New DJS/Producers

  • Příspěvků:
    1029
  • Založil:
    djcraft
  • Založeno:
    15.6.2008
  • Moderuje:
Fórum pro všechny začínající DJs. Vkládejte fotky, sety a odkazy NEJEN na své sety. Nová krev ze zahraničí jako inspirace pro ostatní je vítaná. Co rádi hrajete, objevili jste zajímavého producenta? Sem s ním.
Linky vkládejte pořádně! Zaregistrujte se, ať můžem jen kliknout a stáhnout!
obrazek
1
26.1.2012 10:58:17
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.

A-hvich

Pořádny dark techno z Ukrajiny na vás!

http://soundcloud.com/sasha-sancho
25.1.2012 21:30:32
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.

to: pepe

Ty seš novej dj jako minimálně polovina dalších, co sem postuje linky :D :D :D
20.11.2011 14:16:19
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 4x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.
Bylo napsáno: Už jste někdy slyšeli set, namíchaný pouze z tracků, které v názvu obsahují nějakou chemickou látku? Právě takový mix namíchala v nekompromisním rytmu underground techna Ivka. Soustředila se na pomalý, ale tvrdý beat a seskupila pečlivě vybrané skladby, aby vám dopřála více než hodinu chemické techno slasti. Jestliže máte rádi temné taneční rytmy, od této chvíle již nemůžete tvrdit, že chemie je nuda.

http://soundcloud.com/ivkai/ivka-chemical-jet-set
26.2.2011 13:13:30
majklhauske Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
Vyrys: sic je to namíchané strašně ale setkávám se s pozitivními reakcemi takže se chystám na další díl(CD singly z tehle let bych udělal hodně dlouhej chodník) ale ten už se mi snad povede alespon trochu pospojovat trochu jsem se na to zameřil ale spousty klubovek nemá off beat pasaže a ty co je maj tak je maj třeba 2 a půl minuty před koncem což se mi zase nechce takhle ořezavat ..;)
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA