Kdyby byl zajem napis Sarkomela@seznam.cz a predame si kontakty na fb nebo insta :)
Neregistrovaný: La.
28.1.2018 18:10:38
La. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Bettyna

Ahoj, rada bych se s tebou seznamila, mas instagram nebo tak neco? Facebook bohuzel nemam, messenger ano, ale radsi bych ten instagram jako prvni :)
Neregistrovaný: Eva
24.1.2018 21:21:19
Eva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hľadám priateľku z detstva Janku Suchonovú
Neregistrovaný: Petra
22.1.2018 12:52:25
Petra Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledám

Hledám vysokoškoláka na čtení/opravu odborných textů. Zn. Spěchá.
Neregistrovaný: Pepe15
19.1.2018 16:53:50
Pepe15 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádi

Ahoj,
Hledám lidi, se kterýma bych mohl vymetat kluby, je mi 22. Rád sportuju, co se týče hudby, tak nejvíc ujíždím na trance, melodic technu, hardstylu a dnb. Když tak se ozvěte na mail pepe15th@gmail.com
Neregistrovaný: Stew
17.1.2018 19:24:56
Stew Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Max

Ahoj, stále hledáš někoho na pokec?
Neregistrovaný: Bettyna
16.1.2018 17:03:26
Bettyna Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádka

Ahoj,
jsem mladá holka, která heldá kamarádku se společnými zájmy,
Baví mě sportovat, poslouchat hudbu, chodit do kina nebo do divadla. Jsem člověk, který je velmi společenský a rád se seznamuje, s novými lidmi. Budu ráda když napíšete.:))
16.1.2018 10:16:25
mamaki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Koupit originální pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti, IELTS, víza, rodný list, školní diplomy, manželský průkaz, zelenou kartu USA ((documentlive50@gmail.com)) a mnoho dalších dokumentů.  Kontaktujte nás: (((documentlive50@gmail.com))) Požádejte o sk

Koupit originální pas, řidičský průkaz, průkaz totožnosti, IELTS, víza, rodný list, školní diplomy, manželský průkaz, zelenou kartu USA ((documentlive50@gmail.com)) a mnoho dalších dokumentů.
 Kontaktujte nás: (((documentlive50@gmail.com)))
Požádejte o skutečné evidenci pasů, víz, řidičských průkazů, průkazů totožnosti, sňatků, diplomů atd. K prodeji. Cestovní pas, občanství, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, diplomy, diplomy, certifikáty. Turistické a obchodní vízové ​​služby jsou dostupné všem obyvatelům všech 50 států a všech národností po celém světě. Jsme jedineční výrobci pasů autentických vysoce kvalitních, skutečně registrovaných a neregistrovaných cestovních dokladů a jiných občanských dokladů. Zajistíme vám novou identitu, která vychází z čistého nového rodného listu, průkazu totožnosti, řidičského průkazu, pasů, karty sociálního zabezpečení se SSN, kreditními kartami a kreditními kartami, školními diplomy, vzdělávacími tituly zcela novým jménem vydanými a registrovanými ve vládním databázovém systému. Používáme vysoce kvalitní vybavení a materiály k výrobě autentických a padělaných dokumentů. Všechny tajné rysy reálných pasů jsou pro naše registrované a neregistrované dokumenty opatrně zdvojeny. Jsme jedinečným výrobcem kvalitních falešných a reálných dokumentů. Nabízíme pouze originální vysoce kvalitní registrované a neregistrované pasy, řidičské průkazy, průkazy, razítka, víza, školní diplomy a další produkty pro řadu zemí, jako jsou USA, Austrálie , Belgii, Brazílii, Kanadě, Itálii, Finsku, Francii, Německu, Izraeli, Mexiku, Nizozemsku, Jižní Africe, Španělsku, Velké Británii atd.
KONTAKT NAŠI PODPORA
Podpora ------------------ (((documentlive50@gmail.com)))
Whatsapp ----------------- +237694298691
Skype ------------------------- Marthens James

OBJEDNAT VŠECHNY UNIVERZÁLNÍ DOKUMENTY, KTERÉ JE POTŘEBNÉ
PASSPORTY
průkaz totožnosti
Karta sociálního zabezpečení
Licence řidičů
Kanadské karty
Spojené státy karty
Studentské karty
Mezinárodní karty
Soukromé karty
Osvědčení o přijetí
Certifikáty křtem
Osvědčení o narození
Osvědčení o úmrtí
Rozvodové certifikáty
Osvědčení o manželství
Vlastní certifikáty
Vysokoškolské diplomy
G.E.D. Diplomy
Domácí škola diplomy
Vysokoškolské tituly
Vysokoškolské tituly
Osvědčení o obchodních dovednostech
Ověřte číslo SSN
Americké zelené karty
Padělané dolary / euro
Registrovaný a neregistrovaný cestovní pas všech zemí. Víza, biometrický pas, diplomy, řidičské průkazy, průkazy průkazu způsobilosti. Osvědčení o výcviku M GCSE, A-úrovně, certifikáty diplomů, GMAT, MCAT a LSAT, Replikované, reálné tituly / diplomy z většiny postsekundárních institucí z celého světa (máme více než 3000 šablon ve spisu), které jsou navrženy tak, aby vypadaly 100% identické s původním. Custom Printing (pokud ještě nemáme šablonu v souboru - jednoduše nám pošlete kopii a můžeme provést změny / úpravy podle vašich pokynů). Druhé, občanství, identita, identifikace, dokumenty, diplomatické, národnost, jak, kde získat, získat, koupit, koupit, pas, id Britové, Honduras, Spojené království, USA, nás Kanada, Kanada, zahraniční, víza, švýcarská, karta, ids, dokument

KOUPIT REAL DOKUMENTY
naše kontakty zahrnují ex soukromé vyšetřovatele, konzuláty, vysoce postavené vládní pracovníky a zkušené zkušené odborníky, máme pevné vztahy s vyššími pracovníky ve všech oblastech reálných dokladů o registraci a změny pasu v těchto zemích, které jsou propojeny s pasovou agenturou v každé z těchto zemí a s pomocí jejich spojení jsou všichni naši klienti, kteří požadují jakýkoliv občanský doklad nebo cestovní pas z jakýchkoli zemí, 100% zajištěni a zaručeni získáním velmi kvalitních reálných registrovaných dokumentů, které nikdy nelze označit za falešné! Dokonce ani odborný úředník nebo stroj nikdy nedokáže diktovat dokument jako falešný, protože dokument se nijak neliší od skutečné vlády vydané! Veškerá naše skutečná autentická databáze registrovaných občanských dokumentů obsahují vaše osobní údaje v databázovém systému a 100% strojově čitelné. Neváhejte a obdržíte další podrobné informace o našich službách. Upřímně doufám, že najdeme způsob spolupráce s vámi. Pokud vás některý z těchto produktů zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Dáme vám naši nejlepší cenu po obdržení vašeho detailního dotazu.
Podpora ------------------ (((documentlive50@gmail.com)))
Whatsapp ----------------- +237694298691
Skype ------------------------- Marthens James
10.1.2018 13:05:57
manas1232 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

saratura1@seznam.cz

Ahoj ,hledam kamosku od 15 do 18 let,Nejsem lesba, Jen nemam skym chodit do klubu, Ja holka 15
Email: saratura1@seznam.cz
Neregistrovaný: Maxíček
4.1.2018 10:55:31
Maxíček Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Max

maxhleda@seznam.cz
Neregistrovaný: Max
4.1.2018 10:52:43
Max Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledam kluka z autobusu

Ahoj
Jsem mladý, atraktivní student. Rád bych se seznámil s potenciálním uchazečem o mé přátelství. Mám rád procházky po hřbitově a stalkování ostatních, vím kde bydlíš. Odepiš nebo skap.
Neregistrovaný: Sylva
2.1.2018 19:45:57
Sylva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: sokolik

Ahoj, také mám stejné zájmy-kafe,víno, procházka Prahou. Klidně se ozvi na Novotna.sylva@email.cz
Neregistrovaný: Markéta
28.12.2017 00:12:48
Markéta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kamarádi na akce - Praha

Tak ještě jednou, poptávám přátele ideálně z Prahy, 30 a víc let na akce - techno, trance, dnb, house...ale i cokoliv jiného. Ozvěte se prosím na mail, sem zapomínám chodit:-) Markéta, margaret.b@centrum.cz
Neregistrovaný: Markéta
28.12.2017 00:10:49
Markéta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Janca

Jančo, já tu dlouho nebyla...ozvi se:-) margaret.b@centrum.cz
Neregistrovaný: M.t r
27.12.2017 04:51:47
M.t r Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Party

Ahoj, tímto se poptavam po partakovi/partacce převážně na dnb, muzou být i jiné akce. Je mi 26. Z prahy a okoli. st.marteeen@gmail.com
26.12.2017 22:59:05
Marttyjane Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Nikdy neposuzuj podle satu. Ujizdim na Nextbeat :-)

Marttyjane

Poridila jsem si hracku ,Wacom Nextbeat. je to pecka,ale bylo by fajn ,kdyby tu byl nekdo dalsi, kdo ho ma doma taky,tak bych byla rada,kdyz dame hlavy dohromady. je fajn mit neco extra,ale zaroven je dobry na to nebyt sama :-) [YT] https://youtu.be/921M4Pqt2oM [/YT]
26.12.2017 22:57:21
Marttyjane Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Nikdy neposuzuj podle satu. Ujizdim na Nextbeat :-)

Marttyjane

Poridila jsem si hracku ,Wacom Nextbeat. je to pecka,ale bylo by fajn ,kdyby tu byl nekdo dalsi, kdo ho ma doma taky,tak bych byla rada,kdyz dame hlavy dohromady. je fajn mit neco extra,ale zaroven je dobry na to nebyt sama :-) [YT]https://youtu.be/921M4Pqt2oM[/YT]
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně