Duchovno, jóga, tantra, regrese a jiné

• Založil:
    Ivka
  • Založeno:
    1.5.2009
  • Moderuje:
1
25.2.2010 13:43:54
nat232 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
this is the day 2 find another way...

pravda

co to je toto, prosim tě? Snažíš se spasit nečisté raveáky, obrátit nás na křesťanskou víru a zatratit ostatní duchovní směry?
Já jsem Bůh, vždycky jsem byla a vždycky budu. A všepřítomným Bohem jsem milována i když na modlení zvysoka prdím
2.2.2010 13:16:18
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.

Astrovíkend v Brně

již příští víkend.

XVII. brněnský Valentýnský ASTROVÍKEND
Dny tajemna a zdraví
Harmonie těla a duše – cesta k dlouhověkosti
BRNO – LUŽÁNKY
Středisko volného času - Lidická 50
13. února 2010 od 9.00 do 18.00 h
14. února 2010 od 10.00 do 17.00 h

http://www.astrovikend.cz/brno.htm
7.9.2009 14:09:04
UPgreAt207 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Stay true to your soul
30.7.2009 12:07:34
elektrabel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Everybody fuck for money.

pepe

Ano i tak to lze chápat. Ale uplně nejlepší na tom je, že na tom vůbec nezáleží. Každý si to může "vysvětlit" jak chce, stačí aby o tom byl přesvědčený a věřil tomu. Všechno ostatní se tomu podřídí.
27.7.2009 14:56:46
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

myslím, že tato definice je dost pěkná

Energie je skalární fyzikální veličina, která bývá charakterizována jako schopnost hmoty (látky nebo pole) konat práci.

takže jestli je bůh pole, pak energie je jeho práce.
26.7.2009 10:45:52
UPgreAt207 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Stay true to your soul
26.7.2009 10:28:03
Stay true to your soul

The Secret

MYŠLENKY SE STANOU VĚCMI. Tento princip popisuje světový bestseller The Secret – Tajemství od autorky Rhondy Byrne. Pozitivními myšlenkami můžete díky tzv. Zákonu přitažlivosti přitáhnout věci, které si přejete do svého života. Může to být štěstí, láska, bohatství, lepší vztahy nebo zdraví.

Ale pouhé přečtení knihy nestačí! Musíte začít jednat! Je nejvyšší čas začít měnit váš život!

Spousta lidí má potíže s aplikací Tajemství ve svém každodenním životě, protože neznají techniky, jak se stát pozitivně smýšlející osobností, která přitahuje všechny pozitivní věci a události do svého života jako magnet.

V této Facebookové skupině, pro vás bude kouč na Tajemství Mikah de Waart zdarma zveřejňovat lekce, svědectví, techniky a jiné zajímavé materiály pro pochopení a aplikaci Tajemství a Zákona přitažlivosti ve vašem životě.

Mikah de Waart již pomohl více než 4.000 lidí v Evropě, Americe a Asii pochopit a aplikovat Zákon přitažlivosti a zlepšit tak jejich život na poli zdraví, lásky či finančního zajištění. Nyní přichází do České republiky ve spolupráci s naší agenturou Viera Events, s.r.o.

Ve svých jednodenních seminářích vám Mikah pomůže ujasnit si a zvizualizovat vaše vlastní životní cíle a nastavit kroky a cesty k jejich dosažení.
Kontaktní informace
Email:
Web:
http://www.vieraevents.cz/EN/thesecret.h...
Lokalita:
Prague, Czech Republic

První semináře v České republice se uskuteční již na konci tohoto měsíce. V pátek 31.7.2009 se koná úvodní 2,5 hod. lekce v centru Prahy. V sobotu 1.8.2009 se koná první celodenní seminář v České republice.
Registrujte se na: thesecret@vieraevents.cz nebo volejte 731 008 439

MOHU JEN VŘELE DOPORUČIT JELIKOŽ V MÉM ŽIVOTĚ TO NAKOPLO VELICE ZAJÍMAVOU TRANSFORMACI
24.7.2009 14:10:49
elektrabel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Everybody fuck for money.

Můj pohled

Lidé mají od pradávna potřebu vše pojmenovávat. Všemu chtějí rozumět. Události, které nebyli schopni vysvětlit, připisovali Bohům nebo nějakým jiným Silám. Z toho vzniklo všechno to množství kultur, náboženství, tradic, léčitelství, šamanství ... Všechno fungovalo a všechno funguje. Ale jen do té míry, do jaké tomu lidé věří. Cokoliv s čímkoliv může člověk spojovat. Tak, že všechno souvisí se vším. Ale také to může naprosto odmítnout. Nic se ale nezmění, ty události budou probíhat stále stejně. Jen si k nim každý najde jiné zdůvodnění. Proč ne, lidé jsou různí. Někomu tyto "metody" mohou pomoci k pochopení běžných životních událostí, na které svou dedukcí nepřišel. Někdo je schopný na všechno reagovat přirozeně, na základě životních zkušeností, nasloucháním, pozorováním. Někdo si dopomůže berličkou v podobě nějaké terapie nebo náboženství. V podstatě jde jen o to uvěřit té dané metodě, že mi nějak pomůže. Všechno totiž spojuje jedna jediná věc - víra. Je to ta nejhybnější síla lidstva. Bohužel je také nejlépe zneužitelná.
Ale možná se pletu. :-)
24.7.2009 11:29:11
nat232 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hmatatelné důkazy

jenom malá rekapitulace pro milovníky hmatatelna: hmota je kondenzovaná energie. Takže ty zmiňované hmatatelné důkazy jsou stejně jenom foma energie. Energie se dá měřit, dá se fotit a zobrazovat.... Jenom tyhle přístroje zatím nejsou tak běžné, jako jiné měřící zařízení.
24.7.2009 10:38:53
Amel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
**www.OtevriOci.cz**

to: qwert

tezko se vysvetluji vesmirne zakonitosti cloveku, jehoz chapani je ohraniceno pouze hmatatelnymi dukazy a vysledky racionalnich statistik ;)
22.7.2009 10:04:45

Osho

základ veškeré lásky - přijetí a milování sebe samého. Nejdřív musíš naplnit svůj pohár, aby láska mohla přetékat i na jiné...
http://www.youtube.com/watch?v=tixffN68VjE
22.7.2009 09:53:20
14.7.2009 20:29:15

bolest těla fyzického

za tu dobu, co provozuji svoji praxi, jsem si všimla silné korelace mezi psychikou a fyzickým tělem. Obzvláště u stálých klientů,ketré vídám pravidelně po delší čas. Hned jde na jejich těle poznat, že mají nějaké prblémy či více stresu než obvykle. Tělo tuhne, určšité oblasti se blokují, zhoršuje se ekzém.... To mě utvrzuje v tom, že veškeré problémy fyzického rázu vznikají na podkladě nevyjádřených emocí či energetických bloků, které si v sobě mnohdy nosíme už od dětství... Tuto problematiku skvěle popisuje tato kniha:

http://www.shopnet.cz/knihy-kalendare/cesta-brandon-bays/
obrazek
13.7.2009 10:24:55
Bůh Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Uživatel UPgreAt207 se stal moderátorem

Odteď bude tomuto foru sloužit do roztrhání těla, mazat a administrovat dle pravidel a spravedlivě dle nejlepšího svědomí a božích příkazů. Amen
9.7.2009 15:43:57
Ambiente Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Konstelace

Byl jsem asi pred mesicem a pul na me prvni a zatim jedine konstelaci. Resil jsem tam muj dosti spatny vztah s otcem. Jde prakticky o to, ze se urci lidem role - mohou to byt role osob nebo taky treba vlastnosti, role boha a podobne veci.. zkratka cokoli co uzna ten, kdo je ridi a vede, za vhodne. Tyto energie se uvedou tou konstelaci do pohybu a projevuji se jako ruzne pocity zucastnenych "hercu" - ostatni prihlizeji a samozrejme energie zasahuji do energetickych oblasti vsech zucastnenych.. Cilem je, aby se energie vyladily a vycistily od negaci, tim se vsechno zharmonizuje a efekt se da teda dost patrne citit na sobe, musim potvrdit.. odchazel jsem lehkej jako pirko a vztah s otcem se taky zlepsil rapidne od te doby (prace s energiemi nezna hranice ani cas, takze pusobi globalne - jsme na nekoho napojeni energeticky a pokud sami sebe zmenime, tak zmenime i do jiste miry vztah s danym clovekem napriklad) :)
9.7.2009 15:38:48
Stay true to your soul
a není to jen o uzemnění sebe sama. ale i zrození našich záměrů...atd. ....atd.... na dlouhý povídání

pokud máte zájem se dozvědět něco blíž a vyzkoušet tak jeden můj dobrý přítel pořádá skoro pravidelně dvouhodinovky na dané téma a dala by se připravit i jedna specielně pro Vás.

Bývá to v pátky v prostorách duhového srdce na Lidické od 17.00 tuším

Link na jeho stránky:

http://lifesource.cz/

případní zájemci se ozvěte do vnitřní a nahoďte nějaký datum(pátek) kdy by Vám to vyhovovalo

dokáže to předat mnohem líp než já
10.6.2009 13:44:37

Eckhart Tolle

obrazek
první kniha, kterou jsem od něj přečetla (Moc přítomného okamžuku) mi změnila život. Je to nesmírně moudrý člověk, s jehož myšlenkami se ztotožňuji, ve svém životě pozoruji to, o čem píše a jsem strašně ráda, že jsem se k jeho tvorbě dostala.

...Vychází z poznání, že mysl je mocný a užitečný nástroj, ovšem také destruktivní pán. A téměř nikdo neumíme používat svoji mysl. Naše mysl používá nás. Ten nepřetržitý monolog či dialog odehrávající se bez ustání v naší hlavě je zdrojem veškerého lidského utrpení. Vytváří nálepky, posuzuje, klasifikuje, škatulkuje a je dokonalým iluzionistou naší reality. Svádí naši pozornost do bažin minulosti či nadějně vzhlížející budoucnosti. Dělá cokoliv, jen aby nás odvedla od toho jediného, co máme… tady a teď… tento okamžik. Uvědomit si plně a intenzivně přítomný okamžik znamená pro mysl náhlou smrt a tomu se snaží předejít. Když se nám to však i přesto podaří, pojde společně s ní i veškeré naše vykonstruované utrpení světa iluzí.....

Doporučuji všem, kteří se snaží "duchovně" růst
3.5.2009 18:18:56
Ambiente Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kresba

Pokud jste z Brna a mate zajem se o kresbe a predevsim o sobe dozvedet vic, tak neni problem - poznal jsem v praci kolegyni, ktera ji umi a urcite by vas rada nakreslila (zadarmo)
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA