Práce a Bydlení : Nabídky brigád, bydlení, práce a věcí s tím spojených..

• Založil:
    kadakos
  • Založeno:
    18.11.2007
  • Moderuje:
Kdyby jste někdo něco měli nahoďte to sem :-)
Neregistrovaný: onail
16.11.2018 19:13:32
onail Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: maciik

maciik-Zajímavý odkaz, mrknu. Mě známá doporučila www.eurobydleni.cz ohledně podnájmu. Hledám něco menšího. Poradíte jak nejlépe vybrat a jaké zvolit nejvhodnější kritéria pro hledání? Díky moc Olina
Neregistrovaný: onail
16.11.2018 19:12:21
onail Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: maciik

maciik-Zajímavý odkaz, mrknu. Mě známá doporučila http://www.eurobydleni.cz/ ohledně podnájmu. Hledám něco menšího. Poradíte jak nejlépe vybrat a jaké zvolit nejvhodnější kritéria pro hledání? Díky moc Olina
Neregistrovaný: Onail
16.11.2018 19:05:55
Onail Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Bydlení

maciik-Zajímavý odkaz, mrknu. Mě známá doporučila http://www.eurobydleni.cz/ ohledně podnájmu. Hledám něco menšího. Poradíte jak nejlépe vybrat a jaké zvolit nejvhodnější kritéria pro hledání? Díky moc Olina
7.3.2013 07:48:08
stand.art Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: aleš

diky, ale už mám chlapíka zaplaceného na 6let dopředu
Neregistrovaný: aleš
6.3.2013 23:59:31
aleš Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: stand.art

o jednom odpovědném zástupci bych věděl. Má tel. 777211891
Neregistrovaný: Honza
16.2.2013 14:51:37
Honza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Hledam Praci s Bydlenim

Dobryden Jmenuji se Honza
A Hledam jakoukoliv pracovní příležitost v četně bydlení prosim kontaktujte mě formou emailu na adrese ziga17@seznam.cz děkuji
Neregistrovaný: iluze
4.2.2013 16:44:36
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal

kaca

pisemne, diky. Nakonec to snad vypada ze se dohodneme...
4.2.2013 15:36:04
kačaba Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: iluze

pokud máš termín dovolené schválen od zaměstnavatele písemně,pak si myslím, že máš nárok na fin.kompenzaci. Pokud pouze ústně, tak máš smůlu.
Neregistrovaný: iluze
2.2.2013 19:51:01
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal

náhrada za zrušenou dovolenou

Nevíte někdo zda mám právo na kompenzaci nákladů které mi vznikly v souvislosti se zrušením již schválené dovolené? Jsem ale ve výpovědní lhůtě - z vlastní vůle, tak nevím jestli to platí i tak.
28.11.2012 13:02:04
stand.art Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

odpovědný zástupce

zeptám se i tady, neznáte někdo inženýra v oboru pozemního stavitelství, který by pro mě rád za úplatu dělal odpovědného zástupce na provádění staveb? V oboru zateplování fasád se pohybuju od roku 2005 a zkušeností mám dost. Zaměření hlavně na bytové domy (zděné , panelové).

kdyby někdo náhodou, tak do vnitřní. díky.
Neregistrovaný: Pavel
9.11.2012 18:28:08
Pavel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
A krasne ste si vyšli s 5000kc na jídlo na mesic pro 10lidi :DD
9.11.2012 17:30:31
FreeDa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.concretsk8shop.cz

PRONÁJEM POKOJE BRNO OD 1.12.!!!!!!

Nabízím pronájem pokoje v bytě 3+kk v BRNĚ u mé kamarádky, je to novostavba, byt je v přízemí se zahrádkou a pokoj je s velkým oknem a samostatným vchodem do zahrady. Byt je obrovský a kompletně zařízený...v pokoji je manželská postel a šatní skříň...Musím uznat, že se nám tam moc hezky bydlelo a ráda bych aby tam šli spolehliví lidé.Kdyby jste věděli třeba o někom kdo shání bydlení sdílejte. Pokoj je volný od 1.12. info do pošty
8.11.2012 12:47:51
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa
Kvalitním řemeslníkům různých oborů (zedníci, tesaři, pokrávači, podlaháři, SDčkáři...), realitním makléřům, projektantům a architektům nabízím seriozní možnost spolupráce. Kterákoli lokalita po republice není problém.

Jakékoli další info prosím do vnitřní ;)
Neregistrovaný: m
5.11.2012 16:30:36
m Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pronajmu

Garsonku v Nuslích, orientace na západ, 3.patro s výtahem. Metro Vyšehrad do 5 minut chůze, tramvaj a autobus 1 minuta.
Nábytkem je to zařízené - tři skříně na oblečení, čtyři nádstavce nad skříněmi, místo pro TV + 2 šuplíky, věšáková stěna s botníkem, dva stoly (menší pracovní a jídelní), kuch.linka s dřezem. Ze spotřebičů je tam pouze chladnička.
V koupelně je sprchový kout. Topení a ohřev teplé vody plynem.
Dům má nové okna, je zateplený.

další info na mailu palicavonzvreca(zav,)centrum.cz
11.7.2012 13:41:42
homy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
www.zijem.com

to: TheDesigner

HPP Praha
11.7.2012 13:09:07
TheDesigner Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.mixcloud.com/thedesigner/

homy

HPP Brno?
11.7.2012 11:05:46
homy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
www.zijem.com
Hledáme člověka k nám do týmu mediálního plánování. Zkušenosti z oblasti medií, marketingu vítány.

Největší mediální skupina v ČR.

Mail na zaslání CV přes poštu

díky
29.6.2012 20:11:06
rivendel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
[ minimalism with plasticism ]
no když si to člověk vykalkuluje, tak tři jídla denně, minimálně za 100,-kč celkem a to musí být člověk opravdu šetřivej, takže bych viděl jako minimum 700 kil týdně a to není nic moc, vzhledem k tomu, co občas Freeda vaří za dobroty :-) to pak se jedině zamyslet nad tím, jestli ta dobrota je jedno jídlo denně, to možná se potom do té 500stovky za pět dní vejdou tak tak, pokud to jsou navíc dvě osoby, tak to musí být asi mikroporce :-)
Neregistrovaný: babicka
29.6.2012 19:44:32
babicka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Myslim ze je evidentni ze FreeDa keca, vsak to neni poprve...;)
29.6.2012 13:52:09
Pan Klobouk Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
myslím že Designer to vystihl přesně tak jak to vidím i já,to raději nebudu kouřit než abych šetřil na jídle (a že kouřím dlouho a v některých obdobích i vydatně :-))
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně