Metronome II - jak se Vam libil

• Založil:
    ddf
  • Založeno:
    29.7.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

3.8.2001 18:42:27
DENNIS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

for jaja

No dnes budu řadit v Barumbě....doufam,že se potkame a pořadně se společnými silami z:== ;)
2.8.2001 02:24:49
jsemjaja Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
superextraspecialnístranky-fakt :)

2 Dennis

tak ted mi rekla Eami (ivanka), kterej ty ses :D zdravím :duch: "polarní záře" fklidu, ale ta pulE co jsem mel vzapetí mě dostala krutějš :A: přiště dovezu já :==
1.8.2001 21:16:02
DENNIS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

jsemjaja

....souhlas....mimochodem,co jsi říkal na "polární záři"? :D
31.7.2001 20:15:54
ascon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Sound of Mersey=shitos promoteros zběhlos od rockeros a kazitos jménos dancesos musicos
31.7.2001 09:15:52
xanith Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
supersonic guerilla

Jaja- after

To zas bude pomluv na mou adresu! Největšího drsana tentokrát vyhrála EVA :)
31.7.2001 01:21:36
jsemjaja Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
superextraspecialnístranky-fakt :)
Monika hrála v pohodě, ale po Kaiserovi to prostě nemohlo znít. K after se nemá cenu vyjadřovat :D lahudka se všímvšudy 8)
30.7.2001 20:15:41
jumpman Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
jumpman.depo9.cz
Monika, MONIKA...hrála dobře vypadala dobře,...vypadala fakt dobře :=) ta mulatky taky.
Dekorace,Chillout,akreditace,lasery, backstage _Na Mercy Agency klasika_šetřit kde se dá:( ....ještě že přijela ta Monika :D :-p
30.7.2001 20:10:32
Xennon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

DENNIS

no tovíšžejo...studenej lis....to je tvoje co??? :D jak ti muzika netrhá mozek z hlavy tak nejsi spokojenej....zvíře:E: náhodou Kajzr se činil jak na Metronomu tak na after...obojí mělo něco do sebe :P:
30.7.2001 20:05:52
....no myslim si,že Kaiser neměl uplně tak volné ruce a nemohl předvést ten svůj "studený lis" ,kterym nas pak všechny rozbil na afteru...jen tak dal....;)
30.7.2001 18:21:21
joah Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
...

...

2uvod...- jo, prijemne me prekvapil, vubec toho nelituju, ze sem v so rano z Jesu praskla do bot a vecer uz se vesele cancala do Brrrnaa...rozhodne byl lepsi jak loni!.. :tanec:
30.7.2001 17:19:10
ddf Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

4 Tula

No mas pravdu,Monika je z Nemecka,ale psal jsem to v osm rano a chybicka se vloudila.
30.7.2001 17:12:13
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
tula: hmmm projekce typu nazev party s datumem a pak prehravani avicek z jinych akci je fakt NAREZ!! to za ty prachy stalo!!! :o) to jak kaiser hraje nechame byt, to at si kazdej prebere sam a co se tyka tech koncu: zazil jsem jich celkem dost, a ty tri co sem napsal byli ty, ktery se me vryly v tom kladnem slovasmyslu do pameti, pamatuju si i ty co stali za prd.. jenomze tohle se do tohoto fora nehodi.... necham vas v tom byt... uzijte si to.... :o/
30.7.2001 16:37:52
tula Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 prdow

příště dojed dělat tu videoprojekci,rad bych se zasmal.Takovych jako ty tu je dost :o) A KAiser,hral uplně jinak než jste zvyklí proto asi.Překvapil,že ?? A s tim kopáním.Nenakopal ses nahodou ty ?? Víš pak se Ti to zda všechno jiné :D a co jsem třeba čekal od MOniky já ?? Rozhodně líp pojaté.Asi by měla začít hrat více a ne jenom 4-6* do měsíce.A stím koncem se nedivim,že si jich víc nezažil,měl by jsi tam zůstavat a ne jezdit před posledním Djem domů :o)
30.7.2001 15:54:39
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
si taky myslim . .
30.7.2001 15:08:12
xanith Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
supersonic guerilla

Prdow

No to je zbytečný komentovat.
30.7.2001 14:56:34
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
aaa bude mela :)
30.7.2001 14:45:14
martinS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
zarucene nepravdive informace vseho druhu!
a jezis to je zas debata :(
30.7.2001 14:21:51
xanith: si myslish ze kaiser micha ciste jo? :o)
30.7.2001 14:14:14
supersonic guerilla

Prdow

Já taky nechápu! Kopalo jako obvykle ????? 8-)
30.7.2001 12:42:57
SzandaKru: nejlepsi konec co si vzpominam byl na poslednich garazich s luccou, daho s gingerem na oh a pak cita s Tobym... jinak od ty doby je to vzdycky hnus....
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně