Debug forum - testuje celá rodina - hlaste chyby!

• Založil:
    kaix
  • Založeno:
    6.4.2007
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Pojďme společně rave.cz udělat lepším :)

Pokud hlásíte chybu zkuste uvést i další informace:
- verze prohlížeče
- operační systém
- jak jste se k chybě dopracovali

"Jestli tlačítko na mazání příspěvků nebude vedle "přidej příspěvěk", tak sem přestanu chodit."
22.11.2016 20:08:09
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nefunguje zobrazení online lidí ve fóru, ukazuje to: Požadovaná stránka nebyla nalezena. Zpět na www.rave.cz.
26.10.2014 10:55:44
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
To bude 100% nějaký externí obrázek ze zavirovaného webu. Takže viz Ondra_T...
26.10.2014 07:29:20
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: ishtar

zkusil jsem, antivirák mi nic nehlásí.. Jsou tam většinou jen fotky, možná se mu nelíbí jen nějaký server, odkud jsou. Dal bych tomu den, dva, než se stáhne nová virová báze a pak to třeba již hlásit nebude.
25.10.2014 10:16:10
ishtar Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Я твой работник
Mallware na stránce
http://www.rave.cz/forum/1576/
5.10.2014 19:02:22
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

to: ian

už to chápu, ty jsi jen malý trůlek, zodpovědní jsou jiní ;)
4.10.2014 12:35:00
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: pepe

Peo, jaké zase "zabývali"? Dobře víš, že já nejsem zodpovědná osoba...
3.10.2014 22:32:24
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

tož vidím, že jste se tím od té doby vážně zabývali ;) možná by teda bylo lepší tohle forum zavřít.

obrazek
22.8.2014 07:28:50
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: pepe

Vlastní akce lajkovat nemůžeš :)
11.8.2014 16:28:19

lajkování parties

když chci dát fb like u party z partylistu, objeví se formulář pro přidání příspěvku, ale je tak ořízlý, že nelze zmáčknout tlačítko odeslat.
25.7.2014 19:52:51
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

aha ok odblokuji
25.7.2014 07:51:30

to: kaix

On myslím psal k nám na mail, kde se omlouval a prosil o promazání, takže ban je možná přísný.
23.7.2014 06:38:48

to: kaix

dík!
22.7.2014 20:10:27

to: Ondra_T

vyčištěno plus dostal banána hned
22.7.2014 17:52:02

Je možné smazat asi 300 stránek, kde je stejný příspěvek?

11.5.2014 20:45:41

test

1.7.2013 06:54:58
doubleclick je reklamní systém od Gogle, asi opravdu špatná virová DB...
30.6.2013 16:02:55

to: ishtar

to mi celé dopoledne hlásil Avast skoro na každé stránce, tipuju, že njaká špatná virová báze nebo tak něco.. teď už je to ok..
30.6.2013 13:25:54
ishtar Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Я твой работник
Zablokován škodlivý URL http://stats.g.doubleclick.net/dc.js
9.5.2013 18:29:11

Malanskiho fotky Magnetic Festivalu 2013

..Jak jinak, že jsme všichni pořádně zazvěřily.

Ech..
5.2.2013 10:57:16
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

nefunkcione!

Video: Apparat at Establishment KL
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně