A zase ty drogy..

• Založil:
    adr
  • Založeno:
    17.3.2008
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Co berete, jak dlouho, proč a nejhorší zážitky?

obrazek
Neregistrovaný: hogoff
21.2.2017 22:02:36
hogoff Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

jak dlouho

jak dlouho vám vydrží stav na kouli? mě max dvě hodiny a proto se chci zeptat, zdali pomůže vzít si třeba jednu a půl naráz... díky
3.2.2017 15:21:31
miniMat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
houpy hou...

to: jajina

pokud se na tohle ptas, tak ses hovno uzivatelka kouli :D :D
Neregistrovaný: jajina
1.2.2017 21:31:05
jajina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Co mě udrží?

Čáu lidi, jsem uživatelkou koulí a tak se chci zeptat, když bych vyrazila na LiR, co je vhodný na takovou akci aby mě to udrželo dýl třeba jak 5 hodin? koule má na mě účinek max 3h.. :(
Neregistrovaný: Josef7
21.1.2017 23:19:15
Josef7 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Rc-chem;legal chem

Ahoj má tu někdo zkušenosti s drogami typu mefegron,ethcathinone,...
Objednával jste někdo něco takového,jde to vůbec někde na internetu objednat?
Předem děkuji za odpověd.
Neregistrovaný: mrkratom
1.12.2016 15:07:23
mrkratom Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Legální přírodní stimulant

Já teď na akcích využívám legální přírodní látku KRATOM. Je to v menších dávkách stimulant, ve vyšších relaxant. Mám to ve formě kapslí a člověk si dá 3g a dvě pivka a frčí jak blázen :D a bez dojezdu! Samozřejmě se to nevyrovná piku nebo koláči, ale je to bezpečné :) Kdo by měl zájem, napište na smajdalf.mj@seznam.cz
Neregistrovaný: konec
18.1.2016 21:24:56
konec Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Anny

Segra je pekna praskacka. Ty priznaky co popisujes je normalni zivot jednou jsi dole jednou nahore. Myslim si, ze to parkrat zkusila. Je to celkem drahej spas a pokud se ji moc nedari a nema tam bohaty kamarady,tak si ho moc neuzije.A kdyz neni clovek blbec bez mozku,tak se jen tak k zavislosti nedostane. A kokain si dava velka spousta hudebnich,filmovych hvezd, spousty mladych co maji bohaty rodice a taky herci co hraji v ceskych telenovelach ulice, atd.. a nikdo kvuli tomu neplace :)Je to zbytecne nafouknuta bublina a delat z ni hned fetaka a zavislaka je myslim zbytecny.
Neregistrovaný: Anny
18.1.2016 15:07:28
Anny Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kokain

Zdravim..chci vas moc poprosit o nazor. mam kamaradku v USA, moc se ji tam nedari ale vratit se nechce. Velmi se zmenila, obdobi deprese stridaji chvile stesti, zhubla, rika, ze ma zvyseny krevni tlak…Pred par dny cela vychechtana pres skype rekla sestre, ze jede v kokainu - snupe. Cela rodina breci, nevi co delat, no ona se za 2 dny ozvala s tim, ze je to cele nafouknuty vymysl. Ze to jen parkrat zkusila a vubec ji to neoslovilo. Jak je to se zavislosti na kokainu? "Staci ji" to jen nekdy na naladu" ve spolecnosti raz do mesice, nebo v tom musi jet pravidelne? Omlovam se za to, jak blbe tenhle dotaz vyzniva. Jen se snazime s jeji rodinou premyslet co s ni dal….
Neregistrovaný: Grappler
12.1.2016 08:59:51
Grappler Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: miniMat

Všechno jde, když se v tom člověk dýl pohybuje. I víc jak 30% ...
12.1.2016 08:56:32
Grappler Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Cluberka

Kolik si toho dáváš? ... Holky se občas nemůžou vyčůrat, kluci obtížně. To amfetaminy a jejich deriváty dělaj prostě. Jak už bylo uvedeno, nic nebezpečnho to není.
12.1.2016 08:54:48

to: thomas

Peří je příjemný a hodně dlouhý. Ale návykovost moc velká, oblbuje centrum odměny v mozku přímo dopaminovej systém. Plus ta chemie, z čeho se to vyrábí ...
16.12.2015 18:15:44
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
www.ondrej-tobias.cz (fotky z akcí od roku 2003)..

to: Cluberka

co jsem koukal po netu, tak tenhle problém nastává při větších dávkách MDMA - pokud není problém AJ:

MDMA has a degree of alpha-adrenergic blockade in the smooth muscles of your bladder neck. This plus increased production of Anti-Diuretic-Hormone means that urinating can sometimes be problematic. Don't worry, this is normal. But it IS always a huge relief to finally realise that your kidneys DO WORK AFTER ALL!

rady:
Relax
Ask for a friend to give you a back massage
sit in the bath/ put your hand in warm water
when trying to piss keep the knees bent slightly in a half sitting position

základem asi bude nepít moc tekutin, ale zase ne málo, nebrat moc MDMA a pokud se na záchodě nedaří, tak nepanikařit a snažit se hodit do klidu

https://drugs-forum.com/forum/showthread.php?t=41601
16.12.2015 12:57:12
Cluberka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Dotaz

Dobrý den, mám dotaz. Když si dám kouli, tak se nemůžu za žádnou cenu vymočit i přesto, že mám plné a nafouklé břicho a hrozně bych chtěla. Vymočím se až tehdy, kdy odezní účinek koule. Nevíte jak bych tomuto problému mohla pomoci? Děkuji za radu.
31.10.2015 22:12:11
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Tony

žádná nabídka / poptávka
Neregistrovaný: thomas
31.10.2015 19:13:49
thomas Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hardware, Hry, ...

pernik

Dnes poprve pernik. A je to nejvetsi sit uz nikdy. Ani se mne nepostavilo pero,ale na druhou stranu clovek se pak zdokonali v necem jinym :D
31.10.2015 19:06:13
iZnoGouD Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Psych8

dá dá..
21.9.2015 16:57:24
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Griff, anonym

Smazáno, obchody si domlouvejte někde jinde.
Neregistrovaný: Tess
27.8.2015 19:44:11
Tess Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Griff

zajimavý, já s tím problém mám :D :/
18.7.2015 10:04:44

Poláky děsí nová zabijácká droga, uživatelé se chovají jako divá zvěř

Polské protidrogové struktury bijí na poplach: zemí se šíří nová, velmi agresívní psychotropní látka s příznačným názvem Mocnář. A rychle se ukázalo, jak zákeřný je to zabiják: za krátkou dobu výskytu už má v Polsku na svědomí osmnáct životů. Jen ve Slezském vojvodství se jí otrávilo přes 900 hlavně mladých konzumentů ve věku od 14 do 18 let.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/375331-polaky-desi-nova-zabijacka-droga-uzivatele-se-chovaji-jako-diva-zver.html
Neregistrovaný: flanders
25.6.2015 16:36:05
flanders Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Misa

hele ja to tvoje huleni nevodsuzuju (sam jsem ted 3 mesice venku z heraku) ale bud se k tomu postav celem a nebo se na to vyser, protoze podelat se z toho ze jdes do motola a mela jsi brko.. no ty vole
Neregistrovaný: Griff
24.6.2015 11:49:24
Griff Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Misa

Při normálním odběru to nezjišťují a i kdyby zjistili, tak Ti nic nehrozí :-)
Do tohoto fóra mají zakázán přístup:
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně