BAZAR: Vstupenky, lístky, lupeny - Nákup, prodej

• Založil:
    wil-m
  • Založeno:
    21.9.2009
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zde máte možnost udat či koupit lístky na různé akce - party, koncerty, maškarní plesy.

NEZAKLÁDEJTE DALŠÍ DISKUZE S NABÍDKOU LÍSTKŮ!
tyto diskuze se uzamykají/mažou a zakladatelé blokují.

KUPLÍŘI S PŘEDRAŽENÝMI LÍSTKY BUDOU BLOKOVÁNI

nabídky či poptávky, které již proběhly, prosím, po sobě mažte nebo aspoň napište, že není aktuální.
Neregistrovaný: johnny bradson
24.7.2017 04:33:08
johnny bradson Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

the ethical hacker that saved my life after being scammed

Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME
Neregistrovaný: Brian
24.7.2017 03:13:08
Brian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
hi,i'm Brian, i had my friend help me hack my ex's email, facebook, whatsapp,and his phone cause i suspected he was cheating. all he asked for was a his phone number. he's email is (hotcyberlord425@gmail.com)..IF u need help tell him Brian referred you to him and he'll help. Am sure his going to help you do it, good luck
Neregistrovaný: JOHNNY BRADSON
23.7.2017 01:38:05
JOHNNY BRADSON Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

THE ETHICAL HACKER THAT SAVED MY LIFE AFTER BEING SCAMMED

Confront your cheating spouse with evidence, i was able to spy on my cheating ex phone without finding out.....it really helped me during my divorce ...you can contact (HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM) call and text (305) 771-2040 for spying and hacking social networks, school servers, icloud and much more, viber chats hack, Facebook messages and yahoo messenger, calls log and spy call recording, monitoring SMS text messages remotely, cell phone GPS location tracking, spy on Whats app Messages, his services are AFFORDABLE .................................... ONLY GOD CAN THANK HIM FOR ME
Neregistrovaný: Gartner Loan
22.7.2017 15:26:45
Gartner Loan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nabídka půjčky

Dobrý den, pane / paní,

Nabízíme řadu úvěrů jednotlivcům (osobní půjčku) a spolupracujeme s úrokovou sazbou 3% ročně. To vám pomůže splnit vaše finanční závazky, zejména s pokračující globální finanční krizí. Vyrábíme dobrou půjčku všeho druhu ve velmi rychlém a snadném způsobu, osobní úvěr, domácí úvěr, studentský úvěr, podnikatelský úvěr, úvěr pro investora, úvěr na auto, konsolidace dluhu.

Pro další dotazy prosím
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: gartnerloancompany@gmail.com

S úctou

Vedení.
Neregistrovaný: braeckmans hacks
22.7.2017 10:20:59
braeckmans hacks Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

HACKING CARDS

Do you know that you can hack any ATM machine !!!

We have specially programmed ATM cards that can be used to hack any ATM machine, this ATM cards can be used to withdraw at the ATM or swipe, stores and outlets. We sell this cards to all our customers and interested buyers worldwide, the cards has a daily withdrawal limit of $5000 in ATM and up to $50,000 spending limit in stores. and also if you in need of any other cyber hacking services, we are here for you at any time any day.

Here is our price list for ATM cards:
BALANCE PRICE
$2,500----------------$150
$5,000----------------$300
$10,000 ------------- $650
$20,000 ------------- $1,200
$35,000 --------------$1,900
$50,000 ------------- $2,700
$100,000------------- $5,200
 The price include shipping fees,order now: via email...braeckmansj@outlook.com.... you can also call or whatsapp us with this mobile number..+2348114499350
Neregistrovaný: Sherry Lopez
22.7.2017 09:28:05
Sherry Lopez Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ZKUŠENOST O JAKUJÍCÍM ZÁVAZKU Z TÉTO SPOLEČNOSTI

Dobrý den, Jmenuji se Shelly, že jsem občanem Spojeného státu Ameriky, chci svědčit o dobrém půjčce úvěru, který mi ukázal světlo poté, co byl podvodníkem 4 různých internetových mezinárodních věřitelů, všichni slibují, že mi půjčí po Což mi způsobilo, že jsem zaplatil spoustu poplatků, které neudělaly nic a nezískaly žádné pozitivní výsledky. Ztratil jsem těžké vydělat peníze a to bylo celkem 12,000USD. Jednoho dne, když jsem procházel internet, který hledal, když jsem narazil na svědka, který byl také scammed a nakonec se spojil s legitním úvěrovým podnikem nazvaným Trust Funds Credit Union generální ředitel John Thormas (trustfundscreditunion@hotmail.com), kde nakonec Dostal svůj úvěr, a tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společnost a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl podvodníkem ze 4 různých věřitelů, kteří mi nic jiného neudělali, Vysvětlím firmě poštu a všechno, co mi řekli, bylo, že už nemám plakat, protože dostanu svůj úvěr ve své firmě a také jsem si udělal správnou volbu kontaktovat je. Vyplnil jsem formulář žádosti o půjčku a postupoval jsem se všemi, co jsem o to požádal, a dostal jsem úvěr ve výši 700.000 dolarů dolarů touto skvělou společností Trust Funds Credit Union, kterou spravuje pan John Thormas a tady jsem dnes spokojen s rodinou, protože John Thormas Trust Funds Úvěrový svaz mi dal půjčku, takže jsem se sliboval svému já, že budu držet svědectví na internetu o tom, jak jsem dostal svůj úvěr. Potřebujete úvěr naléhavě? Laskavě a rychle kontaktujte pana John Thormas Trust Fondy Credit Union nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: (trustfundscreditunion@hotmail.com) Volání přes: +14195182281 Věřím, že jiní lidé také dávají svědectví o tomto poctivém věřiteli
Neregistrovaný: Sherry Lopez
22.7.2017 09:21:30
Sherry Lopez Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ZKUŠENOST O JAKUJÍCÍM ZÁVAZKU Z TÉTO SPOLEČNOSTI

Dobrý den, Jmenuji se Shelly, že jsem občanem Spojeného státu Ameriky, chci svědčit o dobrém půjčce úvěru, který mi ukázal světlo poté, co byl podvodníkem 4 různých internetových mezinárodních věřitelů, všichni slibují, že mi půjčí po Což mi způsobilo, že jsem zaplatil spoustu poplatků, které neudělaly nic a nezískaly žádné pozitivní výsledky. Ztratil jsem těžké vydělat peníze a to bylo celkem 12,000USD. Jednoho dne, když jsem procházel internet, který hledal, když jsem narazil na svědka, který byl také scammed a nakonec se spojil s legitním úvěrovým podnikem nazvaným Trust Funds Credit Union generální ředitel John Thormas (trustfundscreditunion@hotmail.com), kde nakonec Dostal svůj úvěr, a tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společnost a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl podvodníkem ze 4 různých věřitelů, kteří mi nic jiného neudělali, Vysvětlím firmě poštu a všechno, co mi řekli, bylo, že už nemám plakat, protože dostanu svůj úvěr ve své firmě a také jsem si udělal správnou volbu kontaktovat je. Vyplnil jsem formulář žádosti o půjčku a postupoval jsem se všemi, co jsem o to požádal, a dostal jsem úvěr ve výši 700.000 dolarů dolarů touto skvělou společností Trust Funds Credit Union, kterou spravuje pan John Thormas a tady jsem dnes spokojen s rodinou, protože John Thormas Trust Funds Úvěrový svaz mi dal půjčku, takže jsem se sliboval svému já, že budu držet svědectví na internetu o tom, jak jsem dostal svůj úvěr. Potřebujete úvěr naléhavě? Laskavě a rychle kontaktujte pana John Thormas Trust Fondy Credit Union nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: (trustfundscreditunion@hotmail.com) Volání přes: +14195182281 Věřím, že jiní lidé také dávají svědectví o tomto poctivém věřiteli
Neregistrovaný: ANNELIESE CHARLES
22.7.2017 08:22:06
ANNELIESE CHARLES Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Potřebujete půjčku. Chcete být finančně stabilní nebo nechcete rozšířit své podnikání. Nabízíme korporátní úvěr, půjčku na auto, obchodní úvěr a osobní půjčku za velmi nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%, s pohodlnou trvanlivostí, která je obchodovatelná. Tato nabídka je otevřená Vše, co se vrátí včas. Vraťte se na nás, pokud máte zájem o email: Anneliesecharlesloanfirm@gmail.com Vaše jména: .............................. .. Pohlaví: .............................................. Vaše země : ................................ Země: ............. .. .................... Město: .......................... .. ... Vaše adresa .............................. Vaše povolání: .......... .. .............. Rodinný stav ...................... Aktuální stav v práci: ... ... ... Telefonní číslo: .............................. Měsíční příjem: ........ ... .................... Výše ​​úvěru: ........................ .. ......... Doba trvání úvěru: .................................. Jméno uživatele : Heslo: .... ....................................... Čekám na to Naléhavou odpověď. S pozdravem, upřímně. Management ANNELIESE CHARLES Lenders Finance Limited Nabídka úvěru Apply Now ..
Neregistrovaný: Dell Loan
21.7.2017 17:58:31
Dell Loan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

DO YOU NEED A LOAN?

DO YOU NEED A LOAN? Getting a legitimate loan have always been a huge

problem To clients who have financial problem and need solution to it.

The issue of credit and collateral are something that clients are always

worried about when seeking a loan from a legitimate lender. But.. we have

made that difference in the lending industry. We can arrange for a loan

from the range of $10,500. to $9500,000.000 as low as 1%interest Kindly

respond immediately to this email: Dellloan@aol.com

Our Services Include the Following:
Debt Consolidation
Second Mortgage
Business Loans
Personal Loans
International Loans
Loan for any kinds
Family loan
E.T.C
No social security and no credit check, 100% Guarantee. All you have to

do is let us know exactly what you want and we will surely make your

dream come true. (Dell LOAN COMPANY). says YES when your banks say NO.

Lastly, we fund small scale loan firm, intermediaries, small scale financial

institutions for we have unlimited capital. For further details to go

about procuring a loan contact us, Kindly respond immediately to this

Email: (Dellloan@aol.com)
Neregistrovaný: David
21.7.2017 15:50:25
David Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Finlandia Mácháč 2017 vstupenky - 4 ks i jednotlivě

Nabízím 4 vstupenky za 990/ks - i jednotlivě - na dvoudenní festival Finlandia Mácháč 2017.
Převzetí možné v Praze Libni, případně poštou.
Kontakt: letgo.dj(at)gmail.com
Neregistrovaný: Martina Dvořáková
21.7.2017 12:50:21
Martina Dvořáková Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

AIR FESTIVAL 2017

Prodám vstupenku na AIR FESTIVAL 2017
Cena 990,-

721 877 641
Neregistrovaný: Harvey Lee
21.7.2017 08:29:01
Harvey Lee Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Testimony on how i got my LOAN.....(Brianloancompany@yahoo.com)

Hello Everyone, I'm Harvey Lee a resident/citizen of the United States of America.I am 52 years of age an entrepreneur/businessman. I once had difficulties in financing my project/business.If not for a good friend of mine who introduced me to Mr Chester Brian to get a loan worth $250,000 USD from his company. When i contacted them it took just 48 hours to get my loan approved and transfer to my account after meeting all their modalities i to their loan agreement/terms and conditions. Even if you have bad credit they still offer there service to you. They also offer all kinds of loan such as Business loan,Home loan,Personal loan,Car loan,Loan for Business start up and Business Expansion. i don't know how to thank them for what they have done for me but God will reward Mr Chester Brian mightily.If you need an urgent financial assistance you can contact them today via this email (Brianloancompany@yahoo.com) or text +1(803) 373-2162 and also contact there webpage via brianloancompany.bravesites.com
Neregistrovaný: SWEETFATHER983@GMAIL.COM
20.7.2017 21:44:44
SWEETFATHER983@GMAIL.COM Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

PUBLIC APPRECIATION TO NOBLEHACKERS

Hello everyone, are you in need of hacking services?
Then contact> NOBLEHACKER284@GMAIL.COM for best hacking services.
Be warned, most of these so called hackers are impostors,
I know how real hackers work, they never advertise themselves in such a credulous manners and they are always discrete.
I have been scammed so many times out of desperation trying to find urgent help to change my school grades,
finally my friend introduced me to a group of reliable hackers who work with discretion and delivers promptly,
they do all kinds of hackings ranging from;
-Securing of personal/companies website
-Sales of Blank ATM cards.
-Games hacking
-hack into email accounts and trace email location
-all social media accounts,
-school database to clear or change grades,
-Retrieval of lost file/documents
-Changing of car plate documents
****iTune card code hack
-DUIs
-company records and systems,
-Bank accounts,Paypal accounts,Bitcoin and Onecoin account.
-Credit cards hack
-Credit score hack
-Monitor any phone and email address
-hack IP address
+ Tap into anybody's call and monitor their conversation.
By hiring their service you will get a free 30-days warranty. It means
that if some password is changed in this time frame since the moment you
receive it, they will get it again for free.
***CONTACT> NOBLEHACKER284@GMAIL.COM
Neregistrovaný: Mrowen williams
20.7.2017 13:26:47
Mrowen williams Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

APPLY FOR A QUICK AND CONVENIENT LOAN

We are private lending firm,We offer Loans at low interest rate of to any Interested Individual personal. We are governmental Registered authorized financial helper. for more information on how to obtain our Loans contact us today via email: (mrhamdnloanoffer@gmail.com)
Neregistrovaný: Adolf Roger
20.7.2017 05:57:02
Adolf Roger Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Potřebujete půjčku?

Pozor:

Potřebujete půjčku?
Máte zájem o získání jakéhokoliv druhu úvěru? Jste finančně znepokojený?
Pokud ano, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy na adrese: info.adolfrogerloans@yahoo.com:
Jsme vám k dispozici.
S pozdravem,
Adolf Roger
Manažer ve spolupráci

Kontakt: info.adolfrogerloans@yahoo.com: pro váš úvěr dnes jsme Vám k dispozici.
Neregistrovaný: JIMMY
20.7.2017 04:39:00
JIMMY Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

HOW I CAUGHT MY CHEATING WIFE

If you know you not are ready for a relationship why get into one and still cheat and liar. I and my wife has been married for some years now,Lately she has been hiding her phone from me and keeping Late nights. I was curious about her cheating on me.I had no proof and no one to run to.I contacted a Private investigator who linked me up with Mr James(worldcyberhackers@gmail.com) via email. He understood me well and helped me spy on my cheating wife.He gave me the password to my wife's Gmail and Facebook account and linked all my spouse WhatsApp and phone conversation to me, to find out the truth. I just want to openly say thank you. Contact him today if you need help. Worldcyberhackers@gmail.com
Neregistrovaný: Harvey Lee
19.7.2017 11:20:25
Harvey Lee Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hello Everyone, I'm Harvey Lee a resident/citizen of the United States of America.I am 52 years of age an entrepreneur/businessman. I once had difficulties in financing my project/business.If not for a good friend of mine who introduced me to Mr Chester Brian to get a loan worth $250,000 USD from his company. When i contacted them it took just 48 hours to get my loan approved and transfer to my account after meeting all their modalities i to their loan agreement/terms and conditions. Even if you have bad credit they still offer there service to you. They also offer all kinds of loan such as Business loan,Home loan,Personal loan,Car loan,Loan for Business start up and Business Expansion. i don't know how to thank them for what they have done for me but God will reward Mr Chester Brian mightily.If you need an urgent financial assistance you can contact them today via this email (Brianloancompany@yahoo.com) OR text +1 (803) 373-2162 and also contact there webpage via brianloancompany.bravesites.com
Neregistrovaný: James Cole
19.7.2017 03:11:27
James Cole Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Levné dostupné cenově dostupné půjčky

Požádejte o zaplacené a nezabezpečené půjčky, abyste mohli zaplatit své účty ** Finančně jste vymačkali?
** Hledáte finanční prostředky na splácení úvěrů a dluhů?
** Hledáte finance pro založení vlastního podnikání?
** Potřebujete soukromé nebo obchodní půjčky pro různé účely?
** Hledáte úvěry na realizaci velkých projektů?
Nabízíme půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 2,00%
Máte-li zájem o aplikaci, zašlete e-mail na adresu: unitycredit111@gmail.com

Neregistrovaný: bdsfn.com@gmail.com
18.7.2017 23:37:14
bdsfn.com@gmail.com Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

bdsfn.com@gmail.com

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
Email : bdsfn.com@gmail.com
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Mrs. sanders Michelle

Do you need an urgent financial credit ***? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Mrs. sanders Michelle

Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Mrs. sanders Michelle
Neregistrovaný: bdsfn.com@gmail.com
18.7.2017 23:37:02
bdsfn.com@gmail.com Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

bdsfn.com@gmail.com

Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Mrs. sanders Michelle

Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Mrs. sanders Michelle

Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Mrs. sanders Michelle
Do tohoto fóra mají zakázán přístup: pooj
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně