A zase ty drogy..

• Založil:
    adr
  • Založeno:
    17.3.2008
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Co berete, jak dlouho, proč a nejhorší zážitky?

obrazek
Neregistrovaný: Flipnic
25.3.2017 18:00:46
Flipnic Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: sara

Je to pervitin. Vyser se na něj, nic jinýho nepomůže. Pokud ti to zapírá, bude to časem jen horší ,..
Neregistrovaný: Flipnic
25.3.2017 17:58:42
Flipnic Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: emko trvanlivost

neztratí se účinek nikdy, skladovat vsuchu
Neregistrovaný: anonym
14.3.2017 13:47:42
anonym Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

jednoznačně smaží znám to moc dobře,sám sem tím prošel
Neregistrovaný: Smrkac
12.3.2017 18:13:01
Smrkac Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mas recht saro, kasli na nej a najdi si lepsiho
Neregistrovaný: emko trvanlivost
12.3.2017 15:02:59
emko trvanlivost Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: spaceman

Ahoj!Nevite nekdo jak dlouho se koleso muze skladovat?KDe a jak popripadne diky za tipy,a jestli se treba neztrati ucinek po delsim skladovani dekuju :))
Neregistrovaný: sara
11.3.2017 07:50:51
sara Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

No nekolik hodin to se rict zrovna neda, ale v tich svych "stavech" se nejednou stalo, ze me nad ranem vzbudil, pozadoval sex i kdyz vedel, ze treba za tri hodiny vstavam do prace....coz jemu bylo jedno, protoze on praci nemel. Kdyz byl "normalni" tak se to nestalo ani jednou, protoze spal jako mimino!
Vyresila jsem to po svem...uz treti den tady neni. Sbalila jsem mu veci a poprosila at se odstehuje. Boli to, ale mene nez to xo jsem posledni dobou mela s nim doma... Jsem proste presvedcena o tom, ze neco obcas bere a s nekym takovym proste nebudu! Natoz s nim mit rodinu... :-(
Hezkou sobotu vsem
10.3.2017 20:33:55
spaceman Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Techno je vsechno*

..jeste bych dodal, ze pokud to v posteli do Tebe busi hlava nehlava nekolik hodin, tak je to taky znamka pika ;)
Neregistrovaný: tydlitat
9.3.2017 04:35:31
tydlitat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

tak se s nim nehadej a nedelej napeti. Jen mu rekni at si v tu dobu vic cisti zuby a ty si kup tabulku cokolady no :D
8.3.2017 19:36:28
sara Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: kaktus

Díky za nazor...tez si to myslim :-( ale není proste dukaz a nicim na nej nemuzu. Ja zadne zkusenosti s drogama nemam...ale nejsem naivni ani blbá...
Neregistrovaný: kaktus
8.3.2017 18:01:30
kaktus Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Vypadá to na klasickýho pikaře :d
8.3.2017 10:03:24
Ahoj vsem, ze zoufalosti jsem se rozhodla napsat sem a zeptat se..mam podezreni, ze pritel obcas uziva nejaky typ drogy. Jsme spolu rok...2x - 3x do mesice se mu uplne zmeni vyraz v obliceji, chovani...posledniho pul roku jsou zmeny viditelnejsi vic a vic. Zeptala jsem se oc jde, kdyz se vzdy zmeni, ale odveti ze bud ma starosti nebo si najde jinou vymluvu. Jeho stav trva vzdy cca 3 dny, ma divne vykulene oci, opocene celo, zvlastni a pravidelne stejny zapach z ust, klasicke dlouhe monology a vytahovani minulosti, jidlu a spanku moc neda..spis se prede mnou premaha...proste klasicke znamky uzivani drog.
Mame pomerne perfektni stav, ale bohuzel se pravidelne cca 2x do mesice musi "prijit s takovymhle stavem" a vim, ze zarucene bude 3 dny mezi nami napeti, hadky.
Poradi nekdo jak mam postupovat??? Tema udelas si test uz probehlo, ale nikdy k nemu nedoslo. Jsem paranoidni, nebo jsou to opravdu nejake znamky, ze v necem jede? Predem diky
Neregistrovaný: bbb
7.3.2017 08:22:49
bbb Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to:Dimitri

Jj presne tak kazda koule je jina 1z10 umi udelat uzasnou hudbu jen najit tu pravou coz neni zrovna jednoduche a taky se to nesmi žrat každy vikend
Neregistrovaný: Dimitri
7.3.2017 03:10:12
Dimitri Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Hulka

Protože není koule jako koule. Dám ti 10 různých koulí a každá bude jiná :-) Záleží kolik mdma a podobných sraček v tom je. Tak proto.
Neregistrovaný: Hulka
3.3.2017 10:59:30
Hulka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Mám dotaz proč po kouli hudbu vnimam nekdy intenzivne a nekdy uplne normalne?
Neregistrovaný: Floopy
1.3.2017 18:57:40
Floopy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Kombinace s NO přípravkem

Dobrý den, chtěl bych si objednat tento předtréninkový suplement. Níže Vám píšu složení tohoto přípravku. Má hlavní otázka se ovšem týká MDMA. Chtěl bych se zeptat, zda užití MDMA může být nějak nebezpečné v kombinaci s některou látkou obsaženou v tomto suplementu? Mockrát děkuji za Vaši odpověď.
Složení: Maltodextrin, beta alanin, kyselina di-kreatin jablečná, betain HCl, hydrogenuhličitan sodný, sodná sůl kreatin fosfátu, kyselina kreatin fosfát jablečná, glykocyamin, kreatin ethyl ester HCl, kyselina propionová, skořicový extrakt (kůra), ketoisokaproát draselný, kyselina kreatin alfa aminomáselná, L-tyrosin, taurin, glukuronolakton, kofein (methylxanthin), L-tyrosin alfa ketoglutarát, MCT oleje, Lesser periwinkle (95 % vinpocetin, 98 % vincamin, 98 % vinburnin), kyselina L-arginin alfa ketoglutarová, L-citrulin malát, L-citrulin alfa ketoglutarát, L-histidin alfa ketoglutarát, NAD (nikotinamidadenindinukleotid), gynostemma, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, fosforečnan sodný, glycerofosforečnan draselný, glycerofosforečnan hořečnatý, glycerol stearát, přírodní a přírodně identické aroma, kyselina citronová, citrát draselný, sukralóza, křemičitan vápenatý, acesulfam K, barvivo: FD&C modř Nutriční hodnoty v 1 dávce (22,5 g): energetická hodnota 105 kJ/25 kcal, sacharidy 6 g, cukry 0 g, vitamín B6 20 mg, kyselina folová 300 mcg, vitamín B12 120 mcg, vápník 75 mg, fosfor 200 mg, hořčík 60 mg, sodík 300 mg, draslík 75 mg, NO-Xplode 2.0 Proprietary Blend 19,6 g
25.2.2017 11:24:00
spaceman Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Techno je vsechno*

to: hogoff

Byt Tebou, tak zacnu vzdy MAX na jedne cele tablete. S prihlednutim k tomu co za zvere se tu da obcas sehnat:). Po hodce ucinku vrzni trebas pulku a to Te udrzi v rausi. Nema cenu to do sebe sypat po tech 4h stavu, kdy ucinek odezni. Jelikoz mas mozek vydudanej ze seretoninu a stejne by to neslaplo jako pred tim ;).
Neregistrovaný: kaktus
22.2.2017 20:11:26
kaktus Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: hogoff

No jako záleží co v tý kouli je, pokud je tam MDMA tak by to pomoct mělo. Zvýšením dávky na 100-200mg se stav prodlužuje a trvá cca 4 hodiny
Neregistrovaný: hogoff
21.2.2017 22:02:36
hogoff Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

jak dlouho

jak dlouho vám vydrží stav na kouli? mě max dvě hodiny a proto se chci zeptat, zdali pomůže vzít si třeba jednu a půl naráz... díky
3.2.2017 15:21:31
miniMat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
houpy hou...

to: jajina

pokud se na tohle ptas, tak ses hovno uzivatelka kouli :D :D
Neregistrovaný: jajina
1.2.2017 21:31:05
jajina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Co mě udrží?

Čáu lidi, jsem uživatelkou koulí a tak se chci zeptat, když bych vyrazila na LiR, co je vhodný na takovou akci aby mě to udrželo dýl třeba jak 5 hodin? koule má na mě účinek max 3h.. :(
Do tohoto fóra mají zakázán přístup:
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně