Duchovno, jóga, tantra, regrese a jiné

• Založil:
    Ivka
  • Založeno:
    1.5.2009
  • Moderuje:
3.3.2010 10:50:37
nat232 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
this is the day 2 find another way...

energie

toto téma tady proběhlo už jednou. Snažila jsem se nějak definovat, o jaké že to energii mluvím. Té všepřítomné a silné energii, která vše uvádí do pohybu. A teď jsem se dostala ke knize, kde je to strašně hrubě popsaný:

"Já (Bůh) jsem dal všemu energii, která přenáší svůj signál celým vesmírem. Každý člověk, každé zvíře, každá rpstlina, každý kámen - každý hmotný předmět - vysílá energii jako vysílačka.
Například ty v tomto okamžiku vysílášenergii ze středu svého bytí všemi směry. Tato energie se rozšiřuje ve formě vlnění. Prochází zdmi a rpzšiřuje se donekonečna celým vesmírem. Nikdy a nikde se nezastaví.
Každá tvoje myšlenka ovlivňuje tuto energii. Každé slovo tuto energii formuje. Všechno, co děláš, ji ovlivňuje.
Frekvence a vlnová délka tvé energie se mění v závislosti na tvých náladách, myšlení, pocitech a činnosti.
Každý člověk přirozeně vyzařuje energii. Takže éter mezi vámi je naplněn energií, jejíž vibrace vytvářejí nepředstavitelně složitou tapiserii.
Tato energetická pole, v němž žijete, je velmi mocné a ovlivňuje všechno, včetně lidí."

Neal Donald Wasch, Hovory s Bohem II.
25.2.2010 23:38:54
Ambiente Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to all

Hehe mozna o to mu jde aby nas jeste vic inspiroval :)

Vsimli jste si, ze ted drzime vic pohromade - driv se tu napadaly nazory, ktere byly takrka velmi podobne.. a ted jsou ty bariery alespon na okamzik pryc :) Je to zvlastni, ze mame v sobe tak hluboko zakorenenou touhu byt uznani a prosazovat sve predstavy.. netvrdim, ze tomu tak bylo vzdy a ruku na srdce - cizi nam to nebylo stoprocentne :) nejsem vyjimka samozrejme!

2Pravda: at jsi jakykoliv clovek, respektuju tvou viru a dokonce shledavam ji prinosnou, alespon zde vsichni vidime, ze stoji za to nasledovat a hledat pravdu - lide jako ty jsou pro nas motivaci a uci nas vychazet s ostatnimi ;)

AAMEN
25.2.2010 22:38:41
Filip Sunrise Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
pravda>> Mimochodem, metody meditace uzivaji i mnichove a jeptisky uzavrenych krestanskych klasteru ruznych cirkvi, take pouziva se mirha, kadidlo, coz jsou prirodni drogy majici podobny vliv v sakralni sfere jako obetni vonne tycinky.
Urcite bych nesoudil, dokud bych nenahledl do sebe sama, kde vsechno zacina i konci. Navic bible je sestavena z vice knih vice kultur a rozhodne se neda jednoznacne shrnout a uz vubec ne na tom postavit jedno "universalni" nabozenstvi. Zakladem je poznani vlastni prirozenosti a najiti duchovni pokory. K sobe samemu, k celemu svetu. Tot muj nazor.
25.2.2010 15:30:57
UPgreAt207 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Stay true to your soul
:cumim:
25.2.2010 13:55:14
Vyrys Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nat

presne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.2.2010 13:43:54
nat232 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pravda

co to je toto, prosim tě? Snažíš se spasit nečisté raveáky, obrátit nás na křesťanskou víru a zatratit ostatní duchovní směry?
Já jsem Bůh, vždycky jsem byla a vždycky budu. A všepřítomným Bohem jsem milována i když na modlení zvysoka prdím
Neregistrovaný: pravda
25.2.2010 13:03:11
pravda Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
První přikázání: „Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, já jsem tě vyvedl z egyptské země, z domu otroctví. Nebudeš mít jiného boha mimo Mne. Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho, co je nahoře na nebi (ptáci, hvězdy, slunce), dole na zemi (posvátná zvířata…) nebo ve vodách pod zemí. Nebudeš se ničemu takovému klanět, ani tomu sloužit. Já, Hospodin, tvůj Bůh, jsem Bůh žárlivě milující. Stíhám vinu otců na synech do čtvrtého pokolení.“ (Dt 5,6n)

„Já – tvůj Bůh!“ Jde zde především o osobní vztah. „Z toho vyplývá, že ty máš být můj. Uvědom si, že já jsem tě stvořil, za tebe dal svého Syna. Já tě žárlivě miluji. A co ty? Já jsem tě vyvedl z otroctví. Otroctví Egypta, to je otroctví satana a hříchu. Co po tobě chci? Nebudeš mít jiného boha mimo Mne.“ Tento vztah lásky k osobnímu Bohu je nejdůležitější. Nemůžeš tvrdit, že Boha miluješ, pokud nezachováváš konkrétní požadavky, které jsou pro tebe: „Slyš, Izraeli, Hospodin je náš Bůh, Hospodin jediný. Budeš milovat Hospodina, svého Boha, celým svým srdcem, celou svou duší a celou svou silou… Nesmíte chodit za jinými bohy z božstev okolních národů.“ (Dt 6,4-14)

Tento vztah lásky k Bohu je spojován s požehnáním a jeho přestoupení s nejtěžšími tresty. Mojžíš před smrtí připomíná Izraeli: „Hleď, předložil jsem ti dnes život a dobro, smrt a zlo, když ti dnes přikazuji, abys miloval Hospodina, svého Boha, a dbal na Jeho přikázání… Jestliže se tvé srdce odvrátí a budeš se klanět jiným bohům a jim sloužit, oznamuji vám dnes, že úplně zaniknete!“ (Dt 30,15nn)

Modlitba
Pane Ježíši Kriste, zříkám se nečistých démonů, kteří přišli skrze spiritusmus, channeling, hypnózu, homeopatii, akupunkturu, reiki, lidové léčitele. psychotroniky a věštce, skrze horoskopy, jógu, zen, nekřesťanskou meditaci, bojová umění, čtení pseudoduchovní literatury, skrze poslech rockové a heavymetalové hudby ...
Pane Ježíši, očisti mou duši daruj mi horlivost v modlitbě za Tvoje království a ducha pravdivého pokání. Amen.
Neregistrovaný: pepe @ rave
25.2.2010 00:34:25
pepe @ rave Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

qwert

ten prispevek nema s krestanstvim nic spolecneho.
Neregistrovaný: qwert
24.2.2010 12:13:02
qwert Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
"...Viděl jsem naše praotce, jak hoří, jsou mučeni v hořícím jezeře! Viděl jsem tam Budhu a všechny slavné buddhistické učitele. Všichni byli v ohnivém jezeře!“..."

křesťanský bůh je evidentně velmi sympatická a milosrdná osoba :-P :-D
24.2.2010 12:07:39
Vyrys Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pepe

no...nerekl bych, ze modleni a meditace je to same, ale odbornik nejsu
24.2.2010 11:25:39
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

to: pravda

"falešné duchovno spojené s meditacemi a tedy s otvíráním se démonům."

to si děláš legraci, ne? takže, když se křesťan modlí, tak nemedituje? no to jsou mi věci!
Neregistrovaný: pravda
24.2.2010 11:00:20
pravda Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Magické lečitelství a Buddhismus

Magické léčitelství:
Akupunktura, akupresura a čínské masáže vycházejí z učení o tzv. pozitivních a negativních energiích, o jinu a jangu, o tzv. meridiánách; to vše je iracionálno a falešné duchovno spojené s meditacemi a tedy s otvíráním se démonům. Vědecky žádné meridiány nikdy zjištěny nebyly. Na otázku proč jednomu akupunktura funguje a jinému ne, odpověděl jistý odborník: „To se musí dělat tak, jak to dělali ‚čínští mistři‘.“ Tedy musí za tím být kontakt s duchovnem – démony.
Orientální masáže jsou rovněž spojeny s tzv. energetickými kanály (čakrami) a s okultní naukou o jinu a jangu. Klient se otvírá nečistým a okultním duchům a mnohdy až později se projeví jejich negativní účinky. Příklad: Jistý odborník na orientální masáže v Bratislavě se po návštěvě evangelizačního semináře odřekl těchto démonů. Následně prožíval velké bolesti. Duchovní boj trval několik dní, v jakých se nacházel mezi životem a smrtí, aniž by lékaři zjistili syndrom nějaké konkrétní nemoci.
I homeopatie, která je dnes nejmasovějším okultním léčivem, má duchovní kořeny v orientální magii.
Kultura:
Bonsai je výzdoba zahrady spojená s tzv. úctou předků; v bonsajích mají údajně žít duchové zemřelých předků. Jinou formou je tzv. zenová zahrada vykládaná kamínky, kde se provádějí meditace (např. účastníci se drží za ruce a mají si předávat nějakou myšlenku).
Ikebana je japonské symbolické vázání květin spojené s orientálním duchovnem.
Čínské umění – čínští draci, symboly démonů na gobelínech, porcelánu, tetování draků a okultní symboliky na tělo, meditační obrazy, figurky Budhy, vonné tyčinky, hudba a tance, tibetské zvonky, hraní na misky spojené s okultním léčením, tibetské bubínky... To vše se dnes stává součástí života neobrácených křesťanů.
Příklad: V České republice, Ostrava – Krnov, jsou provozovány placené kursy pro ženy před porodem, kde se učí mantry a různé tzv. uvolňovací techniky – bubnování, ... jaké mají údajně ulehčit porod a dítě má být uvítáno „novými“ duchovními bytostmi. Jistá zdravotní sestra se vyjádřila, že dnes je to na porodnici v Krnově jako v cirkuse – budoucí matky křičí mantry a bubnují do hrnců a bubínků. Spíše je však možné říci, že je tam jako v blázinci.
Rovněž moderní se stalo užívat místo zvonku (např. v prodejnách) tzv. tibetské zvonky.
Čajovny:
Jsou už téměř v každém městě. Navštěvují je obzvlášť intelektuálové a lidé, kteří inklinují k orientální pseudofilosofii. Atmosféra čajovny má disponovat k otevření se orientálnímu duchovnu. Je zde orientální hudba, výzdoba, orientální literatura, obrazy různých mistrů zenu, ezoterické vůně. Mnohé čaje mají narkotický charakter a způsobují závislost. Užívání čaje je spojeno s určitým okultním obřadem, popřípadě s meditacemi. Čaje mají přiléhavé názvy např. dračí studna...

V roce 1998 zemřel jeden buddhistický mnich patřící k barmské etnické většině. O několik dní později se konal obřad, při jakém mělo být jeho tělo tradičním způsobem zpopelněno. Tělo už bylo ztuhlé, s očividnými známkami začínajícího rozkladu. Byl nepochybně mrtvý!
Stovky jeho mnišských kolegů a jeho příbuzných se shromáždily, aby se zúčastnily obřadu. Ve chvíli, kdy měla být jeho mrtvola zpopelněna, se mnich náhle posadil a začal křičet. Křičel na zděšené smuteční hosty: „Všechno je lež! Všechno je lež! Říkali jsme lži! Viděl jsem naše praotce, jak hoří, jsou mučeni v hořícím jezeře! Viděl jsem tam Budhu a všechny slavné buddhistické učitele. Všichni byli v ohnivém jezeře!“
Mnich začal naléhat: „Musíte poslouchat křesťany! Křesťané jsou jediní, kteří znají Pravdu!“
Není divu, že tato událost šokovala celou oblast. Více než 300 buddhistických mnichů se stalo křesťany a začali přijímat křesťanské učení. Vzkříšený muž pokračoval v naléhání, aby všichni uvěřili v Ježíše Krista, protože On je jediný pravý Bůh.
Záznam mnichova svědectví byl nahrán na kazety a distribuován mezi obyvatelstvo Myanmaru. Mnich však na sebe velmi brzy obrátil pozornost buddhistické hierarchie a byl vládními úřady zatčen. Od té doby o něm už nikdo neslyšel. S největší pravděpodobností byl zabit a takto umlčen. Poslouchat nahrávku mnichova svědectví se stalo vážným přestupkem a úřady se snaží, aby bylo toto svědectví zahlazeno. (podle zahr. zdrojů: amo@xc.org)
Uvedené svědectví je autentické (historické), ale i kdyby tato událost snad historickou nebyla, každopádně je ontologickou (to je – vyjadřuje podstatu problému); totiž vyjadřuje pravdu o tom, kdo je v pekle. Je tam ten, kdo prožil falešné osvícení a uvěřil lži, že je všechno jedno.
2.2.2010 13:16:18
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.

Astrovíkend v Brně

již příští víkend.

XVII. brněnský Valentýnský ASTROVÍKEND
Dny tajemna a zdraví
Harmonie těla a duše – cesta k dlouhověkosti
BRNO – LUŽÁNKY
Středisko volného času - Lidická 50
13. února 2010 od 9.00 do 18.00 h
14. února 2010 od 10.00 do 17.00 h

http://www.astrovikend.cz/brno.htm
29.10.2009 14:42:50
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

LF

O žádné takové knize nevím. A pokud nemusíš řešit finanční stránku, tak ten kurz stojí za ty peníze. To se prostě musí vidět, jak se to kreslí. V knize by se to asi těžko popisovalo, jak kreslit.
Neregistrovaný: LF
29.10.2009 12:12:17
LF Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ivka

ja chci taky taky umet krasne kreslit, ale do kurzu se mi moc nechce, neni nejaka kniha how-to pro samouky? :-)
28.10.2009 14:36:30

Mudry

http://www.yaduweb.com/vlese/mudry.php

Ruce jsou důležitou částí těla. Každý prst má zvláštní funkci moc v organismu. Kdo dovede této moci použít, uchová si tělesné zdraví a duchovní mír.
27.10.2009 16:04:04
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
obrazek
25.10.2009 08:27:29
UPgreAt207 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Stay true to your soul

24.10.2009 17:20:19

Kdo cvičí co a pod jakým vlivem? Přestaň vařit z vody a šířit nepravdy. Dosti možná si vytrhnul něco z kontextu, ale to jakým způsobem to prezentuješ a posíláš dál je na poblití.
25.10.2009 08:20:24
Minulý víkend jsem absolvovala kurz Sebevědomí - kreslení pravou hemisférou.
Tohle jsem nakreslila první den při nástupu na kurz:
obrazek
Druhý den jsme kreslili portrét stejné velikosti jako předloha a třetí den autoportrét na A3 podle malé fotky:
obrazek
Kurzy paní Hochmalové můžu jen doporučit. Není to pouze o kreslení. Lektorka během kreslení povídala hodně o esoterice, kineziologii atd. Už první den po pár hodinách bylo poznat, jak moc si někteří nevěří a když druhý a třetí den viděli, co nakreslili, tak se rozbrečeli. Člověk si při tom hodně uvědomí, jestliže mu někdo celej život do hlavy tlačil, jak je neschopnej. A takových lidí tam pár bylo. Bylo zajímavé to všechno sledovat.
24.10.2009 21:07:19

Ambiente

hezky řečeno :dobrej:
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně