no jak jinak než Svojšky 2001 ne? :)))))

• Založil:
    L213
  • Založeno:
    9.7.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

24.7.2001 22:11:15
ja Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

fegg

neni treba o nicem diskutovat!!!!
letosni svojsice byli u nas naprosta bomba!!!!
23.7.2001 12:24:22
ddf Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Svojsky byly fakt bomba.To co predvedlo trio Takaaki Itoh,Rumenige a Hardcell to byla techno jizda.Zvlast me prekvapil Toky, protoze jeho live vystoupeni bylo uplne jiny nez na Orionu.
Na zacatku festivalu jsem se byl podivat na house stage a prekvapil me Vectif.Slysel jsem ho poprve a dostal me.Bylo by dobry ho slyset v Brne, protoze v Brne moc house party neni a to je skoda, protoze mam rad vsechny styly.Jeste jednou Svojsky byly super, sice s jednou kankou a to byly autobusy.Fakt 2 autobusy na rozvoz je malo. Zpatky ,uz to slo.
23.7.2001 01:19:04
jsemjaja Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
superextraspecialnístranky-fakt :)

taky fotky

nikam jsem je neposilal, takze jsou tady www.depo9.cz a tady www.milo.depo9.cz :)
22.7.2001 22:08:34
Romanow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

fotky

Fotky ze svojsek.
posilal jsem to i na rave .cz ale spojeni nejk xixlo takze tady jsou
http://romanow.kgb.cz
Neregistrovaný: segment
20.7.2001 10:38:05
segment Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
No proste super akce...teprve ted sem se dostal k netu ale povim vam.....nejlepsi akce tohohle roku...zatim...Techno je nejvic!!!
diky dc promo a hlavne lidickam!!!!
18.7.2001 14:58:44
L213 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

best :)

No Svojsky byly podle me fakt cool :), az na ty busy, ale ty byly svym zpusobem cool taky ;)), mackani fijtajbl...hudebne me uzasne vyvaril Toky namy namy a HArdcell :))))))))))))))) BOMBA, Slovensko zije a JAK :))) Vice takovych openairu...ale prsite jedu stopro autem, dcpromaci by meli trochu maknout, at si tu priste nemusime stezovat vubec na nic :)
17.7.2001 23:40:53
Romanow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

sVOJSICE

nO SVOJSICE POHODOVA AXE. BYL JSEM TAM PRVNE A MUSIM RICT ZE SE MI TO TEDA DOST LIBILO. TO MISTO BYLO FAJN LIDI V POHODE A TA HUDBA TY JO. FAKT DOBRA AXE. I CENY NEBYLI TAK HROZNY OPROTI PROBOZSKEJM JEZ.
ALE. PANOVE PROMOTERI JEDNA DRSNA VYTKA TO ZE SE MI HRABALI DIV NE V TRENYRKACH JESTLI NAHODOU NENESU ENERGY WOD SEMTEXU TO JSEM PRESEL I TY FRONTY ZA TICKETY (ZA TO NEMUZETE)
ALE PRIJEL JSEM TAM AZ Z TRCU, COZ JE ASI 150KM OD PARDUBIC. ODVOZ JEDEN AUTUBUS (ZA HOD) NA 350 CEKAJICICH PIPLZ SE DA NAZVAT NORMALNI DAVOVOU PANIKOU. TAKZE TO JISTIL TAXIK ZA 500 VOCI. A KDYZ ME JESTE TEN TAXIKAR UJISTIL ZE SE RANO ODSUD NEMAM JAK DOSTAT TO MI TAKY NA RADOSTI TAKY NEPRIDALO. NASTESTI JSEM SE VECPAL(DOSLOVA)DO PRVNIHO BUSU. SLOVA DIKU PATRI TOMU NEZNAMEMU CHLAPKOVI KTEREJ TOMU TAM SEFOVAL.
MOZNA ZE PRISTE BY TO CHTELO O JEDNU DRAHOU HVEZDU MIN A PRONAJMOUT VIC AUTOBUSU. I NASI DJS HRAJOU DOBRE A KLIDNE NA NE POJEDU I PRES CELOU REPUBLIKU. ALE MUSIM SE TAM NEJAK DOSTAT!!!!!!!

JO A JESTE BYCH CHTEL TIMTO POZDRAVIT TOHO "PRIJEMNEHO" HOSTINSKYHO Z HOSPY U LIPY, KTERY ME NEPUSTIL DO HOSPODY
17.7.2001 00:33:25
jumpman Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
jumpman.depo9.cz
Svojšice: pěkná fronta na lístky 8-)
Svojšice: akreditaci si všici musely zařizovat pul roku do předu s když už tam dorazily bez ní a platily 350 :=0 za vlez tak musely žebrat o VIPky...no ja radši jdu.
16.7.2001 22:38:24
alx Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
about me....
SOUHLASEEEM_JEDINY PROBLEM DOPRAWA PARDUBICE VS SVOJSICE___Jit nejprve 4-km z nejaky vesnice na party a pag jet za 700 do Pardubic je fakt naahull... Byl jsemjinag spokojeny jak s Rumenige tag raano bylo squelee a gingervsdaho jsou profici... ALX
16.7.2001 21:20:43
DENNIS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mě se to celkem líbilo,jen si myslím,že to mělo být v Béčku a na v Zetku..... a hudebně?Určitě Kalousek,Čok....Korn už ma sice po sezoně,ale šlo to....jo a ze zahraničních jednoznačně Tofi
16.7.2001 20:57:28
NorN2 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hodnocení??

Čím dál to tak pozoruju hodnotím spíš axe podle toho jak si ji užiju a tahle byla bomba konečně vvydařená openairovka kde ráno je to nejlepší a lidičky se začínají poznávat a vidět a komunikovat nevim cim to bylo ale od 04,00 byla tahle akce jedna z mých letošních nejvyhmátlejších zkrátka sluníčko uělá svoje a lidi pařili neuvěřitelnym způsobem díky všem za skvělou atmosféru a příště snad ty záchody mohli bejt fakt líp ale mě to sedělo a dík že ste mě neotrhaly ( kytičky na rukou)myslim že atmosféra kterou si lidi sami vytvořej dává
party dakleko víc hvězdiček v pomyslném známkování než nedostatky typu přesunutí akce dva dny před zahájením (temelín) nebo to z******ý počasí který naštěstí vyšlo ještě jednou díky všem kdo vydrželi.. 8)))
16.7.2001 20:01:50
ascon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Svojšice podle mne v poho,až na ne moc dobře zvládnutý ranní odvoz autobusy.Hudebně je mé pořadí toto:HARDCELL,TAKAAKI ITOOH,RUMENIGE,DALO,DAHO+GINGER,KOOGI,DŽEJÁR,AGENT.Podle mne mohla být větší nabídka na barech jaq jídla taq pití.Sound+lights podle mne velmi kvalitní.Já si tuto párty skvěle užil i bez chemického a lihového dopinku-dá se to a né že ne! .-)
16.7.2001 15:02:03
Meesha Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
-==Poetry==-

Fotky

Fotili tam hlavne lidi z clubberu - nejaky zdenek a ascon, pak nasi mili raveaci - fly a laki. Pak jsem videla fotaka z Tripu, ale to na netu nebude :) Jinak autobusy jezdily, ale ne od arealu, protoze se tam nedostaly pres ta parkujici auta (2hodinach cekani to taky kamosi zjistili) - odjizdely normalne ze zastavky, ktera byla asi 500m daleko (myslim) :) A nejlepsi byl KOOGI, panove :D, pak Toky a pak Agent... :)
16.7.2001 13:58:45
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2Noiz

Fly? Protoze je technar!
16.7.2001 13:30:06
noiz Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
hujermeteleskublesku

ian

:) oki proc s tebou nedorazil na zen?
16.7.2001 13:29:48
ypsilon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
tak lidicky autobusy souhlas i tam se jelo dost spatne.. hajzly tam byli kdo je nenasel ma smulu. V L-klubu je sodovka jeste drazsi ale podle me Hardcell nezklamal nebyl nejlepsi ale nezklamal. Agent hral vyborne asi nejlip ze vsech. Toma jsem neslysel tak nevim.. Ale jinak dobra akce..
16.7.2001 12:47:44
jsemjaja Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
superextraspecialnístranky-fakt :)

fotky?

Fotek asi moc nebude, protože ani Depo9.cz a ani Partyzone.cz nedostali akreditace :(. Ale i tak nějaky fotky u nás budou.
16.7.2001 12:42:17
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2Noiz

Jo a Fly od nas taky fotil...teda abych trochu zapropagoval!
16.7.2001 12:26:08
noiz Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
hujermeteleskublesku
no prave ze ten zbytek byly naky min znamy ale urcite se na webu naky foutky objevej....
16.7.2001 12:10:37
budla Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
bylo tam docela dost fotografů, jeden byl z clubberu a ten zbytek nevím
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně