BAZAR: Vstupenky, lístky, lupeny - Nákup, prodej

• Založil:
    wil-m
  • Založeno:
    21.9.2009
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zde máte možnost udat či koupit lístky na různé akce - party, koncerty, maškarní plesy.

NEZAKLÁDEJTE DALŠÍ DISKUZE S NABÍDKOU LÍSTKŮ!
tyto diskuze se uzamykají/mažou a zakladatelé blokují.

KUPLÍŘI S PŘEDRAŽENÝMI LÍSTKY BUDOU BLOKOVÁNI

nabídky či poptávky, které již proběhly, prosím, po sobě mažte nebo aspoň napište, že není aktuální.
Neregistrovaný: jack wayne
8.12.2016 21:22:07
jack wayne Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

loan offer

Jak já mám Desired Výše ​​úvěru ze spolehlivého úvěr společnosti (hostloanfirm@gmail.com) Ahoj všichni, jmenuji se Ketesha Frank, jsem z Alabama, Spojené stát, jsem tady svědčit o tom, jak jsem se dostal půjčku od hostitelského Loan Firma {(hostloanfirm@gmail.com)} poté, co jsem použila dva časy z různých úvěrových věřitelů, kteří tvrdili, že věřitelé tady tomto fóru, myslel jsem jejich půjčování byla skutečná a já použity, ale oni mi nikdy nedal půjčku až kamarád představit me Host úvěr společnosti, který slíbil, aby mi pomohl s půjčkou mé touhy a opravdu udělal, co slíbil bez jakékoli formy zpoždění, měl jsem pochybnosti, ale nikdy jsem chytit věřit. Nikdy mě nenapadlo, stále existují spolehlivé úvěr věřitelé, dokud jsem se setkal s panem jack Wayne, který opravdu mi pomohl s mým úvěr a změnil můj život k lepšímu. Vím, že stále existuje mnoho dobrých poskytovatelů úvěrů, tam venku, ale já bych doporučit, abyste zkusit pana Jacka Wayne hostitelských úvěru firmy, jeho péče a porozumění. Nevím, jestli jste v nouzi naléhavé půjčky také, nebo chcete financování pro vaše projekty, tak neváhejte kontaktovat pana Jacka Wayne hostitelských úvěru firmy svou e-mailovou adresu (hostloanfirm@gmail.com)
Neregistrovaný: JACK WAYNE
8.12.2016 18:28:27
JACK WAYNE Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

LOAN

Hoe ik heb mijn gewenste Leningen van een betrouwbare lening bedrijf (hostloanfirm@gmail.com) Hallo allemaal, Mijn naam is Ketesha Frank, ik ben van de Alabama, Verenigde State, ben hier om te getuigen van hoe ik heb mijn lening van Host Lening Company {(hostloanfirm@gmail.com)} nadat ik toegepast Twee keer uit verschillende lening kredietverstrekkers die beweerde dat kredietverstrekkers zijn hier op dit forum, ik dacht dat hun kredietverlening echt was en ik toegepast, maar ze nooit gaf me lening tot een vriend van mij in te voeren me to Host Loan Company, die beloofde om mij te helpen met een lening van mijn verlangen en hij echt deed wat hij heeft beloofd, zonder enige vorm van vertraging, had ik twijfels, maar ik grijp nooit geloven. Ik had nooit gedacht dat er nog steeds een betrouwbare lening kredietverstrekkers totdat ik ontmoette de heer Jack wayne, die me echt geholpen met mijn lening en mijn leven veranderd voor het beter. Ik weet dat er nog steeds veel goede geldschieters die er zijn, maar ik zou adviseren om de heer Jack Wayne proberen van Host lening firma, zijn zorgzaam en begrip. weet niet of u behoefte heeft aan een dringende lening of wilt u ook de financiering voor uw projecten, dus voel je vrij om contact op te nemen de heer Jack Wayne van Host lening bedrijf zijn e-mailadres is (hostloanfirm@gmail.com)
Neregistrovaný: Elina
7.12.2016 20:26:12
Elina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Prodám lístek na Magnetic

Prodám 1 lístek na Magnetic, akce se konná 16. 12. 2016 v Praze. Lístek prodám za 890 Kč. V případě zájmu volejte na číslo +420 603 840 365.
Neregistrovaný: Sir Joel Williams
7.12.2016 15:38:13
Sir Joel Williams Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Trebate li hitan financijski kredit kredit? *

Trebate li hitan financijski kredit kredit?
* Vrlo brzo i neposredan prijenos na svoj bankovni račun
* Otplata počinje osam mjeseci nakon što ste dobili novac
bankovni račun
* Niska kamatna stopa od 2%
* Long-term otplate (1-30 godina) Dužina
* Fleksibilni uvjeti kredita i mjesečne uplate
*. Koliko je vremena potrebno za financiranje? Nakon podnošenja zahtjeva za kredit
Možete očekivati preliminarni odgovor manje od 24 sata
sredstva u 72-96 sati nakon primitka informacije koje su potrebne
od tebe.

Kontaktirajte ovog legitimno i licencirani tvrtka, ovlašteni
dati financijsku pomoć svima
Za više informacija i zahtjeva za kredit obliku

e-mail: cashfirmarena@gmail.com

Lijepi Pozdrav
Sir Joel Williams
NOVAC TVRTKA zajam tvrtki
CEO
Tel: +60182913326
E-mail: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com
7.12.2016 15:36:12
Sir Joel Williams Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

bankovni račun
*. Koliko je vremena potrebno za financiranje? Nakon podnošenja zahtjeva za kredit
od tebe.

Lijepi Pozdrav
Sir Joel Williams
CEO
Neregistrovaný: Nira
5.12.2016 16:32:12
Nira Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

haste

Pracujeme v souladu s jednoznačným, flexibilní, transparentní a snadno pochopitelné pojmy. Nabízíme velmi nízké úrokové sazby ve spojení s přechodným zpomalením ekonomické aktivity (recese) ve většině zemí světa. Můžete mít špatné úvěry, naše společnost nyní nabízí úvěr za přijatelnou úrokovou sazbou, takže budete potřebovat finanční prostředky na podporu vašeho podnikání? Nebo jste v nouzi o peníze pro některé osobní účely? Proč nás nekontaktovali teď, když Nabízíme úvěry Fyzické a právnické subjekty s úrokovou sazbou 3% nad maximální dobou trvání 25 let. Žadatel zájem nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nyní: Hasteloaninvestment@gmail.com
Neregistrovaný: Nira
5.12.2016 16:31:34
Nira Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

haste

Pracujeme v souladu s jednoznačným, flexibilní, transparentní a snadno pochopitelné pojmy. Nabízíme velmi nízké úrokové sazby ve spojení s přechodným zpomalením ekonomické aktivity (recese) ve většině zemí světa. Můžete mít špatné úvěry, naše společnost nyní nabízí úvěr za přijatelnou úrokovou sazbou, takže budete potřebovat finanční prostředky na podporu vašeho podnikání? Nebo jste v nouzi o peníze pro některé osobní účely? Proč nás nekontaktovali teď, když Nabízíme úvěry Fyzické a právnické subjekty s úrokovou sazbou 3% nad maximální dobou trvání 25 let. Žadatel zájem nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nyní: Hasteloaninvestment@gmail.com
Neregistrovaný: Dave
5.12.2016 16:29:23
Dave Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
informace

Magnetic festival.

Nabízím 4 vstupenky na Magnetic festival za 1090 Kč/kus.
Možno i jednotlivě.
Kupní smlouva event. vystavit v aukci není problém.
Kupujícímu přepošlu email se vstupenkami z oficiálního eshopu, příp. mohu vstupenku navíc vytisknout a zaslat poštou. Navíc přidám silikonový náramek MAGNETIC.
792250174
Neregistrovaný: Filip Hrbáček
5.12.2016 13:45:37
Filip Hrbáček Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Prodám lístek na magnetic

Zdravím, prodám jeden lístek na Magnetic Festival 16.12.2016, aktuální cena 1190 Kč, nabízím za 1000 Kč. Pokud máte zájem - tel. 775614835
Neregistrovaný: Filip
5.12.2016 13:42:05
Filip Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
někdy více, znamená více

to: anonym

Vždy sem šel s černobílým e-ticketem a nebyl problém :) jde jen o čárový kód.
Neregistrovaný: Eliška Zavřelová
4.12.2016 18:37:45
Eliška Zavřelová Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Prodám 2 lístky na Magnetic

Prodám 2 lístky na Magnetic, akce se konná 16. 12. 2016 v Praze. Oba lístky prodám za 1880 Kč (aktuální cena za 2 lístky je 2180 Kč). V případě zájmu volejte na číslo +420 603 840 365.
4.12.2016 15:09:24

bankovni račun
od tebe.

Lijepi Pozdrav
Sir Joel Williams
CEO
Neregistrovaný: anonym
4.12.2016 14:29:27
anonym Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pravost lístků

Zdravím! Mám dotaz, jak poznám pravost lístků? Narazil jsem na spoustu inzerátů, nabízejících lístky například na magnetic festival, a některé lístky jsou černobílé a některé barevné, tak nevím, čemu věřit, a zda mohu i těm černobílým?
Neregistrovaný: Pan Miller Porter
2.12.2016 07:39:04
Pan Miller Porter Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

půjčka

Ahoj všichni,

Jsem Miller Porter Soukromý úvěr věřitele s dobrými pracovními pověst,
millerporter102@yahoo.com dnes neplatí, pokud budete potřebovat stav nouze
půjčka od renomované společnosti, s dobrými podmínkami a pracovních vztahů,
pak byste nás měli kontaktovat nabízíme půjčky na
cenově dostupné úrokové sazby ve výši 3% a vaše práce u nás
Bude to dobrá zkušenost. Máte-li zájem, kontaktujte
nás prostřednictvím e-mailu: millerporter102@yahoo.com

+13048200494
millerporter102@yahoo.com
http://millerporter102.wix.com/potterfirms

I čekají na vaši rychlou reakci
Pan Miller Porter
Neregistrovaný: Dagmar
1.12.2016 10:06:05
Dagmar Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Alenka v kraji zázraků - div.Hybernia - 2 lístky na 4.12.2016 od 11 hod.

Nabízím 2 vstupenky na muzikál Alenka v kraji zázraků v Divadle Hybernia Praha na neděli 4.12.2016 v 11 hodin. Řada 1, sedadla 7 a 8. Jedná se o Dárkový poukaz v hodnotě 500,- Kč na jednu vstupenku. Poukazy jsou dva. Zabukované vstupenky jsou v hodnotě 1.180,- Kč. Cena za obě vstupenky 500 Kč pro mě. Plus je nutné doplatit 180,- Kč v den představení v divadle.
tel. 606214401
29.11.2016 08:50:48
dodo1969 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Rammstein vstupenky - Praha Eden 28.5.2017

Nabízím dvě vstupenky na Rammstein v Praze Edenu 28.5.2017 nejvyšší nabídce. Pouze na e-mail: jido@seznam.cz.
Neregistrovaný: Michelle
28.11.2016 20:05:02
Michelle Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

VIP LISTKY NA SILVESTR DO BOBY ☺

https://m.facebook.com/michelle.hvezdova
28.11.2016 20:03:17
Michelle Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ahoj,mám levnější VIP lístky do boby
28.11.2016 20:00:50

Ahoj mám VIP levnější lístky do boby centra.
Neregistrovaný: Robert Reel
28.11.2016 11:01:39
Robert Reel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Бизнес-кредиты!

Всем привет! заинтересованы в получении бизнес-кредит, личного кредита, ипотечного кредита, ссуды на покупку автомобиля, студенческий кредит, задолженности консолидации займов, необеспеченных кредитов, венчурного капитала Вы? и т.п .. Или вы отказали в кредит от банка или других финансовых учреждений, по каким-то причинам? Никогда не сдавайтесь на то, что вы действительно хотите. Я пастор Роберт, чтобы дать кредиты на пользу финансово менее привилегированным, Я частный кредитор, кредитование физических лиц и сотрудничать органов по доступной процентной ставке 2%. Вам интересно?

Отправить мне электронное письмо: dominionloanfirm.ltd@gmail.com или dominionloanfirm.ltd@outlook.com

Do tohoto fóra mají zakázán přístup: pooj
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně