Duchovno, jóga, tantra, regrese a jiné

• Založil:
    Ivka
  • Založeno:
    1.5.2009
  • Moderuje:
Neregistrovaný: iluze
10.2.2011 21:54:25
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal

elbel

Hledani pravdy je klise. Vede k tomu, ze si pak nekdo mysli ze ji nasel a vnucuje ji ostatnim. Pravda neexistuje.
Neregistrovaný: resolut
10.2.2011 20:45:12
resolut Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
-

the secret

http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/filmy-s-duchovni-tematikou/dokument-tajemstvi.html
8.2.2011 14:41:52
elektrabel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Everybody fuck for money.

iluze

Dej si ten dokument "Okem boha Hóra", je to tam několikrát velice srozumitelně vysvětleno.
Moje definice: pravda je jen jedna. v určitém okamžiku si každý může být jistý tou svou pravdou, to ale neznamená, že to pravda je, vše je v pohybu.
Příklad: vážím 82 kg, je to pravda, když se nedávno "prolátlo", že vzor kg se "vypařuje"? http://technet.idnes.cz/ztraci-se-nam-kilogram-rikaji-vedci-a-pripravuji-zmenu-jeho-definice-11x-/tec_technika.asp?c=A110125_103948_tec_technika_mla
Neregistrovaný: iluze
8.2.2011 09:25:29
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x
Eestimaal
Co je to za terminus technicus "hledani pravdy" ? Co je pravda?
8.2.2011 09:04:06
elektrabel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

resolut

Na cestě hledání pravdy jsou velice užitečné tyto knihy
http://www.kosmas.cz/knihy/142731/prastare-tajemstvi-kvetu-zivota/
http://www.kosmas.cz/knihy/150171/prastare-tajemstvi-kvetu-zivota-kniha-2/
a tento dokument (určitě to najdeš někde komplet ke stažení)
7.2.2011 18:53:43
resolut Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
-

Bohové nového věku - hinduismus

http://www.uloz.to/6431765/biblicke-pribehy-bohove-noveho-veku-dokument-avi
7.2.2011 18:53:13
-

elbel

S tím víceméně souhlasím.. Dlouho hledám pravdu a zde nacházím. Nicméně také zjišťuji, jak je pravda v současné době nepopulární.
7.2.2011 13:13:50

resolut

Nerozlišuji. Každá informace i událost má nějaký smysl.
6.2.2011 16:27:13
-

elbel

v dobrém, či špatném slova smyslu? :)
6.2.2011 11:54:09

resolut

Tak to je hodně zajímavý web!
5.2.2011 22:49:58
-

reiki

http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/reiki.html
Neregistrovaný: aaa
27.1.2011 10:39:34
aaa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
neco pro uzivatele a podporovatele koloidniho stribra..

http://osel.cz/index.php?clanek=5505
Neregistrovaný: next
5.10.2010 14:46:36
next Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pravda

to je ale snůška odpapouškovaných hovadin... nevidím rozdíl v adorování krista a antikrista :)
Kdo napsal zjevení o kterých se zmiňuješ? Kde je jistota, že nejsou upravena a záměrně pokřivena? Jak to, že všechny ostatní historické prameny (těch pár které přežily inkviziční praktiky vatikánu) od indických Véd až po legendy kmene Zulu hovoří trochu o něčem jiném? A co když je tebou zmiňovaný antikrist sám papež?
5.10.2010 09:46:18
29.6.2010 15:28:44
Vyrys Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Neregistrovaný: pravda?
1.6.2010 17:11:29
pravda? Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: pravda

omezenost ega dobře schovaného za vírou (třeba křesťanskou) či Tebou kritizovaným "duchovnem" je vždy stejně zničující.
10.3.2010 16:14:49
Parabot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: UPgreAt207

Nevim, jestli to ve filmu zaznelo, protoze proti knize je fakt hodne orezany a zkresleny. Duna, na to, ze jde o klasickou beletrii, ma spoustu zajimavych postrehu ohledne politologie, sociologie, psychologie a nabozenstvi ostatne taky. A plne zneni toho, co jsem zminoval je:

Strach zabíjí myšlení.

Strach je malá smrt, přinášející naprosté vyhlazení.

Budu svému strachu čelit.

Dovolím mu, aby prošel kolem mne a skrze mne.

A až projde a zmizí, otočím se a podívám se, kudy šel.

Tam, kam strach odešel, nic nebude.

Zůstanu pouze já.
9.3.2010 10:03:42
Ambiente Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nat, pepe, iluze, qwert

Je videt, ze hledate :) stejne jako ja a v podstate vsichni lide na svete (at uz vedome nebo nevedome)

Pokud vas zajima moje zkusenost - hodne mi pomohlo oprostit se od definici, ktere nas ucili ve skole a ktere do nas spolecnost od malicka vstepuje.. uz hodnekrat jsem se zklamal, kdyz jsem nedal na pocity a uprednostnil jsem racionalitu.. na druhou stranu jsem se hodnekrat zklamal tehdy, kdyz jsem veril pouze pocitum a racionalitu jsem prehlizel..

Rekl bych, ze tak nejak chapu co se tady nat snazila naznacit - najit stred.. naucit se veci propojovat a premyslet vic komplexne.. nezavrhovat jednu stranku na ukor druhe - to je ta iluze duality, ktera nas to pravdepodobne ma naucit chapat :) neni to lehke tuhle stredni cestu najit, pokud by bylo, nebylo by o co stat..

Co se energie tyce, je to slozitejsi - mysl je schopna vyzarovat obrovske mnozstvi frekvenci (a v zavislosti na ni samozrejme jejich vlnove delky), pokud se nekdo z vas setkal s tibetskymi misami, tak mozna vi, ze tam je to podobne - jedna misa je schopna vytvorit jedinym uderem velke mnozstvi ruznych vibraci - cili frekvenci.. pro lepsi pochopeni jednoty je krasny priklad mereni mozkovych vln - v podstate myslenek - jak potom tedy muze nekdo tvrdit, ze jsou to dva odlisne pojmy :) vse souvisi se vsim, jen zustat otevreny novym myslenkam ;)

ps: tohle mam na sobe vyzkousene a pochopene na zaklade literatury, neslo by to bez viry v tyhle veci, anebo alespon bez zvydavosti ;) necht vas zivot vede na vasi ceste pratele :D
6.3.2010 11:49:01
UPgreAt207 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Stay true to your soul
parabot: Duna skvělá. Nedávno jsem na ni koukal. A tady ten týpek to má náhodou skvěle našlápnutý a dokáže to dobře sdělit.
6.3.2010 11:47:19
UPgreAt207 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Stay true to your soul
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA