Debug forum - testuje celá rodina - hlaste chyby!

• Založil:
    kaix
  • Založeno:
    6.4.2007
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Pojďme společně rave.cz udělat lepším :)

Pokud hlásíte chybu zkuste uvést i další informace:
- verze prohlížeče
- operační systém
- jak jste se k chybě dopracovali

"Jestli tlačítko na mazání příspěvků nebude vedle "přidej příspěvěk", tak sem přestanu chodit."
25.12.2011 14:06:24
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: deivis

zkus místo https nechat jen http
25.12.2011 13:36:03
deivis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Občas nejde prolinkovat partyinfo do fóra.
Aktuálně Perpetuum a nenabízí se akce Insight a další. Ale x dalších tam zase je.
28.11.2011 09:39:27
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

to: Ondra_T

asi nasrat, co jiného.
27.11.2011 15:38:28
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
při editaci diskuzního fóra nejde zpět provázat párty, která už proběhla (třeba teď Apokalypsa), seznam nabízí jen párty, které teprve budou.. co s tím?
22.10.2011 20:30:35
Pepino123 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Kolik tresni tolik visni

chyba je ze je venku zima

opravi to nekdo ?? cca 25 °C mi staci
15.10.2011 17:51:17
nois Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ať je hudba Tvůj lék!
Prestal mi na rave.cz fungovat AdBlock.

Firefox verze 3.6.23
AdBlock 1.3.10
OS Windows XP

Cim to?
30.9.2011 10:33:08
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

už jsem ji bloknul

je to propracovaný PR trik pořadatelů Anitie, jak pravil Ian :)
30.9.2011 06:35:18
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

To spamuje organizátorka Anitie :)
29.9.2011 12:00:41

co to tu je za spam v interní poště? :-)

anilove
Dobrý den, má drahá.
29.9. 2011 10:50:27 Dobrý den, má drahá.

Jmenuji se Anita, viděl jsem váš profil dnes v (www.rave.cz). a začal se zajímat o vás, budu také rád, že jste více, a chci vám poslat e-mail na moji e-mailovou adresu, aby mi mohli poslat moji fotku, abyste věděli, na koho jsem. Zde je můj e-mailovou adresu (anitalove178@yahoo.com). Věřím, že můžeme přejít od tady. (Vzpomeňte si na dálku nebo barva nezáleží ale láska věcech hodně v životě) Díky a zůstat požehnání,
Anita
(anitalove178@yahoo.com)

Hello my Dear.
My name is Anita, i saw your profile today at (www.rave.cz). and became interested in you, i will also like to know you the more, and i want you to send an email to my email address so i can send you my picture for you to know whom i am. Here is my email address (anitalove178@yahoo.com). I believe we can move from here. (Remember the distance or colour does not matter but love matters alot in life) Thanks and remain bless,
Anita
(anitalove178@yahoo.com)
24.8.2011 14:39:18
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
toomuch Toomuch
25.5.2011 15:25:40
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Na počátku bylo techno…

to: Vyrys

dej si ho do oblibenych a mas klid :)
25.5.2011 14:02:41
Vyrys Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Slo by, aby vyhledavani diskuzi fungovalo aj bez diakritiky? Napr. kdyz napisu zverinec, tak mi to ten Zvěřinec nenajde
23.5.2011 10:28:27
Jiřina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
http://www.huddba.cz/

vecny stezovatel

je to prkotina oproti jinym,ale nejak na me nereaguje anketa,kterou mam tak hrozne rad ;)
29.3.2011 15:47:24
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.
Strašny..
29.3.2011 14:27:10
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x

to: pepe

ech, není tam tý reklamy trochu moc? na 6ti místech? :nevim2:
29.3.2011 14:18:57
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Ivka

bojim se, ze presne takhle to kaix chce a nejenom na rave :)

viz: http://www.idj.cz/akce/56631/peter-pea-tricky/

29.3.2011 09:04:35
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.
Nemohli byste prohodit tyto dva rámečky? Když vlezu na rejv, zajímá mě, zda někdo reagoval na mé příspěvky, nebo mi přišla pošta. Kvůli reklamě, která mě nezajímá, musím sjíždět myší dolů. Je to opruz!
obrazek
18.3.2011 21:45:44
miniMat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
houpy hou...
kdyz ma nekdo pochvalu, tak by bylo dobry, aby dotycny vedel za ktery ci jaky prispevek ji dostal...
16.3.2011 16:14:34
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: skunkworker

totez se stava i mne, nekdy se misto diskuse nacte znova seznam for, jako bych dal obnovit stranku.
Neregistrovaný: skunkworker
16.3.2011 03:28:28
skunkworker Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

rave fora v mobilu

kdyz surfuju v mobilu tak se obcas stane ze me to nacte uplne jinou diskuzi nez bych chtel (android, opera mini i opera mobile)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně